İçeriğe Yönlendir

Leon Merkezi Kilit Düğmesi

Cengizhan Bekir BAYRAM

Recommended Posts

Cengizhan Bekir BAYRAM

Merhabalar,

Leon kullananlar ve takip edenler bilir ki bu merkezi kilit düğmesi kronik bir sorun  . hem yüzeyi çabuk soyuluyor hemde zamanla çalışmıyor. Benim merkezi kilit tuşu arada bir kilitleme işini yapıyor ama açmıyor. Zaten araç hareket edince 20 km hıza çıkınca otomatik kilitleniyor. Lakin yolda birini alacagımda ya da avm otoparklarına girerken bagaj açmak için ya stop etmem gerekiyor ya da kapıya uzanmam gerekiyor. buda bazen sinir bozucu oluyor . Geçen gün komple sökme şansım oldu . kilit , esp off ve set tuşunu her yerini söktüm ve içi hem oksitlenmiş hem pinler 1'er tanesi kırılmış ve kart üzerindeki silikonlar dagılmıs . Tamir pek mümkün görünmüyor. set halinde almak daha mantıklı geliyor.  Fakat konyada bunu bulamadım , internette de hiç satan yere rastlamadım. Oto elektrikciler bizde olmaz diyor .

Bu düğmeler ile ilgili yardımcı olabilecek bir arkadaş , abimiz var mıdır ?  satan yeri biliyorsa kendi şehrinde varsa temin etmemde yardımcı olabilirse çok sevinirim. 

Aracım 2009 model MK2 kasa. Fotoğraf aşagıdadır.

afaFtg.jpg

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

rakamlar yüksek herşeyde tabii. golf parçası biraz daha ucuzdur çinde üretimi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tufan Caliskan

Zamanında o kadar para veremem deyip kolları sıvamıştım;

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cengizhan Bekir BAYRAM
Tufan Caliskan yazdı:

Zamanında o kadar para veremem deyip kolları sıvamıştım;

Bende kolları sıvamıştım fakat , iç kısım dağılmış vaziyette o yüzden çalışmıyor. ne pin kalmış ne silikon :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...