İçeriğe Yönlendir

C5 Aksesuarlar

Serdal Soysal

Recommended Posts

Serdal Soysal
kesme kısmı ne için önce sonra fotosu var mı?
Abi şu şekilden bu şekileaeca7d045c0cec911c6bcdf142969880.jpg1bf1d150be0334192cfd395149a4c965.jpg
üst modeldeki ekranı taksan olmuyor mu ?

Ahh abi bulabilsem çerçeve ile birlikte [emoji17]

Orjinal - ekransız
Emr kesmeli - navi dünyası sıcak presle
Her ikiside biraz boşluklu ve çapaklı oluyor. 3b12efcefea964da8866967c515acfb2.jpg

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

orayı öyle kestikten sonra herhangi bir double teyp te konur aynı paraya konser salonu sesi alınır, yol bilgisayarını da müsait bir yere taşırdım. alttaki kumanda paneli de gri olacak, pek beğenemedim

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Gördüm bunu Muhittin hocam, Eskişehir de 2500 tl ye takacaktı, eşim beğenmedi default_smile.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Muhittin Kaplan yazdı:

Guruba Üye Değilsiniz onda muhtemelen.

Şuradan almış

Bu paylaştığın çok güzelmiş ama.. Nasıl yapılmış. 

Ses çıkışını nasıl yapmış.. 

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Abi oda 9inç duble teyp arkadan bağlanıyor direksiyon kumandası çalışıyor, aşağıdaki düğmeler devre dışı kalıyor.
d1e045182137ffe9496340dc3d6a3691.jpg
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
(düzenlendi)
Mehmet Ozyurek yazdı:

Abi anlatıldığına göre, çerçeve geliyor. bu çerçeve yi bizim "ekran" a el işciliği ile yapıyor ve sonrasında boyuyorlar. Cihaz bu çerçeveye oturuyor. Cigazın kendine ait bir portu var, kabloları bizim araca bağlayorlar. Bizim Teyp iptal, cihazın kendi çıkışı var. Direksiyon kontrolleri dahil yakıt vs birçok şeyin çalıştığını yazıyor.

tarihinde Muhittin Kaplan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat

dik duran ekran daha iyiymiş rahat gösterir ekranı hem 

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Bir multimedia hayalim yine battı :(
Şimdi ise ön park sensörü takabilirmiyim dülğncesindeyim, bizim araçların park sensörü nerede ve daha iyi bir soru önler içinde girişi var mıdır?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Serdal Soysal yazdı:

Bir multimedia hayalim yine battı :(
Şimdi ise ön park sensörü takabilirmiyim dülğncesindeyim, bizim araçların park sensörü nerede ve daha iyi bir soru önler içinde girişi var mıdır?

Hiç kurcalamadım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Serdal Soysal

Arkadaşlar, c5 orjinal multimedia buldum fiyat olarak 2500tl diyor.
Fakat siyah boyatma işi kafamı karıştırdı.
Sizce nasıl olur.

f632ffe47130b9764518137ef5dccbac.jpg

Abi anlatıldığına göre, çerçeve geliyor. bu çerçeve yi bizim "ekran" a el işciliği ile yapıyor ve sonrasında boyuyorlar. Cihaz bu çerçeveye oturuyor. Cigazın kendine ait bir portu var, kabloları bizim araca bağlayorlar. Bizim Teyp iptal, cihazın kendi çıkışı var. Direksiyon kontrolleri dahil yakıt vs birçok şeyin çalıştığını yazıyor.
Ne dersin Muhittin hocam
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

teyp siyah, sizin konsol bej mi hocam ?

Boyayabilinir ama orj gibi dumuyor bilginiz olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdal Soysal
teyp siyah, sizin konsol bej mi hocam ?
Boyayabilinir ama orj gibi dumuyor bilginiz olsun.
Aynen bej benim, cyclone olduğunu söyledi aracın üzerinden gelmiş arabayı satacakmış elinde rd4 varmış onu takacakmış. Ondan satıyormuş sorunu yok dedi ama db162a9181d20976d2fe667b66c23ac4.jpg
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
(düzenlendi)

Cyclone almayın hocam hiç menmun değiller.

Android değil cihaz sanirim. Yavaşlığından ve ekranından çok şikayet vardı face gurubunda. Bu saatten sonra android dışında düsünmeyin bence.

tarihinde Muhittin Kaplan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdal Soysal
Cyclone almayın hocam hiç menmun değiller.
Android değil cihaz sanirim. Yavaşlığından ve ekranından çok şikayet vardı face gurubunda. Bu saatten sonra android dışında düsünmeyin bence.
Bunun sparişini verdim, montajını yapamassam rahatsız ederim hocam olur mu? 42c371ee997b43fcff429a2471899b6d.jpg
Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Ürün bugün elime ulaştı ve hemen bağlamaya indim.
Şu an güzel bir şekilde çalışıyor.
Teybi ilk yerinden çıkaranın ben olduğuma sevindim youtube da seyrettiğim videoların nerdeyse hepsi oynanmış ek yapılmış kablolarla doluydu korktum açıkcası.
Benim araçta aux bağlantısı vardı, yanına bunuda takarım diye düşünüyordum fakat aux 2 tanıtılmış görünüypr, aux 1 tanıtılmadığı için görünmüyordu .

Parçayla gelen soketin pinlerini çıkarıp orjinal pine aynı şekilde taktım +/- bağlantılarını tamamlayıp teybi taktım hevesle açtım ne teyipte ne de ekanda görüntü yoktu default_sad.png
Sonra anladım sigorta attığını kitapçığı açtım sigortayı buldum baktım evet sigorta açılmıştı. Çakmağın sigortasını söküp taktım.
Teyp ve ekran çalıştı fakat yan girişe geçince bluetooth dan ses gelmiyordu düşündüm bu torpidadaki girişi görüyor bunu görmüyordu.
Sonra soketi çıkardım ve orjinal sökette olan yerlere takmayı planladım ama renkler farklıydı 6 ihtimal vardı ve her denemede pinlerin tırnakları yamulup kırılabilir.
Fransızlar - voltajı yeşil + yı ise turuncu yapmışlardı burafan yola çıkarak bluetooth kablo dizilimini orjinal aux dizilimine uyarladım, yeşil/siyah, turuncu/kırmızı, sarı/beyaz olarak taktım. Soketi yerine yerleştirip açtım ve evet çalışıyordu.
Mutluyum başardım.
Geç olduğu ve birazda soğuğun etkisiyle microfonu takmayı sonraya bıraktım. aaa590860d72ca6f55a5ac0b53fbfd09.jpgd233b1c8417bab1673c3b0634ecffbd3.jpg23edd14b913a81bce01be6e8c87fcbea.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serdal Soysal
Tanıtmadan çalıştı mı ?

Abi benim torpidoda aux vardı o çalışıyordu. Yan giriş 2 diye. Onun bağlantısını söküp bunu takınca çalıştı, başka bir şey yapmadım. 342bd7c2cb934a689df09efa07f42489.jpg
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...