İçeriğe Yönlendir

Covid 19 Olmuşum

Ahmet Kiriş

Recommended Posts

Azad Mirzade

Çok geçmiş olsun acil şifalar.

Bizdeki pozitifler

babam 57- 1 gün ağır yattı kalan günler ayakta geçiriyor, karantinada evde

babannem 83- 7 gün hastanede kaldı şeker, tansiyoni kalp vs her türlü yan hastalığı vardı, dün taburcu ettiler evde devam ediyor durumu iyi.

kardeşim 19-5 gün yattı evde kımıldamadan eklem ağrısından ağlıyordu, 2 gündür ufak ufak geziyor evin içinde.

erken tespit önemli

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

geçmiş olsun. bu virüs çok saldırgan. bir çok haberde hiç temasım olmadı nereden kaptım belli değil diyen insanlar var. birde hastalığı pozitif olup hiç belirti göstermeyenler de var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Geçmiş olsun Ahmet , derdi veren Rabbim dermanını da tez zamanda verir İnşallah şalgam içip bal yiyen hafif atlatıyormuş [emoji6] acil şifalar dilerim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş
Azad Mirzade yazdı:

Çok geçmiş olsun acil şifalar.

Bizdeki pozitifler

babam 57- 1 gün ağır yattı kalan günler ayakta geçiriyor, karantinada evde

babannem 83- 7 gün hastanede kaldı şeker, tansiyoni kalp vs her türlü yan hastalığı vardı, dün taburcu ettiler evde devam ediyor durumu iyi.

kardeşim 19-5 gün yattı evde kımıldamadan eklem ağrısından ağlıyordu, 2 gündür ufak ufak geziyor evin içinde.

erken tespit önemli

Allahım hepimize hayırlı şifalar versin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Geçmiş olsun. Aynı evin içinde  pozitif hastalarla  yaşayıp  negatif de kalinabiliyor dışarıda  maskesiz bir pozitiften yakın temas olmadan da kapılabiliyor. Garip bir çelişki.

Allah tüm  hastalara sifa  versin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Barış AÇIL

Geçmiş olsun Ahmet bey. Son iki haftadır bende pozitiftim. Cumartesi günü negatife döndüm.

Beslenmenize dikkat edin, süt, ev yoğurdu, taze sebze ve meyve tüketin. Paketli atistirmalik ürünlerden kaçının.

Bir kaç gün sonra koku ve tat duyularınız kaybolabilir ve dolayısıyla tad almadiginizdan yemek istemeyebilirsiniz. Kendinizi zorlayın, unutmayın ki vücudun savaşması için besine ihtiyacı var.

Ve en önemlisi moralinizi yüksek tutun, tez zamanda iyilerseniz dileğiyle...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş
Barış AÇIL yazdı:

Geçmiş olsun Ahmet bey. Son iki haftadır bende pozitiftim. Cumartesi günü negatife döndüm.

Beslenmenize dikkat edin, süt, ev yoğurdu, taze sebze ve meyve tüketin. Paketli atistirmalik ürünlerden kaçının.

Bir kaç gün sonra koku ve tat duyularınız kaybolabilir ve dolayısıyla tad almadiginizdan yemek istemeyebilirsiniz. Kendinizi zorlayın, unutmayın ki vücudun savaşması için besine ihtiyacı var.

Ve en önemlisi moralinizi yüksek tutun, tez zamanda iyilerseniz dileğiyle...

Size de çok geçmiş olsun. 2 gün ateş, 2 gündür de normal seyir gösteriyor, tat alma duyusunda şu an için bir sorun yok. 

evde 3 pozitif covid olduk diye günlük çiftetelli oynuyoruz, deliliğe vurduk moraller yüksek, bol sıvı, bol meyve tüketiyoruz. Sarımsaklı yoğurt mutlaka bir menümüze giriyor, az önce komşular sağolsunlar kuru pilav getirmişler, bir soğan gömdüm yanında, doğal besleniyoruz. 

Benim böbrek naklimden dolayı immünsistem baskılayıcı ilaç kullanıyorum, nefroloğum doz azalttı. Bağışıklığın güçlensin vücut hastalıkla savaşsın dedi, bende bağışıklık güçlenince organ reddi atağı geçirirsem ne olacak dedim, iki arada bir derede idare ediyoruz.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Ahmet ağam dün öğrenmiştim senle telefonla görüştüğümde tekrar geçmiş olsun. Amcam ve oğlu şu anda Ankara’da corana oldular. Evde tedavi durumundalar. Ankara bu hastalığında başkenti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
Size de çok geçmiş olsun. 2 gün ateş, 2 gündür de normal seyir gösteriyor, tat alma duyusunda şu an için bir sorun yok. 

evde 3 pozitif covid olduk diye günlük çiftetelli oynuyoruz, deliliğe vurduk moraller yüksek, bol sıvı, bol meyve tüketiyoruz. Sarımsaklı yoğurt mutlaka bir menümüze giriyor, az önce komşular sağolsunlar kuru pilav getirmişler, bir soğan gömdüm yanında, doğal besleniyoruz. 

Benim böbrek naklimden dolayı immünsistem baskılayıcı ilaç kullanıyorum, nefroloğum doz azalttı. Bağışıklığın güçlensin vücut hastalıkla savaşsın dedi, bende bağışıklık güçlenince organ reddi atağı geçirirsem ne olacak dedim, iki arada bir derede idare ediyoruz.
Bala devam [emoji854][emoji1646]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Çok geçmiş olsun, Rabbim tez zamanda şifa versin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Geçmiş olsun abi, Allah şifanı versin.Beslenmene dikkat et.

Hergün pozitif hastalarla çalışıyoruz, ne zaman hasta olacağız korkusuyla yaşamak ne kadar kötü.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Çok geçmiş olsun abi. Allah şifa versin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Yılmaz

Ahmet Abi geçmiş olsun. Bende pozitif olan akrabalara günlük alışveriş yapıyorum. Şuan yapabilecek bir şey yok tek çare iyi beslenme, vücudu dinç tutma. Memleket sıcak ama klimayı kullanmamaya dikkat et. Evi bol bol havalandırın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aytaç Akyel

Geçmiş olsun Allah şifa versin Ahmet Bey

Venus_V3_5570 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Sumer

Allah, bu durumdan muzdarip olan her kim varsa tez zamanda sağlığına kavuştursun.

Çok geçmiş olsun..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Deniz Kom

Ahmet Bey çok geçmiş olsun. Olası ateş yükselmeleri için evinizden parasetamol içeren Parol gibi ilaçları eksik etmeyin. Bu hastalıkta en kritik problemlerin tedavisinde kullanılıyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Geçmiş olsun Ahmet Abim, yeni farkettim konuyu, maşallah mesajlardan gördüğüm kadarıyla moralin iyi, çevremde hemen herkes hafif atlattı, sende tez zamanda sağlığına kavuşursun inşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
(düzenlendi)

Çok geçmiş olsun, tez zamanda sağlığına kavuşman dileğiyle

tarihinde Mustafa Yanar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...