İçeriğe Yönlendir

2011 Fiesta Kısa ve Uzun İçin Led Ampul Önerisi

Alpaslan Kılıç

Recommended Posts

Metin Akbal
mercek sökülmesi zor işte [emoji3]
Başka türlü olmaz işte. Yanık tencerenin kapağını açmadan ne kadar yandığını anlayamayız kokusu hariç :)
Yorum bağlantısı
Alpaslan Kılıç
Metin Akbal yazdı:

Başka türlü olmaz işte. Yanık tencerenin kapağını açmadan ne kadar yandığını anlayamayız kokusu hariç :)

of off :D napacam ben bu arabayla :D

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

O far mecbur açılacak ayar topuzundan çıkmış o kadar sallanmaz. Sürücü farında odaklanma sorunu var gibi geldi.

Yorum bağlantısı
Alpaslan Kılıç
Metin Akbal yazdı:

O far mecbur açılacak ayar topuzundan çıkmış o kadar sallanmaz. Sürücü farında odaklanma sorunu var gibi geldi.

ghRzs3.jpg

uzunlarda bu led vardı işaretlediğim kısıma sıkıştımış takan . ledi zorda olsa çıkarınca böyle sallanmaya başladı. şöyleki iki farda aynı sallanıyor

Yorum bağlantısı
Alpaslan Kılıç
Metin Akbal yazdı:

Motor yerinden çıkmış o zaman.

bilmiyorumda baya oynamışlar farla yazık etmişler. yenisini almaya kalksam dünya para

Yorum bağlantısı
Emre Usta

Kisalara philips uzunlara stark mini kullaniyoum.tavsiye ederim.stark h7 full power serisinin isigi daha fazla philipsten36604b0217d18b734500707c70630260.jpg733efff4c3f3c9b88ad8d1bc41897c32.jpg

Yorum bağlantısı
Alpaslan Kılıç
Emre Usta yazdı:

Kisalara philips uzunlara stark mini kullaniyoum.tavsiye ederim.stark h7 full power serisinin isigi daha fazla philipsten36604b0217d18b734500707c70630260.jpg733efff4c3f3c9b88ad8d1bc41897c32.jpg

philips marka h7 hiçbir sitede bulamadım. kime sorsam gelecek diyor kimi gümrükte diyo. bende stark mini aldım kısalara uzunlarada mini alacam yada joyecar marka var onuda yourumlarda fazla olumsuz yok

Yorum bağlantısı
Alpaslan Kılıç

philips soğutma açısından işime gelirdi toz kapağı kapanırdı

Yorum bağlantısı
Emre Usta

Stark mini sislerde uzunlarda kullaniyorum.sislerde fena degil uzunlarda fazla fazla isik olmuyor. ancak philips kisalarda cok iyi aydinlatmasi var starkin renk tonu philips gibi soguk beyaz renk tonu yok.stark full power pahali olmasa alin derdim.haziran ayinda 350 civarinda iken suan 550 ₺ fiyati.

Yorum bağlantısı
Alpaslan Kılıç

bu sabah araba çalışmadı akü bitmiş diye tahmin ediyorum ledle alakası varmıdır ki araba uykuya geçince enerjiyi kesiyor demi

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
ismail Karacan
Çağlar Bayur yazdı:

fiestada uzuna led takması çok çok zor, takan da geri sökemiyor o derece sıkışık bir bölgedir.

Merhaba çağlar bey.Ford Fiesta V aracımın far ampüllerini değiştirmek istiyorum.Ne önerirsiniz.Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Alpaslan Kılıç
ismail Karacan yazdı:

Merhaba çağlar bey.Ford Fiesta V aracımın far ampüllerini değiştirmek istiyorum.Ne önerirsiniz.Teşekkürler.

emre arkadaşın önerdiği philips markaya bakın derim o kadar fiyata çıkamam derseni ben stark mini aldım aydınlatması gayet güzel. mercekte ama diğerimi bilemem

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Hayrettin Ülgez

Selamlar,

2014 Fiesta trend x var bende. Kısalara h7 led aldım kendim takatım dedim ancak yuvasına oturtamıyorum. Bir kaç video izledim hepsi mervekliydi. Sadece bu amerkalının çektiği video da benim fardan var ve o da h11 kullanıyormuş kısada ancak led değil ve farklı şekilde takıyor. Nasıl yerleştirmeliyim? Ekstra bir şey mi almalıyım takmak için? Destek için şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Muhammet Ali Deli

Niken kullanmıştım 2 yıl önce fiestada. Hala sorunsuz çalışıyor. Philips de olabilir fakat Niken'i de araştırın. Aydınlatması çok kaliteli. İsteyen olursa yardımcı oluruz. 

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
  • 2 yıl sonra...
Celal Aydın

Şu sıra Led’lere sardım. Philips’in H4 Ultinon Essential modeli ilgimi çekiyor. Merceksiz farda çizgileri gayet güzel görünüyor, kör etmiyor sanki karşıdakini. Benim fiestaya alsam diyorum, halojenden sonra faydası olur mu?

video: 

IMG_0027.jpeg

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

merceksiz duvara bu deseni verenin videsounu görmek isterdim far ile birlikte

Yorum bağlantısı
İnan Çınar
Çağlar Bayur yazdı:

Abi fiestada  titanium paket farinda mercek var ama bi Xenon farlardaki mercek ile aynı mı bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Celal Aydın
Çağlar Bayur yazdı:

Detaylı test yapmış rus. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Celal Aydın yazdı:

Detaylı test yapmış rus. 

far sehpasını güzel yapmış bununher fara uyanını tasarlamıştım

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Celal Aydın
Çağlar Bayur yazdı:

far sehpasını güzel yapmış bununher fara uyanını tasarlamıştım

Kiril alfabesi kullanmasa daha çok anlayacağız da, diğer ampüllerle kıyaslama yapıyor, bu benim dediğim essential modeli en yüksek puana sahip bu arkadaşta. 

Osram yeni bir ampül çıkarmış, fiyatı iki katı, testlerde de gayet güzel abi. 

Osram Night Breaker LED H4 12V %230 Fazla Işık 64193DWNB (1 Takım-2 Adet)
https://www.hepsiburada.com/osram-night-breaker-led-h4-12v-230-fazla-iik-64193dwnb-1-takim-2-adet-p-HBCV00004GBA30?magaza=DuoLight&url_src=ios-product-detail

Biraz tuzlu. Bu kadar çıkacağıma, bi led dönüşümü daha mantıklı geliyor. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

3500 lere ne anfiler ne hoparlöler takarım ya hu , disco ışığı bile döşerim torpido altına

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Samim Samet Karadöngel

merhabalar yeni bir araç aldım. 2012 fiesta led far almak istiyorum sizlere tekrardan soraraktan ne almalıyım yardımcı olur musunuz? 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...