İçeriğe Yönlendir

Hata mı Yaptık, Doğru mu Yaptık? Karar Sizin.

Ali Darbaz

Recommended Posts

Mehmet Kazancıoğlu

vardır bunda da bir hayır demek lazım çokta geçmişte şunu yapsaydım bunu yapsaydımlar da kalmamak gerekli. o günün şartları neyi gerektiriyor ise o yapılmış 

Hakan Gürsu yazdı:

Takılmayın diyorum ama bende çok takılıyorum bazen,  şu an kullandığım Focusu 120 bin tlye aldım birebir aynı olan arabayı 20 gün önce 100 bine bulmuştum Antalyada, gitmedim sora Focusdan vazgeçtim çift kavrama diye Astralara baktım istediğim arabayı bulamadım sora döndüm 120 bine şu an kullandığım çift kavrama Focusu aldım.  :)

Yatınca hala aklıma geliyo ulan modelinden rengine hatta km sine kadar yakın olan arabayı almadın, sora gittin aynı arabaya 20 bin tl fazla para verip aldın diye. Arada 20 gün var. 

Hakan bence takma kafana gönül rahatlığı ile aracına bin. o araç sana nasip değilmiş nasibin önüne geçilmiyor bazen senin nasibin olsa idi fizanda olsa gidip alırdın. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Nefes aldığımız her saniye zarardayız zararın neresinden dönülürse kardır mı diyeceğiz:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

bu araç yerine ev aldıysanız hiç düşünmeye, hesap etmeye gerek yok,geçen sene aracımı satıp inşaata yatırdım,geçen hafta pimapenciye 1 kapı 1 pencere için fiyat istedim 2500 tl istedi,döviz yükseldiği sürece fiyatlarda yükselecek,geriye kalan taş üstüne taş koyabilmek...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Şimdiki bildiklerimizi 2-3 yıl önce bilsek işe gitmeye gerek kalmazdı.

Tabi ki.
Bazen fırsatları teperiz.
dediydik yahu taaaa 2019 dan

Sen diyorsun da biz bir yıl sonra anlıyoruz. [emoji23][emoji23]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök

kararında sıkıntı yok i10 harika paraya satıldı. aldığın cruze da prim yaptı

bide ev aldın. sen çok kar ettin 2020 sana yaradı

ticari açıdan bakınca ben böyle düşünüyorum

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Köksal Yılmaz yazdı:
Mehmet Ozyurek yazdı:
Olmuş bitmiş şeylerin hesabı tekrar yapılmaz.

geleceğe dönüş filminde son 30 yılın şans oyunları sonuçlarının kitabını alıyordu eleman. onla 20 sene önceye gitmeyi düşünüyordu

bir an aklıma bu geldi dediğini okuyunca 

ben 3 sene önce fluance yi satmasaydım 130 binliraydı şimdi :D 56 ya verdik

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
geleceğe dönüş filminde son 30 yılın şans oyunları sonuçlarının kitabını alıyordu eleman. onla 20 sene önceye gitmeyi düşünüyordu

bir an aklıma bu geldi dediğini okuyunca 

ben 3 sene önce fluance yi satmasaydım 130 binliraydı şimdi [emoji3] 56 ya verdik
Ah o kitap ele geçecekti ki :)

56 değil 65 bindi şimdi net 2 katı oldu çok acayip bir durum
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Bende keşke bunu almasaydım şanzıman almazdım :D Geçmişe dönük hesap yapmayın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

vardır bunda da bir hayır demek lazım çokta geçmişte şunu yapsaydım bunu yapsaydımlar da kalmamak gerekli. o günün şartları neyi gerektiriyor ise o yapılmış 

Hakan bence takma kafana gönül rahatlığı ile aracına bin. o araç sana nasip değilmiş nasibin önüne geçilmiyor bazen senin nasibin olsa idi fizanda olsa gidip alırdın. 

Aarabayı alalı 9 ay oldu Allaha şükür bi sorun yaşamadım Mehmet. İlk zamanlar çok takmıştım arabadanda memnun olunca takımtım azaldı. Kısmet işte. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Deniz Kom

Olan olmuş, artık ne kadar konuşulsa da bir şey değişmez zaman kaybından başka :) 

Geçmişte yapmayıp da şu anda keşke öyle mi yapsaydım dediğim o kadar çok şey vardı ki... Ufak bir kalp rahatsızlığı sonra geçmişe takılmamayı öğreniyor insan :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Deniz Kom yazdı:

Olan olmuş, artık ne kadar konuşulsa da bir şey değişmez zaman kaybından başka :) 

Geçmişte yapmayıp da şu anda keşke öyle mi yapsaydım dediğim o kadar çok şey vardı ki... Ufak bir kalp rahatsızlığı sonra geçmişe takılmamayı öğreniyor insan :)

Geçmiş olsun:(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Hakan Gürsu yazdı:

Takılmayın diyorum ama bende çok takılıyorum bazen,  şu an kullandığım Focusu 120 bin tlye aldım birebir aynı olan arabayı 20 gün önce 100 bine bulmuştum Antalyada, gitmedim sora Focusdan vazgeçtim çift kavrama diye Astralara baktım istediğim arabayı bulamadım sora döndüm 120 bine şu an kullandığım çift kavrama Focusu aldım.  :)

Yatınca hala aklıma geliyo ulan modelinden rengine hatta km sine kadar yakın olan arabayı almadın, sora gittin aynı arabaya 20 bin tl fazla para verip aldın diye. Arada 20 gün var. 

