İçeriğe Yönlendir

Photon Markası Hakkında

Mehmet Cihat

Recommended Posts

Mehmet Cihat

Bir kaç zamandır aracım için led ampul arıyorum. Nereye baksam karşıma bu marka çıkıyor. Biraz araştırayım dedim nedir necidir fakat Türkiye dışında ebay amazon vs hiçbir yerde tek bir ürününü bulamadım. Alman vs. diye geçiriyorlar ama bana sanki bizimkilerin bir katekullisi gibi geldi. Bilgisi olan vardır belki diye buraya da bir sorayım dedim. Var mı marka hakkında bilgi sahibi olan 😀 

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Bildiğim kadarıyla Almanya menşeili bir firma. Photonauto.de şeklinde siteleri olması lazım.

Umutmadan amazon.in de fr gibi yerlerde olduça bol seçenek var.

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

philips'in diyorlar da taa ne zaman avustralya kıtasında philips ürünleri photon adıyla mı ne satılmış rivayete göre, sadece belli bir modelin adıydı belki de kim bilir; bu rivayet dışında hiçbir bağlantılarını bulamadım ben de araştırdığımda. iyidir, kötüdür bilemem de böyle köpürtülmüş isimler genelde vasat bile olamıyor.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Biz ford kugaya alıp taktık. Tir tir titriyor. Değiştirdik, bu sefer pır pırlama yapıyor. 

Vazgectik öyle kaldı. Satıcılar bu öneriyor. Sitelerde bunu ön planda tutuyor. Bana pazarlama oyunu gibi geldi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

evet.de uzantılı bir sitesi var ama bomboş bir site yani 😃 markanın altında sadece photon almanyada lisansli bir markadır tarzında bir ibare var Türkiyedeki sitelerde. bana sanki sadece marka gibi geldi yani üretim namına birşey yok gibi

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Site çok dandik ve almanca dil desteği yok. Bir gurbetcinin ev adresini vermişler.  Adresi yazında ev çıkıyor . 

ACtC-3fCFgUiLLiHSk42mpgT9hiwKf8rJC2qlwcZ

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Erhan Doruk yazdı:

sales@photonauto.de

posta gönderin dönüş yaparlar sanırım.

bizim firmanında .ca uzantılı adresi var. ortamlarda kanada ofisimizin deriz kim bilecek.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Ali Darbaz yazdı:

Site çok dandik ve almanca dil desteği yok. Bir gurbetcinin ev adresini vermişler.  Adresi yazında ev çıkıyor . 

ACtC-3fCFgUiLLiHSk42mpgT9hiwKf8rJC2qlwcZ

Adresten dövüş sanatları salonu çıkıyor.

Budo Ryu Augsburg

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı

Photon bence philipsin yanindan gecmez isim vermeden soyleyeyim.photonda ust duzey yoneticinin önerdigi ampul 2 ayda patladi.geri ucretsiz led gonderdiler 5 ayda omru tamamlandi.ledler bozuldu.sonra philips aldim şeytan kulağına 2 yildir kullaniyor.

Yorum bağlantısı
Alpaslan Göktaş

Arkadaşım 3008 için aldı, 7-8 aydır kullanıyor çok ta memnun.

Yorum bağlantısı
Murat Öngür

Ceed gündüz farlarımda photon kullanıyorum çok da memnunum , doğru mu bilmiyorum ama philips ile bağlantısı varmış 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Murat Öngür yazdı:

Ceed gündüz farlarımda photon kullanıyorum çok da memnunum , doğru mu bilmiyorum ama philips ile bağlantısı varmış 

Bağlantısı varDI 

Photonun sahibi eskiden philipsin distribitörü idi. 

İlk piyasaya çıktığında philips lisansı ile üretiliyor şeklinde duyurmuştu. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

niken foton forX vb. gibi markalar dünyada olmayan çinden malı ürettirip paketleyen türk firmaları

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Tuncay Bey.. Bu mesaj kurallara aykırı. 

Gizledim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...