İçeriğe Yönlendir

Yeni Aracım Dacia Logan 2011 1.4 Fabrika Çıkışlı LPG

Ümit Türk

Recommended Posts

Ümit Türk
Oğuzkan Erışık yazdı:

Renault dacia var abi. Yok foruma değil abi. Megane türkiye grubu var facebookda. O gruba yardımcı oluyor fiyatlarda. Arayıp görüşebilirim senin için. 

tamam kardeşim. bütçe mi ayarlamam lazım. 

68 bin birden çıktı  273 notere verdik. sigorta daha yaptıramadım.  ay sonu malum maaş alamadım daha. haber ederim alırsam. teşekkür ederim tavsiyelerin için. 

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Ümit Türk yazdı:

68 bin birden çıktı  273 notere verdik. sigorta daha yaptıramadım.  ay sonu malum maaş alamadım daha. haber ederim alırsam. teşekkür ederim tavsiyelerin için. 

Rica ederim abi haber et hallederiz. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ümit Türk yazdı:

@Mehmet Ozyurek abi sigortası yokmuş arkadaşın. 

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
(düzenlendi)
Ümit Türk yazdı:

68 e :)

yetkili servisten aldığım fiyat

genel bakım yağ filteler bujiler lpg filtreleri triger değişimi işçilik dahil 3390 TL teklif aldım.  iş bankası veya garanti  bankası 6 taksit yapılabiliyor. 

yedekparçada %20 işçilikde %30 indirimli olarak aldım. 

Hayırlı olsun.

Genel bakımın içinde neler var sadece yağ ve filtre değişimi mi? Eğer öyle ise fiyat bana baya uçuk geldi. Biraz daha araştırmakta fayda olacaktır.

Bursa'dan bahsediyorum : işçilik olarak bu işleme 300 - 350 tl ödenir. 3.000 lira parça fiyatı hem de indirimli yüksek gibi geldi bana. ( ÖZEL SERVİS )

tarihinde Fatih Evcin tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Emre ŞAMCI
(düzenlendi)
Ümit Türk yazdı:

68 e :)

yetkili servisten aldığım fiyat

genel bakım yağ filteler bujiler lpg filtreleri triger değişimi işçilik dahil 3390 TL teklif aldım.  iş bankası veya garanti  bankası 6 taksit yapılabiliyor. 

yedekparçada %20 işçilikde %30 indirimli olarak aldım. 

Aklın varsa yaptırma hocam. O fiyat ne öyle. Araçta dacia logan yani. Parçası bol ucuz birde. O fiyata yaptır diyeni de anlamıyorum. Araç 10 yıllık. 100 bine gelmiş. 1.500₺ ye yapabileceğiniz işe neden fazladan 2.000₺ veresiniz ki?

2004 fiesta 1.4 benzinli aracıma  yaptırdıklarım:

Motor üst takozu yerli marka ile değiştirildi

Şanzıman alt takozu orjinali ile değiştirildi

Yedek su deposu orjinali ile değiştirildi

Külbütör kapak contası alman eing ile değiştirildi

3lt P.O Antifriz ile antifriz değiştirildi.

Yağ filtresi orjinali ile değiştirildi

Hava filtresi orjinali ile değiştirildi

Yağ Mobil5w30 yağ ile değiştirildi. /150₺ ye aldım.

V kayışı 2'li şekilde DAYCO ile değiştirildi

Triger seti Orjinal ile değiştirildi

Devirdaim Orjinal ile değiştirildi

Bunca işleme ödediğim tutar işçilik 350₺ / Malzeme 1500₺ / total 1850₺

Bu arada işçiliği ford özel servisinde yaptırdım. Sahibi ile biraz samimiyetimiz olduğu için ortalama 600-700₺ alınan işçiliğe 350₺ aldı sağolsun.

tarihinde Mert Emre ŞAMCI tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ersin Gökdemir
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

mesela bir ford müşterisi triger dahil bakıma için 3390 asla kabul etmez vermez. farklı araştırmacı bir kesim

Mesela ben vermem.

