İçeriğe Yönlendir

Sedasyon- Çocuk Diş Hekimi Tavsiye

Erhan Doruk

Recommended Posts

Çağatay Özsoy
Erhan Doruk yazdı:

Teşekkürler , Ankara' da şubeleri varmış. Yarın bir görüşeyim.

Yalnız Dentgroup Franchising yapısında bir oluşum, para ile isim hakkı satıyorlar, şubelerin birbiri ile alakası yok, bilginiz olsun :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Tayfun Aydın yazdı:

Erhan hocam görüşebildin mi?

Cuma yoğundum, bugün görüştüm, sedasyon yapmıyorlar. Acıbadem hastanesinde genel anestezi yapıyorlarmış,  Ben genel anestezi yaptırmayı düşünmüyorum.

Ameliyathanenin saati 1250 Tl miş+covid testi

Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın
Erhan Doruk yazdı:

Cuma yoğundum, bugün görüştüm, sedasyon yapmıyorlar. Acıbadem hastanesinde genel anestezi yapıyorlarmış,  Ben genel anestezi yaptırmayı düşünmüyorum.

Ameliyathanenin saati 1250 Tl miş+covid testi

anladım hocam sedasyon şart mı? siz çocuk durmaz diye mi çekiniyorsunuz?

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Tayfun Aydın yazdı:

anladım hocam sedasyon şart mı? siz çocuk durmaz diye mi çekiniyorsunuz?

Denedik ama durmuyor. Zorlasak ileride hiç oturmaz dedi doktor . 

Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın
(düzenlendi)
Erhan Doruk yazdı:

Denedik ama durmuyor. Zorlasak ileride hiç oturmaz dedi doktor . 

Anladım hocam. buradaki şubesinde çocuk koltuğu özel. tam çocuğun kafasının baktığı yerde televizyon var. istediği çizgi filmi açıyorlar. uyuşma iğnesiz olunca sıkıntı da olmuyor. ayrıca doktor işleme başlamadan aletleri tek tek tanıtıyor ve çocuğun eline almasına izin veriyor. Çok arkadaşım götürdüm çocuklar ağlamadı bile. Tabii siz bilirsiniz ve oradaki şubesi nasıl bilemem ama baya ilgileniyorlar..

tarihinde Tayfun Aydın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Herşeyden önce veli tedirgin olmamalı. Çocuk anında çakozluyor.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Erhan Doruk

Bugün işlemi yaptırdık. Uyuması tedavisi 1 saat , uyanması da 45dk kadar sürdü. Önce anestezi doktoru bilgilerimizi aldı, yapacaklarını anlattı, sonra doktor detaylı bilgi verdi.

Çocuğu odaya alıp yanımızda önce biraz anestezi verip uyuttular, sonra biz yanından çıktık. Damar yolu açmışlar ,  diş rontgenlerini çekmişler, toplam 3 dişin arası olmak üzere 6 çürük dolgusu yapıldı. İşlem bitince odaya aldılar, monitöre bağlayıp bizi çağırdılar. 45dk kadar sonra bizimki uyandı, kendine gelince eve getirdik 1,5 saat sonra biraz besledik. Şimdi gayet iyi durumda. 

Yerin adını burada paylaşmadım ama isteyenlere mesaj atarlarsa yazayım.

Uyutma 1190 TL + 6 çürükle beraber Toplam 3000tl ödeme yaptım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Erhan Doruk

Bu konuyla ilgili hem forum içi hem de forum dışı çok soru geliyor.

Operasyondan sonra bir rahatsızlık görmedik. Ancak bizim sıpaya diş ipli kürdan kullandırmayı alıştırdık. Artık dişleri fırçaladıktan sonra birde aralarını temizliyor.

Hergün olmasa da arada bende dişlerini fırçaladıktan sonra fırçaladığı yerlerin üzerinden geçiyorum.

Eskiden yatmadan ballı süt içerdi, şimdi şekersiz süt içiyor ve sonrasında dişlerini fırçalıyor.

şükür yeni çürük oluşumu yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...