İçeriğe Yönlendir

Şeref Yoksunu....

Furkan Avcı

Recommended Posts

Ali Gök

Bu ülkede ehliyet sınavı boşa yapılıyor

önce zeka testi yapılmalı

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Çarpışma önlemenin bu olayda yapacağı bir şey yok bence. 
tesla ne yapardı onu merak ediyorum 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Bu ülkede ehliyet sınavı boşa yapılıyor
önce zeka testi yapılmalı
Sonra da aile planlamasının önemine dikkat çekilmeli.
  • Beğen 6
Yorum bağlantısı
Ersin Gökdemir

Bu konuda söylenecek tek şey " verilmiş sadakan varmış " olur.

Büyük geçmiş olsun kardeşim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
Caner Tek yazdı:

Zamanında şehirlerarası yolların çoğu böyleydi, bölünmüş, duble yollar çok hayat kurtardı

Katılıyorum çok doğru tespit İzmir Afyon yaparken kafa kafaya gelmisliğimiz hatalı sollama kazası duymusluğumuz çoktur.

Geçmiş olsun iyi kurtarmışsınız araçta ailenizde var Allah korumuş iyide sabretmiş olgun davranmışsınız.

Allah tekrarından korusun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Çok geçmiş olsun abi, biz küçükken beni ve ailemi bu şekilde bir otobüs şoförü katlediyordu az daha.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Geçmiş olsun Furkan üstadım. Verilmiş sadakan yiyecek ekmeğin varmış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

tesla ne yapardı onu merak ediyorum 

pillerini koyverirdi alttan....

• Beğen 1
  • Mutlu 6
Yorum bağlantısı
Serkan Aktay
(düzenlendi)

Geçmiş olsun. Kullanım tarzından böyle bir olayla karsilasabilirim gibi bir hisle temkinli gittiğin belli. Bende hep bu tür yollarda karşımdan araç  gelirse kendimi nereye atabilirim diye hep temkinli giderim. Gozum hep sagdadir. 

Yaşar Kemal derki; o güzel insanlar atlara binip gittiler. Demirin tuncuna, insanın pi..ne kaldık. Bu da o kalanlardan.

tarihinde Serkan Aktay tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Serkan Aktay yazdı:

Geçmiş olsun. Kullanım tarzından böyle bir olayla karsilasabilirim gibi bir hisle temkinli gittiğin belli. Bende hep bu tür yollarda karşımdan araç  gelirse kendimi nereye atabilirim diye hep temkinli giderim. Gozum hep sagdadir. 

Yaşar Kemal derki; o güzel insanlar atlara binip gittiler. Demirin tuncuna, insanın pi..ne kaldık. Bu da o kalanlardan.

Evet gidiş geliş yol zaten topu topu 15-20 km, atraksiyona gerek yok diye genelde 80-90 maksimum giderim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oktay Göktaş
(düzenlendi)

Çok geçmiş olsun. Maalesef kural tanımaz, bencil, vicdansız sürücüler fazlasıyla trafikte var. Kendi başlarını yiyerek, azalıp bitmelerini diliyorum Allahtan. Tır şoförü gerçekten vicdan sahibi, iyi bir şoförmüş. Kendisini de riske atıp sizi kaza yapmaktan kurtarmış. Dorsesi fazla uzun, yoldan çıkabilirdi, dorse devrilebilirdi. Tabi sizin de soğukkanlı kalıp sağa kaçabilmeniz de önemli. İyi ki çok hızlı değilmişiniz. Allah beterinden saklasın..

tarihinde Oktay Göktaş tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna

Buyuk gecmis olsun Furkan, boyle araba kullanan haysiyet yoksunu sahis bin beter olsun. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf

Siz yine iyi niyetinizi ve refleksinizi konuşturup doğru hareketi yapmışsınız. Ne yazık ki altında ki arabaya çok güvenen saçma salak hareketlere giren insan çok. Oysa ki altımızda ki arabalar yolda durmaktan fazlasını bize garanti etmiyor. Efendi olmak lazım. Allah beterinden saklasın umarım karşı taraf yeteri kadar korkup akıllanmıştır. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Akgül

Geçmiş olsun. Verilmis sadakaniz varmış.. Boylelerine söylenecek cok sey var da Allah'a havale edelim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Geçmiş olsun. Yolun hakkiniz siz vererek 80 km ve altında olmanız olası bir faciayı önlemiş. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emin Önal

Büyük Geçmiş olsun Furkan.

Sadakaya devam 😆

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev

Geçmiş olsun abi. Allahtan birşey olmamış size. Sesli bir şekilde güzelce sövdüm o adamı, rahatladım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Selim Bilgin yazdı:

Bazen gece böyle yollarda yardırıyorum, videoyu izleyince bi aydınlanma geldi.

Böyle yollarda yardirma önüne hayvan felan çıkabilir 

Çok fena sollama cizgisi size kesik kesik cahil dolu ülke 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Çok geçmiş olsun, büyük badire atlatmışsınız. Sadaka verin mutlaka. Ama önce tedbiri almak her zaman önemlidir. Gece bu yolda 100 km/h civarı hızla gitmiş olsaydınız sonuç çok farklı olurdu. Dikkatiniz ve yavaş olmanız sonuca facia olmamasını sağlamış. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Çok büyük geçmiş olsun.

Rabbim korumuş.

O kadar var ki bu dangalaklardan, umarım kendi başını yer ahmak herif.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Furkan geçmiş olsun. Allah korumuş.
Aynısını yıllar önce yaşamıştım. Tek şansım gündüz olmasıydı ama biz kafa kafaya durmuştuk geçecek kaçacak yer yoktu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...