İçeriğe Yönlendir

LPG Ayarı Sorunu

Ümit Türk

Recommended Posts

Ümit Türk
(düzenlendi)

Merhabalar;

Aracımın LPG bakımını yaptıracağım. Kimi lpgci fabrika çıkışlı olduğu için ayarı kendi yapıyor diyor kimi lpgci ayarı bizde yaparız diyor.  Burda kim haklı?

Normal bir lpg bakımında  yapılan filtre değişimi sızdırmazlık ve ayar. (Katkı dahil) 

tarihinde Ümit Türk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hasan Sancak

Benim aracımda fabrikasyon BRC lpgli civic. Ben de özel de bakım yaptırmak istedim herkes LPG bakımını biz yapamıyoruz dedi. BRC yetkili servisini aradım onlar da biz bakım yapamıyoruz sadece Honda yetkili servisler yapıyor demişti. 

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Hasan Sancak yazdı:

Benim aracımda fabrikasyon BRC lpgli civic. Ben de özel de bakım yaptırmak istedim herkes LPG bakımını biz yapamıyoruz dedi. BRC yetkili servisini aradım onlar da biz bakım yapamıyoruz sadece Honda yetkili servisler yapıyor demişti. 

az önce birine sordum yaparım dedi. çok çelişki var.  atiker brc lovato yetkili bayiyi aradığımda sadece filtre değişimi yapılıyor fabrika çıkışlılar kendi ayarlıyor demişti. nasıl ayarlıyor kendi onuda anlamış değilim. 

Yorum bağlantısı
Hasan Sancak

Filtre değişimi kolay muhtemelen herkes yapıyordur. Ama Subap ayarı veya varsa başka bir ayarı yapamıyorlar. Bence yetkili servislere verilen özel bir yazılımdan dolayı müdahale edemiyorlar.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...