İçeriğe Yönlendir

C4 Picasso Duman Atma Sorunu

Can Taşkıran

Recommended Posts

Umut Taşlı

yetkili dışında antalya merkezde akşenler var, gelirseniz üzmezler.

Yorum bağlantısı
Mert Emre ŞAMCI
(düzenlendi)
Can Taşkıran yazdı:

Teşekkür ediyorum hocam ben aracım için ne gerekiyorsa yapmaya hazırım ama yapacak usta bulamıyorum

Hocam ben anlamıyorum. 10.000₺ yakın para harcamışsınız yetkili servise gitseniz hem çözmeden bırakmazlar hemde belki yarı belkide çok daha karla bu işi sorunsuz çözerdiniz. Yetkili servisi bende sevmiyorum ama gidilecek durum var gidilmeyecek durum var. 10000 çok para yahu. Motoru sıfırlardınız o paraya komple. Çok geçmiş olsun umarım keyifle sıkıntsız sorunsuz ailenizle güzel günlerde binersiniz. Bu ettiğimiz masrafları unutturur güzel anılar ile

tarihinde Mert Emre ŞAMCI tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Can Taşkıran
Mert Emre ŞAMCI yazdı:

Hocam ben anlamıyorum. 10.000₺ yakın para harcamışsınız yetkili servise gitseniz hem çözmeden bırakmazlar hemde belki yarı belkide çok daha karla bu işi sorunsuz çözerdiniz. Yetkili servisi bende sevmiyorum ama gidilecek durum var gidilmeyecek durum var. 10000 çok para yahu. Motoru sıfırlardınız o paraya komple. Çok geçmiş olsun umarım keyifle sıkıntsız sorunsuz ailenizle güzel günlerde binersiniz. Bu ettiğimiz masrafları unutturur güzel anılar ile

Teşekkür ederim ama servise gittim hocam eski araç bununla ilgili cihazlarımoz yok dedi ve başka bir ustaya yönlendirdi, ayrıca olaylar yollarda olduğu için alanyada yetkili servis yoktu acil müdahale gerekiyordu 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...