İçeriğe Yönlendir

Audi A4 2.0 TFSI Motor Nasil Bilirsiniz?

Fatih Yildam

Recommended Posts

Fatih Yildam

Yaptigim arastirmalara gore 1.6 a4 ler yeterince performans arabasi degil, 1.8 lerin temizi yag yakmayanlarini bulmakta zor. Gordugume gore 2.0 genelde 131 km. Bu motorlar nasildir lpg  ile uyumu ne duzeyde guzel calisir ve her hangi kronik sorunlari var midir.

Simdiden cevaplar icin tesekkurler

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
(düzenlendi)
Fatih Yildam yazdı:

Yaptigim arastirmalara gore 1.6 a4 ler yeterince performans arabasi degil, 1.8 lerin temizi yag yakmayanlarini bulmakta zor. Gordugume gore 2.0 genelde 131 km. Bu motorlar nasildir lpg  ile uyumu ne duzeyde guzel calisir ve her hangi kronik sorunlari var midir.

Simdiden cevaplar icin tesekkurler

Çok güzel yakar :) Güzel güç verir.

tarihinde Sinan Akgöl tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Kaç model almayı düşünüyorsunuz?

Belli bir yıla kadar 1.8 gibi yağ yakma, kırılma vs. sorunları var. Düzgün bakımlısını bulmak lazım.

Ama çok iyi gider, quattro olacak, tadından yenmez.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Selim Bilgin yazdı:

Kaç model almayı düşünüyorsunuz?

Belli bir yıla kadar 1.8 gibi yağ yakma, kırılma vs. sorunları var. Düzgün bakımlısını bulmak lazım.

Ama çok iyi gider, quattro olacak, tadından yenmez.

Ben yağ yakıyor demeye korktum. Daha önce dedim de benim a5 quattro yakıyordu belki benim araba bozuktu ama doğuş tabi gelin hallederiz diyip para almadan yağ ekliyordu :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Yildam

sanirim 2004 ile 2007 arasi bir arac olucaktir almak istedigim lpg takilmamis 150 bin ile 250 bin arasinda yag yakma nasil anlasilir uzun sure surmeden bilmiyorum o yuzden temizini bulmak cok zor olucak gibi belkide 1.6 yi surup test etmek lazim yeterli olabilir, suanda 90 km lik bir aracim var 1.4 lpg li yetmiyor malesef 1.6 larda 102 km, 

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

1.9 tdi 

Sinan Akgöl yazdı:

Ben yağ yakıyor demeye korktum. Daha önce dedim de benim a5 quattro yakıyordu belki benim araba bozuktu ama doğuş tabi gelin hallederiz diyip para almadan yağ ekliyordu :D 

Doğuşun yatacak yeri yok. :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...