Bu işlemlere vereceğim rakam, malzemesi benden olmak üzere, işçilik olarak azami 500 tl olur. 

tarihinde Ersin Gökdemir tarafından düzenlendi
fazla enter basma
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Dün gittim fiyat teklifi aldım.
Megane 2 triger seti değişimi devirdaim. V kayış , bilye ve antifriz dahil , 1250 TL yetkili serviste 20 yıl çalışıp kendine yer açan bir özel servis.

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Fatih Evcin yazdı:

Dün gittim fiyat teklifi aldım.
Megane 2 triger seti değişimi devirdaim. V kayış , bilye ve antifriz dahil , 1250 TL yetkili serviste 20 yıl çalışıp kendine yer açan bir özel servis.

Çok iyi ya teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
(düzenlendi)
Ali Darbaz yazdı:

Ümit madem logan alacaktın, fiestanı neden sattınki

Fiestadan sonra logan mı hem de lpgli, inşallah memnun olursunuz. 

tarihinde Mustafa Yanar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Mustafa Yanar yazdı:

Fiestadan sonra logan mı hem de lpgli, inşallah memnun olursunuz. 

Hem uygun hem temiz araç. 

Fiestadann sonra zor geldi mi derseniz hayır hiç gelmedi.  Memnunum açıkcası

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Fatih Evcin yazdı:

Hayırlı olsun.

Genel bakımın içinde neler var sadece yağ ve filtre değişimi mi? Eğer öyle ise fiyat bana baya uçuk geldi. Biraz daha araştırmakta fayda olacaktır.

teşşekürler.

yetkili servis ücreti malum. 

genel bakımda bujiler yağ filtreler lpg filtreleri var.  artı olarak triger değişimi. 

Yorum bağlantısı
Ümit Türk

Yetkili servis trigerde sadece 2 kayışını değiştiriyormuş set halinde değil yani.  Yetkili servisin yeni araç harici hiçbir faydası yok.  Allah düşürmesin. 

Kendi ustamdan parçalar orjinal olmak üzere 1800 TL fiyat aldım. 

triger seti,platinium bujiler, yağ hava ve polen filtresi, yağ, devirdaim,v kayışı,antrifiriz, işçilik dahildir.   Parçalar orjinaldir. 

güvendiğiniz ustanız varsa gerisi kolay. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Çağlar Bayur yazdı:

fabrika çıkışlı lpg ise harika, alınma listesine girer bu model.

abi  araştırdığım kadarı o zamanlar ladirenzo ile anlaşılmış abi. pek bilinen bir marka değil sanırım. 

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Ümit Türk yazdı:

abi  araştırdığım kadarı o zamanlar ladirenzo ile anlaşılmış abi. pek bilinen bir marka değil sanırım. 

Opel de bir zamanlar astra g ve hların ilk üretilenlerine bundan takıyordu. Aslında güzel sistemleri var landirenzonun ama düzgün ustasını bulmak sıkıntı

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ümit Türk yazdı:

model seçeneği nedir ilanlara bakarken nasıl bulunur? 1.4 motor mu? lpg göstergesi var mı kokpitte

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Oğuzkan Erışık yazdı:

@Çağlar Bayur 882481984

Abi bunda vitesin önüne yerleştirmişler. 

evet aynen bu şekilde. 

Çağlar Bayur yazdı:

model seçeneği nedir ilanlara bakarken nasıl bulunur? 1.4 motor mu? lpg göstergesi var mı kokpitte

abi benim 1.4 benzinli ambiance modeli. 

diğer modeller hakkında hiç bir bilgim yok.  arabam hakkında henüz detaylı bir araştırma yapamadım.  

kitapçığını okuyacağım inşallah. 

Oğuzkan Erışık yazdı:

Opel de bir zamanlar astra g ve hların ilk üretilenlerine bundan takıyordu. Aslında güzel sistemleri var landirenzonun ama düzgün ustasını bulmak sıkıntı

istanbulda yetkili olarak kartal ve ümraniyede görünüyor. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...