İçeriğe Yönlendir

Yeni Makyajlı Tiguan

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Yurdaer Elay

Yerli incelemelerde en çok şikayet edilen elektrikli ve hafızalı koltukların (opsiyon olarak bile) olmayışı ancak sarı sitede bu opsiyonlara sahip yeni Tiguan gördüm. Doğuş mu getirmiyor yoksa opsiyon olmadığı yanlış bilgi mi?

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

makyajli tiguan guzel duruyor. ozellikle arka tampon super. ama birdaha vw alacagimi sanmiyorum. 

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Yerli incelemelerde en çok şikayet edilen elektrikli ve hafızalı koltukların (opsiyon olarak bile) olmayışı ancak sarı sitede bu opsiyonlara sahip yeni Tiguan gördüm. Doğuş mu getirmiyor yoksa opsiyon olmadığı yanlış bilgi mi?

Benim bildiğim kadarı ile başka ülkeye yapılacak satış Türkiye’ye yönlendirilmiş araçlarda var. Kış paketli diye geçiyor. En full araçta yok. En boş tiguanda var elektrikli ve hafızalı koltuk.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Arda Bülent Güzel yazdı:

Benim bildiğim kadarı ile başka ülkeye yapılacak satış Türkiye’ye yönlendirilmiş araçlarda var. Kış paketli diye geçiyor. En full araçta yok. En boş tiguanda var elektrikli ve hafızalı koltuk.

Muhtemelen başka ülke için üretilmiş olabilir. Gördüklerim R-Line donanımdı bu arada. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Evren Erakçora yazdı:

Gm eski CEO'ların biri: Biz en iyisini ,en kalitesini yapmıyorduk, ufak tefek değişiklikler yapıp satıyorduk, yaygın bayi ve servis gerisini hallediyordu ,mealinde söz söylemiş.

mersoda durum W124 den sonra farketti derler, baktıki böyle olmuyor, bozdu ayarı deli gibi sattı, yoksa hala w124 de biniyorduk ki halada biniliyor, az dandik yapacaksınki eskisin, az dandik yapacaksınki garanti bitince  bozulsun, eee napıcaksın para böyle dönüyor...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...