İçeriğe Yönlendir

İstanbul Trafiği

Yakup Kocaağa

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Yeni bi takıntı oldu. Arabaların üstüne sürmeye başladım. 

Herhangi bir yol ayıracı olmayan cadde sokak düşünün. Gidiş geliş iki yönlü. Ama dar. Karşılıklı birbirine yaklaşan araçlar ne yapar? Mümkün olduğunda sağına yaklaşır değil mi? 

yeni moda, sağa yanaşmamak. Karşısındaki yanaşsın. Kendisi sağıyla 1m boşluk bırakarak gitsin. 

Karşıdan gelen eğer sağına yanaşmamışsa ben de sola yanaşıp önüne çıkıyorum. Durmak zorunda kalıyor. 

Navarayı al benim biraz stresini at geri getir 

Ara sokakta nasıl kaçıyorlar kenara bak 🤣

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Arabaların üstüne sürmeye başladım. 

O beyaz Hybrid sen miydin? Sorun değil ben kaldırıma da çıkabilirdim. Birden bire ve hızlıca geri çıkınca içeridekini fark edemedim.

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tamer Topaç yazdı:

@Tansu Kalafatoğlu Bugün ile ilgi bilgin var mı? Çok fenaydı her yer. Ben trafiği görünce, Esenlerden, Bayrampaşa, GOP, Rami, Balat yaptım.

sabah zemine de bakmıştım, dedim bugün şenlikli olur ve muhteşem sürücülerimiz (her biri bir şumaher ya) yanıltmadı her yerde ya bariyere ya da zincirleme birbirine patladılar, kamyonlar yoldan çıktı felan.... ve karşı şerittekiler de her biri eksper ya , durup seyrettiler , şaşırtmadı

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Çağlar Bayur yazdı:

sabah zemine de bakmıştım, dedim bugün şenlikli olur ve muhteşem sürücülerimiz (her biri bir şumaher ya) yanıltmadı her yerde ya bariyere ya da zincirleme birbirine patladılar, kamyonlar yoldan çıktı felan.... ve karşı şerittekiler de her biri eksper ya , durup seyrettiler , şaşırtmadı

Yolu kısaltalı epeydir görmüyorum ama bizim milletimizin bir gerçeği bu. Karşı şeritte tampon çatlatacak kadar kaza olur bizim şerit tıkanır.  Sağ şeritte arızalı bir araç bekler trafik sıkışır. Trafiğe sabotaj yapmak isteyenler ana arterlere birer araba bıraksa tüm şehir kilitlenir. Drone denen bir icat var, sabah akşam havadan kontrol etseler sorunu çözerler ama kim yapacak o işi.. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Çağlar Bayur yazdı:

karşı şerittekiler de her biri eksper ya

Farkı yok ki

image.png.4d350e78c8fc843ede9045ecefc3c8b3.png

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Tamer Topaç yazdı:

@Tansu Kalafatoğlu Bugün ile ilgi bilgin var mı? Çok fenaydı her yer. Ben trafiği görünce, Esenlerden, Bayrampaşa, GOP, Rami, Balat yaptım.

Sabah bağlantı yolu rahattı. Akşam dönüş de rahattı. Gün içinde trafiğe çıkmadım hiç. Herkesin işi öğlendi demekki :) 

Burası aksaray mahmutbey otobanı. Mahmutbey yönü. Bağcılar sapağı. Büyük medipol hastanesinin karşısı. Hürrüyet kanal d falan. Orası. 

yanyolda otobüs durağı var. Yaya geçici var. Sırf yaya için lamba var. Metro çıkışı var. Sağa park etmiş arabalar var

otobandan Bağcılara sapacak olanlar üstte yazdıklarımdan dolayı teeeee esenlere kadar kuyruk oluyor. Bi de otobanda en sona kadar soldan gidip sapağa dipten kaynak yapanlar var. 

yani durak ve ışıkları geri alsa sorun çözülecek. Ama yom arkadaş. Kimse işini yapmıyor yapamıyor. İstanbulun her yeri böyle saçmalıklarla dolu. 