Hayırlısı buymuş demekki

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Ali Gök yazdı:

Foruma bi tatlı dağıtsın :D

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Köksal Yılmaz yazdı:
Mehmet Ozyurek yazdı:

:)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen
Mehmet Ozyurek yazdı:

Her yol ayrımına geri dönerseniz yorulursunuz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Kenan Aydemir

Hayat 75 80 sene. Böyle şeyleri düşünüp kendinize dert edinmeyin. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ali Gök yazdı:

İ10 oldu 75 000 tl :(

Önümüze bakacaz artık, sıkıntısını çok uzun süre önce atlattım. ( corollanın) 

Bu aralar daha fazla nasıl para kazanırım, hatalarımı nasıl telafi ederim derken aklıma harika bir fikir geldi. 

Hipermil hypermiler yeteneklerimi bir Startup çevireyim diyorum. Ama bunu nasıl değerlendirmem gerektiğini bir türlü bulamadım :( 

Uygulamamı, kitapmı , eğitimmi , saatlik dersmi. Bulamadım gitti. Bana son bir fikir verecek olan varmı. 

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Ali Darbaz yazdı:

İ10 oldu 75 000 tl :(

Önümüze bakacaz artık, sıkıntısını çok uzun süre önce atlattım. ( corollanın) 

Bu aralar daha fazla nasıl para kazanırım, hatalarımı nasıl telafi ederim derken aklıma harika bir fikir geldi. 

Hipermil hypermiler yeteneklerimi bir Startup çevireyim diyorum. Ama bunu nasıl değerlendirmem gerektiğini bir türlü bulamadım :( 

Uygulamamı, kitapmı , eğitimmi , saatlik dersmi. Bulamadım gitti. Bana son bir fikir verecek olan varmı. 

videolarını ingilizce çek. youutubda ingilizce yayınla daha çok müşteri çıkar

ileriki yıllara yatırım olur belki paraya döner

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ali Gök yazdı:

videolarını ingilizce çek. youutubda ingilizce yayınla daha çok müşteri çıkar

ileriki yıllara yatırım olur belki paraya döner

Yav ben fiziksel iş istiyom. Adam bana gelcek, " şu kadar param var, aylık gelirim bu kadar, ayda bu kadar yol yapmam lazım " diyecek. 

Bende adamın iseklerine göre araç danışmanlığı yapacam. Hipermil mod yapacam. Üstüne tüm kusurlarını giderecem. Alan memnun olacak. 

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Ali Darbaz yazdı:

Yav ben fiziksel iş istiyom. Adam bana gelcek, " şu kadar param var, aylık gelirim bu kadar, ayda bu kadar yol yapmam lazım " diyecek. 

Bende adamın iseklerine göre araç danışmanlığı yapacam. Hipermil mod yapacam. Üstüne tüm kusurlarını giderecem. Alan memnun olacak. 

kimsenin böyle bir ihtiyacı yokki ama dünyada . bu işten para kazanma şansın yok

bu işten video izleterek para kazanabilirsin

türkiyede herkes en iyi şöför kendini zannettiği için kimse araba sürmeye akıl sormaz hele para hiç vermez.ehliyeti 2 aylık çocuk kendini 30 yıllık şöför sanıyor bizde

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

İ10 oldu 75 000 tl [emoji20]

Türkiye de okumak pek sevilmez, o yüzden Ali'nin de dediği gibi video ile yürür senin işin. Seviyorsun da video çekmeyi.
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Ali Gök yazdı:

kimsenin böyle bir ihtiyacı yokki ama dünyada . bu işten para kazanma şansın yok

bu işten video izleterek para kazanabilirsin

türkiyede herkes en iyi şöför kendini zannettiği için kimse araba sürmeye akıl sormaz hele para hiç vermez.ehliyeti 2 aylık çocuk kendini 30 yıllık şöför sanıyor bizde

Hayal ediyordum,  "Darbaz otomobil danışma şirketi" 

Fedakar baba gelecek " Pandemi döneminde kızımı oğlumu eşimi  okuluna işine bırakacam. İstanbul trafiğinde kullancam. Aylık 5000 km yol yapacam" diyecekti. 

Bende Fedakar babanın güzergah profiline göre seçenekleri çıkarıcaktım. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-hyundai-bayisi-hunko-dan-2009-model-i10-1.1crdi-team-paket-dizel-838835375/detay

Ona bu 1.1 dizel 2009 i10 nu aldırıp, ona teslim etmeden önce tüm bakımlarını ve orjinalliğini tamamlıyacak, adama anahtar teslim edecektim. 

Hevesimi kırdın Ali, Ah Ali Ah. 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Ali Darbaz yazdı:

Kalıcı bir şaheser olmalı bu yüzden kitap şart. En azından “Ben bu işin kitabını yazdım” diyebilmek için.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...