İçeriğe Yönlendir

Iphone X11

Servet Aydın

Recommended Posts

Hasan Karabekiroglu
Servet Aydın yazdı:

Kvk onarım bedelini çıkardı .7400 tl. 7600 ise cihaza ödenecek tutar

Yeni telefon fiyata dahilmiymiş ?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Kvk onarım bedelini çıkardı .7400 tl. 7600 ise cihaza ödenecek tutar

tamiri için 7400 ver veya biz sana 7600 verip cihazı alırız mı diyor?

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Servet Aydın yazdı:

7600

Bunu ödeyince telefonu istiyorlarmı ? Yoksa tel sende mi kalıyor ?

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Ersen Tapan yazdı:

Teli bırakmazlar, imha edeceğiz diye alıyorlar. Benim ekranı tuz buz olmuş apple saati bile aldılar, imhaya göndereceğiz diyerek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ersen Tapan yazdı:

Arabayı pert edince sana mı bırakıyor, alıyor mu :)

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Sani Gerşon yazdı:

Arabayı pert edince sana mı bırakıyor, alıyor mu :)

Telefon fiyatlarını bilmediğim için tamamını karşılamıyor diye düşündüm. Tamamını karşılıyorsa alsın tabiki. Ama ödedikleri para ile yerine emsalini alamıyorsam almamaları lazım :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ersen Tapan yazdı:

Telefon fiyatlarını bilmediğim için tamamını karşılamıyor diye düşündüm. Tamamını karşılıyorsa alsın tabiki. Ama ödedikleri para ile yerine emsalini alamıyorsam almamaları lazım :)

İkinci el arabanı pert ettiğinde, sıfır parası mı veriyor, ikinci el mi :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ümit Türk yazdı:

imha ediyorlarmı gerçekten :)

En azından anakartları kullanamazlar tekrardan. IMEI yüzünden, bence gerçekten imha ediyorlardır.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Sani Gerşon yazdı:

sıfır parası mı veriyor

Emsal dedim yukarıda yahu .
Evlen sen artık bak gözlerde görmüyor. 

Sani Gerşon yazdı:

İkinci el arabanı pert ettiğinde, sıfır parası mı veriyor, ikinci el mi :)

Bu arada ilk yıl sıfır parası veriyor emmi.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ersen Tapan yazdı:

Emsal dedim yukarıda yahu .
Evlen sen artık bak gözlerde görmüyor. 

Bu arada ilk yıl sıfır parası veriyor emmi.

Emmi ayrı. Onun yeri başka :wub:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Bu arada konu başlığındaki telefonun modeli yanlış değil mi?

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

iphone, roma rakamı ile x 10 demekse peşinden gelende 11 ise, eder sana 1011 lada vega 1011 gibi. bu ne kiş şimdi. laf olsun diye mesaj yazmışım. işte bu hep işsizlikten. hep açlıktan. bol oturmaktan.

Dogan Arsiray yazdı:

iphone, roma rakamı ile x 10 demekse peşinden gelende 11 ise, eder sana 1011 lada vega 1011 gibi. bu ne kiş şimdi. laf olsun diye mesaj yazmışım. işte bu hep işsizlikten. hep açlıktan. bol oturmaktan.

suya düşen iphone 4 diye başlık olsaydı kimse yüzüne bile bakmayacaktı. iphone kullanmayanlar başlığa yazmasın lütfen, forum kasıyor. bende yazmayayım. oppo reno dan bildirdi.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Dogan Arsiray yazdı:

ben anlamadımki zaten yenisi heryerde 7400 tl filan bunun???

bu pro olan 15 binlik idi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Dogan Arsiray yazdı:

ben anlamadımki zaten yenisi heryerde 7400 tl filan bunun???

Pro bu üç kameralı çelik

Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Servet Aydın yazdı:

Cihaz ıp68 sertifikalı. Suya dayanımı 30dakika ve 4 metre. Kullandığım derinlik 2 metre civarı ve 5 dakika idi. Fakat düşme kaynaklı gövde hasarı olmamasına rağmen su aldı ve kvk onarımı ücretli yaparım diyor. Cihazın garantisi var. Nedir düşünceleriniz

Orada yazan değerler ne yazık ki maksimum potansiyeli. Bu Katalog üzerinde 250 KM/h hıza ulaşabilen bir aracın 200 le giderken elde kalması gibi bir durum. Firmalar metre veya bar cinsinden normların kaç olduğunu pek umursamazlar. Suya dayanıklı denir Su Geçirmez ifadesi pek geçmez. Geçerse de şu şekilde " Su Geçirmez Yeni iPhoneX* ) yazılır ve yıldızın açıklamasında (* iPhone bununla ilgili bir garanti sunmaz Suya Dayanıklılık ibaresi sadece kullanıcı deneyimini artırmak amaçlı bir bilgilendirme içermektedir. ) gibisinden bir ibare yer alır.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)
Mehmet Göktürk yazdı:

Pro bu üç kameralı çelik

ben de bildiğimden değil, bir akadaşta gördüm pro yu. 15 bin TL ye araba sattım ben :)

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Çağrı Alaf yazdı:

Orada yazan değerler ne yazık ki maksimum potansiyeli. Bu Katalog üzerinde 250 KM/h hıza ulaşabilen bir aracın 200 le giderken elde kalması gibi bir durum.

zaten o iletiyi yazan arkadaşımız da, 250 max hıza ulaşan arabaya hidrojen basıp niye 300 de kırıldı der.. biz alıştık :)

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Çağlar Bayur yazdı:

zaten o iletiyi yazan arkadaşımız da, 250 max hıza ulaşan arabaya hidrojen basıp niye 300 de kırıldı der.. biz alıştık :)

Ahahaha  en iyisi 250 giden arabanın kataloğuna en fazla 180 yazmak başka türlü millet elinde ki arabaya sahip çıkamayacak abi 😄

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
tamiri için 7400 ver veya biz sana 7600 verip cihazı alırız mı diyor?

7600 tl kaskonun ödeyeceği tutar. Cihaz onlarda kalacak. Ya da risk alıp cihazı dışarıda onarım yoluna gideceğim. İyi bir tamircim var Gebzede
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Servet Aydın yazdı:

7600 tl kaskonun ödeyeceği tutar. Cihaz onlarda kalacak. Ya da risk alıp cihazı dışarıda onarım yoluna gideceğim. İyi bir tamircim var Gebzede

kendinmi? :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...