İçeriğe Yönlendir

2020 Compass S Limited 4wd

Doğan Arşiray

Recommended Posts

Doğan Arşiray

sağolun. olmuş işte. yapacak birşey yok. boyasız çözülürse ne ala. araç daha 2100 km de.

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Dogan Arsiray yazdı:

bir kavsakta araca caprazdan takti bir yasli teyzem. nenem sari kirmiziya donerken gecmis , arka caprazdan gelip, on sag koseye takmis. ufak tefek hasarlar vardi servise biraktik. @Mehmet Ozyurekdestek oldu. 

geçmiş olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Allah tekrarını yaşatmasın, en büyük kazası bu olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
(düzenlendi)

hala serviste araba. alt tarafı plastik dodik değişecek ve teker boyanacak ya... eziyet yemin olsun.

tarihinde Dogan Arsiray tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
bir kavsakta araca caprazdan takti bir yasli teyzem. nenem sari kirmiziya donerken gecmis , arka caprazdan gelip, on sag koseye takmis. ufak tefek hasarlar vardi servise biraktik. [mention=23]Mehmet Ozyurek[/mention]destek oldu. 
Geçmiş olsun hocam
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

arabayı yaptılar. jantın parlaklığını tutturamamışlar sadece. yeni jant gelecek iyimi...  10bin tl imiş jant.

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Geçmiş olsun.

Sırf jantı boyayamadılar diye jant mı değişiyor?

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Bence boya değilde elmas kesim jant olduğu için değişiyordur. Bende de jant değişiminde boya tutmadığını söylemişlerdi.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

orijinali de mat boyalıydı. antrasit rengi 19". tuhaf olmuş işte bilemiyorum. ben kendim boyasam yapardım da neyse. yetkili servisde para kazanmaya bakıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

sonra poliçeler neden yüksek diye acentanıza kızmayınız,,, ben olsam jantın parasını kdv hariç ister dosyayı kapatrırrıdım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

araba benim olsa oyle yapardim. neyse artik gecti. iyi dilekler icin tesekkur ederim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Doğan Arşiray

jant takildi. iki hafta sonra janti kaldirima surttuk 🙂

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...