İçeriğe Yönlendir

Hyundai i10 ile Devr-i Alem

Hasan Karabekiroglu

Recommended Posts

Ali Darbaz
Hasan Karabekiroglu yazdı:

Yok Ali almadık, şirketin arabasını getirdim sadece.

i10 da sen otoritesin kabul sana sorarım alırsam... ki alımıyım bilmem...

Hasan hocam, alırmısın almazmısın bilmem ama şunu bil diye söylüyorum. Silindir başına 3 subablı, 4 silindirli , dcvvt ve vis sistemi olmayan gelmiş geçmiş en korkunç yakıt tüketimine sahip arabayı kullanmışsın. Günümüz i10ları ile uzaktan yakında alakası yok. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

Benimki lpg ile tam bir eşekti ya. 

90 kusürlarda lpg yoktu. yeni yeni başlamıştı 1000 dolar diye hatırlıyorum sıralı ilk montajlar?

Çağlar Bayur yazdı:

90 kusürlarda lpg yoktu. yeni yeni başlamıştı 1000 dolar diye hatırlıyorum sıralı ilk montajlar?

ilk xenon ampül motajı 1200 küsur dolardı

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Çağlar Bayur yazdı:

İlk montajı benim müşteri yapmıştı.. karbüratörlü arabaya bagajdaki mutfak tüpüyle.. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Mehmet Ozyurek yazdı:

emoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png
Şimdi ne yap biliyor musun.

Git o jettanın kaputu aç ve öp
emoji23.pngemoji23.png

Bu hislerin aynısını, 130 beygir focusu satıp kaç beygir olduğunu dahi bilmediğim 1,3 corollayı alınca yaşamıştım.

3.7 liberty satıp 1.3 opel aldım bende 😂🙈

Sonuna kadar okudum özellikle tırı geçemediğin yerden sonra gelen inişte tırı geçip sağa çektim yaktım arabayı demeni bekledim😂

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

😃 bak senin araba bozukmuş, atos olaydı😄

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Hasan Karabekiroglu yazdı:

2011 model, 1.0 atmosferik, otomatik vites, benzinli hiç lpg görmemiş 15 bin km de.

10 yıldır neden kimse kullanmmaış? tsi olsa herkes isterdi 215 bin olurdu iyi tarafı da var yani

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Çağlar Bayur yazdı:

şimdi o lehimi ısıt ve derin bir nefes çek

sene 90 küsur, sıfıra yakın corolla ile istinyeden çıktım, maslağa gelince şükür çektim

1.6’sı iyi gidiyordu hakkını yemeyelim. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Selim Bilgin yazdı:

1.6’sı iyi gidiyordu hakkını yemeyelim. 

1.33 için tabii.. emisyonsuz 1.6 sı iyi idi

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Çağlar Bayur yazdı:

1.33 için tabii.. emisyonsuz 1.6 sı iyi idi

900 kg olmanın avantajıyla bayağı seriydi. 1.3’e hiç binmedim, binmek de istemem. 😄

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Selim Bilgin yazdı:

900 kg olmanın avantajıyla bayağı seriydi. 1.3’e hiç binmedim, binmek de istemem. 😄

emmi binmiş, tek kurbanverdik kafi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Geçmiş olsun :D  Bu da sana ders olsun. Ayrıca o kadar ekmek yiyeceğine köfte yeseydin öyle olmazdı :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Önder Özcan yazdı:

Geçmiş olsun :D  Bu da sana ders olsun. Ayrıca o kadar ekmek yiyeceğine köfte yeseydin öyle olmazdı :D

kafası karısmıs demek 😂

Naptığını şaşırmış 😄

Yorum bağlantısı
Coşkun Basan

Geçmiş olsun Tork ve beygir olmayan araç ile uzun yol zulüm olur . Allah muhafaza [emoji846]

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
(düzenlendi)

Öncelikle geçmiş olsun.

