İçeriğe Yönlendir

Muğla Akyaka Tatili

Ali Darbaz

Recommended Posts

Evren Erakçora

Bir caretta caretta nın denize ulaştığını gördük bugün , inanılmaz bir doğa hadisesine tanıklık ettik.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Emre Şimşek yazdı:

Aslında oralarda Ekincik var tam keşfetmelik. 

Notumu aldım. Yluda güzel.. 

Evren Erakçora yazdı:

Bir caretta caretta nın denize ulaştığını gördük bugün , inanılmaz bir doğa hadisesine tanıklık ettik.  

Sen nerdesin şuan

Adem Kazıl yazdı:

okadar yol geleceksiniz madem Yatağan Bozarmut içinden Bozüyük pınarbaşı asırlık çınar ağaçlarının altında mis gibi kahvaltı, buzgibi Köyceğiz yuvarlak çay, ıp ılık dalyan iztuzu plajı ve dalyan  kral mezarları manzaralı nehir turu aklınızda olsun.

Dalyana gidecek gücümüz kalırsa, orasıda cepte 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Babamla son bir muhasebe yaptık. Osmangazi köprüsünden geçiçez. 

Trafik kötü olacağa benziyor. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Darbaz yazdı:

Babamla son bir muhasebe yaptık. Osmangazi köprüsünden geçiçez. 

Trafik kötü olacağa benziyor. 

Gece 4-5te çıkarsanız boş olabilir

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Gece 4-5te çıkarsanız boş olabilir

Yarın uykumu alayım. Fosur fosur uyuyacam. Bu gün çok geç yatıp biyolojik uyku dömgümü ileri alacam. 

Yola çıkmadanda bi kahfe. Miss

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Darbaz yazdı:

Yarın uykumu alayım. Fosur fosur uyuyacam. Bu gün çok geç yatıp biyolojik uyku dömgümü ileri alacam. 

Yola çıkmadanda bi kahfe. Miss

Çocuklardan dolayı gece sürüyorum ya ben, yola çıkmadan birkaç saat uyuyorum, gece genelde uykum gelmiyor ama bezen geliyor. Kenara çekip yarım saat uyku ile yolu tamamlayabiliyorum. 

geçen trabzona giderken bir şey duydum ve denedim. Uyku gelmeye başladığı an sıkma portakal suyu üstüne süt içilirse uyku kaçıyormuş. Evden çıkmadan portakal suyunu hazırladım. Gece 1’de de diktim kafaya. Hiç uykum gelmeden sabaha kadar sürdüm. Gerçekten çok iyi geldi. Bir de çiğ köfte. Hazmı zor olduğu için o da uyku açıyor :) 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Bu yolu bakanlık tek yönlü açıacakmış. Bu yolun başlangıcı bizim evin orda. Lakin çok pahalı bir yol. 

EeAfW4NX0AERz_f?format=jpg&name=large

Yorum bağlantısı
M. Asım Kahraman

Akyaka'da mutlaka en az bir sabah kahvaltısını piknik tadında Azmak Deresi kenarında planlayın derim. En sevdiğim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Coşkun Basan
evet bu yol, asvalt sadece göz gördüğü kadar gerisi toprak, gelen giden çok olduğu için biraz bozuk gün batımı izlemek harika biraz erken gitmek lazım kalabalık olur,muhtarlığın işlettiği cafe var bi kahve içilir mutlaka...aklıma gelmişken çamlı köyü saklı göl veya burak restaurant kahvaltı yapılır illaki [emoji4] 
7 yıl önce de topraktı manzara muhteşem çayı icemeden sogutmustum [emoji1] Gökova körfezi ayaklarının altında . Çamlık plajı dağdan gelen soğuk suyun denize karıştığı yer mi ?
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
Coşkun Basan yazdı:

7 yıl önce de topraktı manzara muhteşem çayı icemeden sogutmustum emoji1.png Gökova körfezi ayaklarının altında . Çamlık plajı dağdan gelen soğuk suyun denize karıştığı yer mi ?

harika bir yer seyir teresı genelde en sakin zamanlarda giderim, yol bozuk yunanistan belediyesi bakıyor hizmet geç geliyor,çamlık marmaris yolunda yaklaşık 10km içerde ilk köprüden sağa dönüyorsunuz,gizli güzellikler sakllıyor muğla civarında gitmekten en haz aldığım yer...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Arabayla geziyoz tozuyoz. İçin deniz kumu dolu, bagajı darma dağin. Gösterge toz içinde. Tampondaki bantlı bölüm iyice kabardı. Koltuklarda kızımın ayak izleri var. 

İstanbula varınca detail seven biri hayrına temizlermi. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Emre Şimşek yazdı:

Parasını ver ki onlar da tatile gitsin 😃

Benim mühtemelen param kalmıyacak :). 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

38 derece hava

50 km yoldan sonra direksiyon gene ötmeye başladı. 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ali Darbaz yazdı:

Benim mühtemelen param kalmıyacak :). 

e hani nakit hayata dönüyorduk? :)

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Dogan Arsiray yazdı:

e hani nakit hayata dönüyorduk? :)

Ev borcu yaptık. Artık ayağı denk alma zamanı. 

Overrated yovarlakcaya getmedü demeyüz

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Emre Şimşek yazdı:

Yoğurtlama güzel 👍🏼 tavsiye ederim

Hiç bişey yemedik. Ortamı beğenmedi hanım. Ucakta karnımızı doyurduk. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...