İçeriğe Yönlendir

Mazda 6 İçin Neler Yapabilirim

Emrah Demirci2

Recommended Posts

Emrah Demirci2

arkadaslar yurt disinda yasiyorum burda pek turkiye gibi modifiye tarzi bisiler yapmazlar ama bende mazda 6 var 2006 model ve hosuma gitti araba acaba neler yapabilirim ve link atarsaniz almami istediginiz urunu aliexpres vb yerlerde siparis edip montaj yapmayi dusunuyorum yardim ederseniz sevinirim

Yorum bağlantısı
Tahir Ak

hangi ülke. zira İngiltere gibi ülkelerde içerideki ampulleri bile değiştirsen muayenede takacak yasalar yönetmelikler olabilir

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Emrah Demirci2 yazdı:

fransa kardesim sikinti olmuyor burda 

Profildeki doğum yılı doğru mu? 1996?

Yorum bağlantısı
Emrah Demirci2
Selim Bilgin yazdı:

Profildeki doğum yılı doğru mu? 1996?

evet niye sordunuz 

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Emrah Demirci2 yazdı:

evet niye sordunuz 

Çok gençsin, belki yanlış yazdığını zannetmiş olabilir.Benim 24 yaşımda arabam olmadı.Olsaydı neler yapardım onunla diye düşünürken.Beni 24 yaşında araba sahibi olarak hayal edemiyorum.24 yaşımda motorum vardı, şuan 42 yim hala motorum var.

Mazda 6 güzel araba.Tekerine taş değmesin.

Yorum bağlantısı
Emrah Demirci2
Fatih Sarıkaya yazdı:

Çok gençsin, belki yanlış yazdığını zannetmiş olabilir.Benim 24 yaşımda arabam olmadı.Olsaydı neler yapardım onunla diye düşünürken.Beni 24 yaşında araba sahibi olarak hayal edemiyorum.24 yaşımda motorum vardı, şuan 42 yim hala motorum var.

Mazda 6 güzel araba.Tekerine taş değmesin.

eyvallah abi simdi olay su turkiye sartlariyla buranin sarti inan ayni degil benim aldigim arabaya burda bizim turkler yukardan bakiyorlar illa bir bmw audi veya mercedesin olcak gozuyle bakiyolar ben o arabayi enjektor hatali almistim 156 binde 500 euro civari bir fiyata ama o araba turkiyede paha bicilemez gibi birseydir diye dusunuyorum allah daha iyilerini nasip etsin abi cumlemize insalllah 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Emrah Demirci2 yazdı:

evet niye sordunuz 

Kardeşim yazdığın insan 35 yaşında onun için :) 

Yorum bağlantısı
Emrah Demirci2
Selim Bilgin yazdı:

Kardeşim yazdığın insan 35 yaşında onun için :) 

abi ona dikkat bile etmedim cogu sitelerde yas gosterilmiyor genelde 

Yorum bağlantısı
Emrah Demirci2
Sefa Çelik yazdı:

Ortalama bir cep telefonu veya laptop kaç euro? 

mesela abi soyle diyim ordaki rakamdan 1 tane 0 cikar burda o para ornek sizde iphone 10 bin tl bizde bin euro 1 0 fazla sizin orda 

Yorum bağlantısı
Emrah Demirci2
Sefa Çelik yazdı:

Özetle, orada iphone 1000 euro, mazda 6 500 euro. 

Başka sorum yoktur hakim bey :))

abi ben araba tamirinden anliyom normalde bu araba simdi yapip satsam 2 bin 2500 euro ama burda bisiklet bile bazi arabalardan pahali ;d 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...