Belki bir ihtimal 2 hafta içerisinde bende 1.0 Toyota Yaris İle Samsun-Ankara yol yapabilirim. Başıma gelecekler konusunda az çok fikir edindim bu konu sayesinde :) Değişik bir deneyim olacak gibi

tarihinde Alptuğ Özcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Mert Gulkokan yazdı:

1.0 yaris ile bodrumdan datçaya giden arkadaşım dönüşünde feribot kullandı emoji23.png

:D 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Servet Aydın yazdı:

Bence araç sorunlu. Birkaç İ10 peşine takıldım.. Fena değil ara hızlanma

neyle takıldın o önemli :)

araba güçlü olacak aga, helede uzun yol ise, gerisi boş,  uzun anlatımın güzel, baya güldüm :)  

en beğendiğim kısımsa Jandarma, helal olsun diyorum Mehmetçiğe :bravo:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Alptuğ Özcan yazdı:

Öncelikle geçmiş olsun.

Belki bir ihtimal 2 hafta içerisinde bende 1.0 Toyota Yaris İle Samsun-Ankara yol yapabilirim. Başıma gelecekler konusunda az çok fikir edindim bu konu sayesinde :) Değişik bir deneyim olacak gibi

herkes bir gün de olsa tadmalı bu heyecanı

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Sürekli hararet yapan bir 206 ile Sivas-Aydın-Sivas yapmıştım :) o geldi aklıma kalorifer hortumu patladı ayağıma sıcak sular boşaldı felan.

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
herkes bir gün de olsa tadmalı bu heyecanı
Ben hakkımı cvt şanzımanlı hrv ile Giresun-Ankara arası kullandım, Ankara-İstanbulda arkadaşlara kepirttim
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Ali Darbaz yazdı:

Hasan hocam, alırmısın almazmısın bilmem ama şunu bil diye söylüyorum. Silindir başına 3 subablı, 4 silindirli , dcvvt ve vis sistemi olmayan gelmiş geçmiş en korkunç yakıt tüketimine sahip arabayı kullanmışsın. Günümüz i10ları ile uzaktan yakında alakası yok. 

Mehmet Ozyurek yazdı:

@Hasan Karabekiroglu  sen sürmeyi bilememişsin.. Bak yürüyor araba.. 

Pilotaj sorunu mu var yani abi :D 

Çağlar Bayur yazdı:

10 yıldır neden kimse kullanmmaış? tsi olsa herkes isterdi 215 bin olurdu iyi tarafı da var yani

Patronun kardeşi kullansın diye alınmış abi.

Köşeye bırakılmış, o da canı sıkıldıkça benzin koymuş ufak tefek ulaşım sağlamış.

Önder Özcan yazdı:

Ekmek kırmızı çizgimiz bizim.

Köfte güzeldi. 

Alptuğ Özcan yazdı:

Öncelikle geçmiş olsun.

Bence bir denemelisin valla...Şahane oluyor... Gerçek...

(Bin nasihatten, bir nusibet yeğdir.) 

Ali Cihangiroğlu yazdı:

neyle takıldın o önemli :)

araba güçlü olacak aga, helede uzun yol ise, gerisi boş,  uzun anlatımın güzel, baya güldüm :)  

en beğendiğim kısımsa Jandarma, helal olsun diyorum Mehmetçiğe :bravo:

S350 CDI 4 - Matic ile 200 km yaptım Kayseri Nevşehir

Sanki bakkala ekmek almaya gitmiş gibiydim :D 

Selçuk Bakış yazdı:

Sürekli hararet yapan bir 206 ile Sivas-Aydın-Sivas yapmıştım :) o geldi aklıma kalorifer hortumu patladı ayağıma sıcak sular boşaldı felan.

Uno nasıl ?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
Alptuğ Özcan yazdı:

1.0 Toyota Yaris

1 yaşında, 12 bin km'dekini aldırmayıp yerine 7 yaşında, 160 binde dizel-titreşimli otm c3 aldırdığım araç. 20 ton ford cargo kamyonla benzer hisleri yaşamıştım yaris'te, sağ şeridin fatihi...

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Selçuk Bakış yazdı:

Kroniktir kalorifer peteği oringlerinden damlatır. Ama oradan patlayanın hiç duymamıştım, çöle falan gitme sakın tek başına sen 😁

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar
Emre Şimşek yazdı:

Kroniktir kalorifer peteği oringlerinden damlatır. Ama oradan patlayanın hiç duymamıştım, çöle falan gitme sakın tek başına sen 😁

😂

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...