İçeriğe Yönlendir

Plaka Kopyasına Dikkat

Murat Sahın

Recommended Posts

Umut Taşlı
(düzenlendi)

abi tüm şartları bire bir tutan şöyle bir plakaya sahibim  🤨

jyQoNa.jpg

akşam akşam sinirlerim bozuldu :D 

edit: hırsıza yol mu gösterdik diyeceğim de böyle bir forumda öylesi barınamaz herhalde, umarım, inşallah, i hope :D 

tarihinde Umut Taşlı tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Ersev Kaya yazdı:

Murat bey geçmiş olsun.

Akay kavşağının oralarda bi Tulip oto kiralama vardı. Size mi aitti o firma?

Yok Ersev bey, biz hep Antalya'da iş yaptık :) 

Aydın Akdeniz yazdı:

bu konunun tabandaki mantığı kısaca özetleyim.

geçen hafta ilçenin birindeki makan şoförünün kurumdaki araca takıp uzun yolda duraksamadan ilerlemek istemesinden dolayı kuruma ait olmayan plakaları ( rastgele ) siparişle bastırdığına şahit oldum. yola çıkarken takıp çıkacakmış....

Gerekçeside "ışık falan durmam abi, radarda yazsınlar , plaka sahibi kimse oda itiraz etsin bu araç benim değil diye" buymuş. 

denetim mekanizması bozuk ve bu tip yetkili adamlar herkezin başına iş açıyor sürekli.

Böylelerini görevden men etmeleri lazım ama işte, kim yapacak...

Mustafa Erkan yazdı:

Araç plakasında 3 ve 8 var. Acaba Hyundai kendi plakasındaki 3 rakamını 8  yada 8 rakamını 3 yapmış olabilir mi ? Eğer yaptıysa sizin plaka ile eşleşir. 

Olabilir :) 

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
Murat Sahın yazdı:

E devlette bunu kontrol edebileceğimiz bir ekran var. Ben zaman zaman kontrol ediyorum ancak bu tür durumlar ne kadar zamanda işliyor sisteme onu bilemiyorum.

Beceremedim fotoğrafları yüklemeyi, moderatör arkadaşlardan yardım rica edeceğim :) 

e-devletten kontrol etmenize gerek yok.

Buradan sorgulayın

https://webihlaltakip.kgm.gov.tr/WebIhlalSorgulama/Sayfalar/Sorgulama

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Mustafa Tüfekçi

Bu konu ne ile sonuçlandi.

Demin baktım yine benim hgs den alakasız bi cekim yapılmış özel otoyolda. Yazdim bakalım ne dönecek. Yanlış okuma mi yoksa yine ikiz plaka vakasi mi

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yanlış okuma olayına rastlamadık hiç, ancak girişi okumayınca en uzak mesafe alıyor, bunu ara sıra kontrol etmek gerek. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Yss ve çevreyolu işletmesi başak şehir geçişi idi aradım baktılar demin plaka yanlis okunmuş diyip kayit açtı. Kameradan baktı demekki

Büyük ihtimalle DGM DCM gibi bişi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...