İçeriğe Yönlendir

Fiesta Motordan Gelen Ses

Sezgin Hüseyinoğlu

Recommended Posts

Sezgin Hüseyinoğlu

Merhabalar, bende 2004 ford fiesta araç var. Bu hafta otobandan İstanbuldan Adapazarı'na gittim. Hızım ise 110 ve 120 arasındaydı. Aracı park edip bir süre çalıştırdım. Motordan sanki bir yere vuruyor gibi ses geliyor. Yalnız şehir içinde böyle bir ses gelmiyor. Motorun sesini kayıt ettim ama anlayabilecek birisi bana yardımcı olursa çok sevinirim. Teşekkür ederim. 

Yorum bağlantısı
Sezgin Hüseyinoğlu

gelen sesin kaydını yaptım nereden yükleniyor.

Yorum bağlantısı
Sezgin Hüseyinoğlu
(düzenlendi)

https

tarihinde Sezgin Hüseyinoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sezgin Hüseyinoğlu

Merhabalar,

ses dosyasını youtube yükleyemediğim için gecikti biraz. ancak ses dosyasını google'a yükleyerek iletebildim. değerli yorumlarınız bekliyorum. teşekküre ederim.

https://drive.google.com/file/d/16VXmvjZyZj9cMRMIHfrBFljqkwNedqZX/view?usp=sharing

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sesi dinledim.. dizel fiesta sesi duyuyorum bir de aşınmakta olan bir gergi bilyası sesi. 

Bence çok anormal bir ses yok burada. 

Ha önceden daha sessizdi diyorsanız, belki kalitesiz bir yağ falan koyulmuştur, yağı değiştirin. 

Bir vurma sesi duymadım ben. 

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Hava filtresinin hortumlarını kontrol edin bence. Aynı motor eski arabamda vardı. Ses kaydını dinlediğimde fok fok fok bir ses duydum. Hava filtresinin hortumu motor arkasındaki yerden çıkınca bunseei duyardım arabada. 

Yorum bağlantısı
Sezgin Hüseyinoğlu
Mehmet Ozyurek yazdı:

Sesi dinledim.. dizel fiesta sesi duyuyorum bir de aşınmakta olan bir gergi bilyası sesi. 

Bence çok anormal bir ses yok burada. 

Ha önceden daha sessizdi diyorsanız, belki kalitesiz bir yağ falan koyulmuştur, yağı değiştirin. 

Bir vurma sesi duymadım ben. 

Teşekkür ederim. 

Oğuzkan Erışık yazdı:

Hava filtresinin hortumlarını kontrol edin bence. Aynı motor eski arabamda vardı. Ses kaydını dinlediğimde fok fok fok bir ses duydum. Hava filtresinin hortumu motor arkasındaki yerden çıkınca bunseei duyardım arabada. 

Teşekkürler Oğuzhan Erışık

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...