İçeriğe Yönlendir

Elektrikli Otoyol

Tansu Kalafatoğlu

Recommended Posts

Mehmet Göktürk
Ebrar Tüfek yazdı:

Çok küçük abi, offroad için biçilmiş kaftan :)

Adam singapurdan geldi 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Mehmet Göktürk yazdı:

Adam singapurdan geldi 

Lr ile daünyayı geziyorlar da, karavan gibi bi yaşam alanına ihtiyacım var, kafa huzuru için.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ebrar Tüfek yazdı:

Lr ile daünyayı geziyorlar da, karavan gibi bi yaşam alanına ihtiyacım var, kafa huzuru için.

gelenler bayağı huzurlu idi şahidim, bir tanesinin 3. sefer turu idi

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Çağlar Bayur yazdı:

gelenler bayağı huzurlu idi şahidim, bir tanesinin 3. sefer turu idi

Ona şüphem yok, çalışırken kullanma fırsatı oldu muazzam zevkli bi araba. Benim aradığım huzur daha değişik, kedilerimi yanıma alıp ev ortamı şeklinde bi yolculuk yapmak istiyorum, bi nedeni de büyük araba çok seviyorum. 21 yaşında multivan aldım, jip sedan hb hertürlüsünü aldım bindim ama hala aklım onda, hep van yada daha büyük arabalar bana daha güzel gelmiştir. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ebrar Tüfek yazdı:

Ona şüphem yok, çalışırken kullanma fırsatı oldu muazzam zevkli bi araba. Benim aradığım huzur daha değişik, kedilerimi yanıma alıp ev ortamı şeklinde bi yolculuk yapmak istiyorum, bi nedeni de büyük araba çok seviyorum. 21 yaşında multivan aldım, jip sedan hb hertürlüsünü aldım bindim ama hala aklım onda, hep van yada daha büyük arabalar bana daha güzel gelmiştir. 

park yerin geniş tabii :) biz de ka park etmeye sokak bulamıyoruz

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Ahh ah, multivanın makyajlısı, t6 sı gelseydi ne güzel olurdu.. 

Çağlar Bayur yazdı:

park yerin geniş tabii :) biz de ka park etmeye sokak bulamıyoruz

Park yeri sıkıntısı yok çok şükür :) 8 arabalık boş yer daha var. Katlanabilen Ka projesi de güzel olur, araba buna çok müsait :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...