İçeriğe Yönlendir

Sıfır Araçlara Gelen Fiyat Güncellemeleri

Mesut Eyibil

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu

Kasımda satış rakamları tüm zamanların rekorunu kırmış. 

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Doğan Arşiray yazdı:

bu kadar araba neden lazım ki?

Sıfır almak isteyenler bekledi belki, şimdi aldı.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Evren Erakçora yazdı:

eski arabalar nerede peki?

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Evren Erakçora yazdı:

belliki araba da eski senelere göre gazla geldi. Hem satılmıyor denip hem rekor geliyorsa, 2023 için hedefleri yüksek tutmuşlar. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Kasımda satış rakamları tüm zamanların rekorunu kırmış. 

bak sen şu işe..... hani patladı çatladılardı

Doğan Arşiray yazdı:

eski arabalar nerede peki?

bende

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

belliki araba da eski senelere göre gazla geldi. Hem satılmıyor denip hem rekor geliyorsa, 2023 için hedefleri yüksek tutmuşlar. 

Şirket Ceoları o yönde açıklama yapıyor zaten. 2023 'te bunun çok daha fazlasını hedefliyoruz diyorlar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali Cihangiroğlu

Bugün sang yang bayine gidip yeni Torres i inceledim,  kaslı donanımlı falan ama fiyatı ilginç geldi 2 küsür olan  4x4 1.5 turbo GDİ aracı 1.6 milyona veriyorlar, ne oluyor yahu, 2 küsürden nasıl indiniz 1.6 ya, hemde 4 çeker ...

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Bugün sang yang bayine gidip yeni Torres i inceledim,  kaslı donanımlı falan ama fiyatı ilginç geldi 2 küsür olan  4x4 1.5 turbo GDİ aracı 1.6 milyona veriyorlar, ne oluyor yahu, 2 küsürden nasıl indiniz 1.6 ya, hemde 4 çeker ...

Şu anda liste fiyatı 2.6 milyon. Bahsettiğin araba Korando olabilir mi? Gerçi onun 4x4'ü yok listede. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Araçlar 4 yılda dolara karşı %50 primlendi.  
Bir miktar geri çekilmesi normaldir.  
Ancak fazladan aldığı %50 yi vermeyecek biraz da dolar yaklaşacaktır.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Eyüp Çetin yazdı:

Şu anda liste fiyatı 2.6 milyon. Bahsettiğin araba Korando olabilir mi? Gerçi onun 4x4'ü yok listede. 

Vallahi bende şaşırdım, korando değildi kesin, iyide nasıl oluyor diye sordum hatta, vallahi bir süre önce 2 küsüre alanlar çok fena oldular dedi hatta, nerdeyse al benimkini sar torresi diyecektim, 4x4 arabayı nerede alıyorsun yoksa, ayrıca araba donanım olarakta dolu, hatta EV verisyonu sordum ne zaman gelecek diye, onda bir sıkıntı varmış, korede tartışma konusu olmuş, batarya olduğu için yere yakın kalmış, 10 yıl pil garantili araçta birşey olursa altını vurma gibi düşün, ne yaparız diye çekinceleri varmış, biraz bekleyeceksiniz dediler....

ahanda bunun aynısıyıdı, donanım paketlerinde zaten 2 paket var, 4x2 4x4, en üst alırsan 4x4 elektrikli bagaj falan var, sonra renoya uğradım, yalandan megan e tech alıcam dedim, ilk cevapları takasa araba almıyoruz oldu :) size iyi uykular dedim kaçtım ...

