İçeriğe Yönlendir

C5 RD45 ama Siyah.

Muhittin Kaplan

Recommended Posts

Oğuzkan Erışık
Muhittin Kaplan yazdı:

Bu işi yapabilirler mi acaba ? Yani bej boyanıp, Tuşlar yapılacak

Yaparlar abi. İnstagramda sayfaları var yaptıkları işleri orada görebilirsin. Ama fiyatı yüksek çekeceklerine eminim. 

Yarın fiyat sorayım yine de. Gitti geldi kargo da eklenecek. 

Ben olsam kapağı söker boyardım. Tuşlar siyah kalsın çok sırıtmaz bence. Göğüste siyah olan yerlerde var o yüzden çirkin durmaz tuşlar. 

Fiyatı öğrenince buraya yazarım abi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi
Umut Taşlı yazdı:

sadece şu çerçeve için mi bu fiyat? öyleylse fenaymış

renault-clio-teyp-cercevesi-nikelaj-doku

Aynen bu çerçeve malesef. Ayrıca ,çerçeveyi biz sökemeyiz siz söküp getirirseniz boyarız demişlerdi. Söktulükten sonra onu bende boyarım :)

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
(düzenlendi)

Boyacıya gittim gösterdim, bu renkten istiyorum dedim. Birsürü kartelaya baktı. O olmadı bu ondan 5gr bundan 3 gr. Baktım olmayacak, Şu Inox a bakayım dedim. Daha yakın oldu.

Şimdi, bana bir Aux, ve birde Usb için yer önerisi lazım. Neresi olursa efektif olur?

tarihinde Muhittin Kaplan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

MEvcut halini görelim?

USB için orta saklama gözü. Aux için vitesin oralar bi yer?

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal
Boyacıya gittim gösterdim, bu renkten istiyorum dedim. Birsürü kartelaya baktı. O olmadı bu ondan 5gr bundan 3 gr. Baktım olmayacak, Şu Inox a bakayım dedim. Daha yakın oldu.
Şimdi, bana bir Aux, ve birde Usb için yer önerisi lazım. Neresi olursa efektif olur?
Orjinal yerleri olmaz mı? Aux girişi torpido, usb kolçak içi

Bitsinde benimkine de başlıyalım komutanım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Orada aux var zaten, aux kablosu var bende 3,5 jak a dönüştürüyor telefonu bağlıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Muhittin Kaplan yazdı:

Muhittin Kaplan yazdı:

Mevcut hali ilk iletide var. Siyah.

Ben yaptırdınız sanmıştım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Reyting altındaki boşluğun arka kısmına çok güzel olur.. alt kısma doğru yerkeştiriseniz birşey çarpsa bile oynamaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Metin Uzunoğlu yazdı:

Teybin altındaki boşluğun arka kısmına çok güzel olur.. alt kısma doğru yerkeştiriseniz birşey çarpsa bile oynamaz.

Teybin.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Muhittin Kaplan yazdı:

Usb nin orijinal yeri kol dayamanın için.. gayet uygun.. aux'un orijinal yeri torpido içi.. üst kısımda yeri var.. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Bu pejo Citroen için pp2000 miydi onu nerde buluruz kablosu ile var mıdır nette :)

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
Bu pejo Citroen için pp2000 miydi onu nerde buluruz kablosu ile var mıdır nette [emoji4]
Citroen de lexia diye bir cihazdan bahsediyorlar. Internette var.

Soktum. Bazı tuşları sökmek zor. Biraz zorladı. Sonra hafif zımpara. Yarın boyar, mahvederim artık.
1790faa87d01a4786155fbd0547c9d3f.jpge278326a05f504ec2a138cae32f4829d.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

Boya ortamı hazırlandı. Balkon.
Ayak ekledik, yukselttik rahat olsun diye.
20 dakika çalkaladık boya kutularını. Astar atmadım. 2 kat boya attım. Aralarında yarim saat bekleyerek. Sonra 2 kat ta mat vernik.
Sanirim güzel oldu.
f3dfe808135fc05d3c9250deb2167f2e.jpg1d621d3e1063e5822eeb148deb768518.jpg6a812e66028f78d9e3e93301ff04ef73.jpgdc8d6fd53a104641d9f6c9683b304ab2.jpgcf705783cec23dff144f1e17000935c1.jpg32b744a2723e161d024ddc099c101d6f.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

Rengi, kapı kollarını, vites etrafındaki konsol, küllük ve bozuk para yerlerinin kapaklarını boyadığım renk ile aynı. Biraz parlak duracak ama olacak. İyice kurumadan tuşları takmak istemedim, parmak izi oluyor sonra. Yarın takacağım.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Muhittin Kaplan yazdı:

Rengi, kapı kollarını, vites etrafındaki konsol, küllük ve bozuk para yerlerinin kapaklarını boyadığım renk ile aynı. Biraz parlak duracak ama olacak. İyice kurumadan tuşları takmak istemedim, parmak izi oluyor sonra. Yarın takacağım.

Hava soğuk, evde kalorifer yanıyorsa içeride daha iyi kurur zannımca.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
Sani Gerşon yazdı:

Hava soğuk, evde kalorifer yanıyorsa içeride daha iyi kurur zannımca.

Aldım içerde şimdi. Kalarifer 1 aydır yanıyor. Eskişehir burası, Sibir.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Vay be . En sevdiğim donanım. Dijital Klima. 

Dijital Klima için tüm ses sitemini söker atardım. :)

Çok istedim sahip olamadım :( 

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
Ali Darbaz yazdı:

Vay be . En sevdiğim donanım. Dijital Klima. 

Dijital Klima için tüm ses sitemini söker atardım. :)

Çok istedim sahip olamadım :( 

Çok matah birşey değil.

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
(düzenlendi)

Koyu olmuş.

(Kapı kolunu onu bunu hep bu renkle boyadım. Hatt Fotoda görünen küllük kapağını da aynı renkle daha önceden boyamıştım. Bunun rengi "Altına astar" atmamam dan olabilir mi ?)f0911e9d117cff55e47e96f9bb05d753.jpg

tarihinde Muhittin Kaplan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

on numara beş yıldız. ton farkı var anlaşılmayacak derecede. tebrikler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Muhittin Kaplan yazdı:

Çok matah birşey değil.

Olmaz olur mu. Ayarlıyorsun 21 dereceye, otomatik kendisi çözüyor. Manuel klimada, çok sıcak oldu, çok soğuk oldu, yandık piştik , zırt pırt yara yapıyorsun. Sürüş dikkatimi bozuyor. 

Sürüşü sekteye uğratıyor. Hava sıcaklığına göre sabit bir ayar yakalamak çok zor. Rahatsız ediyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...