İçeriğe Yönlendir

Kaporta/Boya için Yetkili Servis mi Özel Servis mi Önerirsiniz?

Ümit Türk

Recommended Posts

Ümit Türk

2006 ford fiesta aracım siyah olması sebebiyle çizikleri çok belli etmekle beraber artık rengide solmaya başladı. 14 yaşında araç 

özel servise güvenemiyorum tanıdıkda yok.  yetkili servise versem ücretini düşünüyorum derin derin. 

sizce hangisine vermeliyim. kaporta boya işi çok ince ustalık isteyen iş.  kararsızım. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Kaporta boya için bence yetkili servise gerek yok. Yalapşap bi işi 3 katı fiyat isteyerek yapıyorlar. Kaza onarımı gibi bir şey yoksa, dışarıda yaptırılabilir.

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Yetkili serviste pahalı olabilir. Piyasa da güzel işçilik yapan yer elbet bulunur bence araştırın..

Yorum bağlantısı
Serkan Maden

Renk siyah olduğu için renk tutmama olasılığı düşük. Özelde yaptırabilirsiniz bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Ümit Türk yazdı:

2006 ford fiesta aracım siyah olması sebebiyle çizikleri çok belli etmekle beraber artık rengide solmaya başladı. 14 yaşında araç 

özel servise güvenemiyorum tanıdıkda yok.  yetkili servise versem ücretini düşünüyorum derin derin. 

sizce hangisine vermeliyim. kaporta boya işi çok ince ustalık isteyen iş.  kararsızım. 

Tampon söküm takma boyama işçilik vs dahil 600tl aldım bugün ustamdan. Tanıdık iyi boyacım var bir abimizin 1998 passatını komple boyattık orada işçiliği iyidir. Ancak boya durumuna göre iyi bir detaylı cila aracı kendine getirebilir çizikler vuruk aşırı değilse. 

Örnek olarak 

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Yetkili servis de zaten o işi dışarıya yaptırıyordur. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Harun Kocaçalışkan yazdı:

Yetkili servis de zaten o işi dışarıya yaptırıyordur. 

Bir çok servis kendi bünyesinde yaptırıyor ama kaliteli işçilik çok zor onlarda. Zira onların işi bakım değil, onarım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Sani Gerşon yazdı:

Yalapşap bi işi 3 katı fiyat isteyerek yapıyorlar.

Buraya imzamı atıyorum.

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Sanayide klips, civara, somun, braket, bakalit vs. düzgün kullanan çok zor. Bunlar düzgün olmayınca da iş yarım oluyor. Çoğu işin dikiş tutmama sebebi bu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...