4x4 nasıl işliyor diyede sordum, araştırmadım doğrumu ama dediği şu, normalde tek çeker modda, 4x4 yaparsanız ön arka sabit %50 güç dağılımıyla oluyormuş, değişken olmaması hoşuma gitti...

deska-rozdzielcza-ssangyong-torres.jpg

nowy-ssangyong-torres-zalety-2.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Vallahi bende şaşırdım, korando değildi kesin, iyide nasıl oluyor diye sordum hatta, vallahi bir süre önce 2 küsüre alanlar çok fena oldular dedi hatta, nerdeyse al benimkini sar torresi diyecektim, 4x4 arabayı nerede alıyorsun yoksa, ayrıca araba donanım olarakta dolu, hatta EV verisyonu sordum ne zaman gelecek diye, onda bir sıkıntı varmış, korede tartışma konusu olmuş, batarya olduğu için yere yakın kalmış, 10 yıl pil garantili araçta birşey olursa altını vurma gibi düşün, ne yaparız diye çekinceleri varmış, biraz bekleyeceksiniz dediler....

ahanda bunun aynısıyıdı, donanım paketlerinde en üst alırsan 4x4 elektrikli bagaj falan var, sonra renoya uğradım, yalandan megan e tech alıcam dedim, ilk cevapları takasa araba almıyoruz oldu :) size iyi uykular dedim kaçtım ...

4x4 nasıl işlyor diyede sordum, araştırmadım doğrumu ama dediği şu, normalde tek çeker modda, 4x4 yaparsanız ön arka sabit %50 güç dağılımıyla oluyormuş, değişken olmaması hoşuma gitti...

deska-rozdzielcza-ssangyong-torres.jpg

nowy-ssangyong-torres-zalety-2.jpg

Ben de Korando'ya bakmıştım ama vazgeçmiştim. Korando da alınabilecek çok güzel bir araba. Güvenlik bizim için seçenek değildir diyorlar. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Eyüp Çetin yazdı:

Ben de Korando'ya bakmıştım ama vazgeçmiştim. Korando da alınabilecek çok güzel bir araba. Güvenlik bizim için seçenek değildir diyorlar. 

Korandoyu bende sevmiştim bütçe yetmediydi yoksa aldıydım, o zaman kuga titanyum 1.5 dizel çift kavaramaların son zamanıydı sonra kasa değişmişti (2020 sonu) ikisi arasında korando demiştim hatta....

Torres güzel, dediğin gibi güvenlik seçenek değil diyorlar, sun roofta bu yüzden ufak, neden Australe deki gib komple değil diyince öyle dediler, zaten sunroof yada komple cam tavanı zayıflatır olayı doğru bencede, neyse ben sevdim, testlerde şehir içi 10 lt yakıyor diyorlar torrese, o boyutta ağırlıkta 4x4 araca normal bence, yalıtımı falanda güzel bu arada, arka diz mesafesi süper, bagaj mağara gibi üstelik, korandoda öyle, araba dıştan göstermesede içine binince baya geniş olduğunu görüyorsun...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Cihangiroğlu yazdı:

zaten sunroof yada komple cam tavanı zayıflatır olayı doğru bencede,

o geçmiş zamanda çok mevzu olmuştu, tam tersine oluyor aslında burulma azalıyor zira o tip tavanlara extra saç levhalar ekleniyor,

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Çağlar Bayur yazdı:

o geçmiş zamanda çok mevzu olmuştu, tam tersine oluyor aslında burulma azalıyor zira o tip tavanlara extra saç levhalar ekleniyor,

hımm, o kısmını araştırmadım, olabilir birşeyler düşünmüşlerdir elbet, mantıken bakarsak....

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Cihangiroğlu yazdı:

hımm, o kısmını araştırmadım, olabilir birşeyler düşünmüşlerdir elbet, mantıken bakarsak....

dezavantajı tavan ağırlaşıyor, ağırlık merkezine negativ etki lakin cam sunroof iyi oluyor , ferah

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Çağlar Bayur yazdı:

dezavantajı tavan ağırlaşıyor, ağırlık merkezine negativ etki lakin cam sunroof iyi oluyor , ferah

deme, hemen liste dışı kaldı desene Torres :tongue:  

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Cihangiroğlu yazdı:

deme, hemen liste dışı kaldı desene Torres :tongue:  

keyfin tasarrufu olmaz, arka camları da manuel isterim mesela ama yok artık

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...