IMG-1413.jpg

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

yani durak ve ışıkları geri alsa sorun çözülecek.

almasınlar , yani bazen de hiç elleşmeseler daha iyi: sadece mecidiyeköy civarında 10 kilit yer sayarım, ellemeseler eskiden daha iyi olan, yani zihni sinir proceleri yapmasalar daha iyi idi

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Tamer Topaç

Bu sabah yine yeni yeniden Sağmalcılar Viyadüğü.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gencay Bengli

Normal zamana göre Beylikdüzü-Halkalı 24km  15 dk  erken geldim. Ara ara bas, çek, ve süzülmeye çalış stratejisiyle ortalama yakıt sarfiyatıma etki etme mücadelesindeydim.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Tamer Topaç yazdı:

Bu sabah yine yeni yeniden Sağmalcılar Viyadüğü.

kamyon bozulmuş. 2 saattir oradaymış. Ben trafiği evden görünce alibeyköy tarafından gittim valla. Çok kötüymüş bugün

Yorum bağlantısı
Ümit Türk

Bende diyorum bu sabah pendikte niye trafik vardı :D 

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Orada bir şey/ler var. Gizemli. Sadettin Teskoy olsaydı bir parmak atıp çözerdi :ninja:.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Kırmızının sonu Geçen gün Kaza yaptığım yer. Rabbim burayı helak et artık

IMG-2152.jpg

bu sabah 8.30

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Çıldırmamak elde değil. O bölge.

1720258746_Samalclar.jpg.3d59cfd5e7160475bcc382538ec9723a.jpg

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

dün fulyada (bardakçı baba yakını) dünyada olmayan eğimdeki bir yokuştan aşağı inmeye çalışan çimento kamyonu, fizik kanunu gereği bunu başaramayıp kaza yapınca tüm şişli aşağısı yollar kitlendi, rutin bir gün yani, vesile ile bir önceki gün önümdeki başka bie çimentocu ara sokağa daldı ve normal olarak sığmadı, ben kaldırımdan sekerek yan sokağa kaçarak kurtuldum arkası tufan :baby:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Çağlar Bayur yazdı:

dün fulyada (bardakçı baba yakını) dünyada olmayan eğimdeki bir yokuştan aşağı inmeye çalışan çimento kamyonu, fizik kanunu gereği bunu başaramayıp kaza yapınca tüm şişli aşağısı yollar kitlendi, rutin bir gün yani, vesile ile bir önceki gün önümdeki başka bie çimentocu ara sokağa daldı ve normal olarak sığmadı, ben kaldırımdan sekerek yan sokağa kaçarak kurtuldum arkası tufan :baby:

Abi kazadır olur anlarız ama, burası efsunlu mudur nedir çözemedik? 

Afrika' da kabile liderinin bir tarafına diken batıyor, bu duruma üzülen Sağmalcılar istikametindeki araç sürücüleri kontak kapatıyor.

• Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Polisin yol kenarında evrak kontrol etmeyi bırakıp yolda ceza kesmeye başlaması lazım. Ama böyle herkese her şeye. Sinyalsiz şerit değiştirmeye kadar

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tamer Topaç yazdı:

Afrika' da kabile liderinin bir tarafına diken batıyor,

sezon başı kale direği dibine wudu bebeği gömen futbolcu vardı :rofl:

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Polisin yol kenarında evrak kontrol etmeyi bırakıp yolda ceza kesmeye başlaması lazım

saat ve tarih verebilirim kapısında tüylüoğlu grup yazan başka bir çimentocu uygulama yanından arabalara makas atarak çıkmıştı ana yola, ne cezası?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Çağlar Bayur yazdı:

sezon başı kale direği dibine wudu bebeği gömen futbolcu vardı :rofl:

Kesin Viyadüğün altında şöyle bir şey var. Hem de her sabah bir tarafıyla gülüyor.

voodoo-bebegi-2019_1.jpg.1b24192cd55ca85e7b93fa01fd1d1acc.jpg

• Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Kesin bir şey var 

asdfgh.jpg.fbeb6ebe73c1f3f14a8ce04bcfa556aa.jpg

• Beğen 1
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Mal mal kullanma oranı zirvede bu aralar yine İstanbul'da. Bugün 3-4 tane sol şeritte 30 ile giden denk geldi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tamer Topaç yazdı:

Kesin bir şey var 

asdfgh.jpg.fbeb6ebe73c1f3f14a8ce04bcfa556aa.jpg

firavunlar gelse piramiti buraya yapardı

• Teşekkür 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...