İçeriğe Yönlendir

Baskı Balata ve Volant Değişimi

Murat_Durmaz

Recommended Posts

Murat_Durmaz

Selamlar. Manuel 6 ileri aracin debriyaj ve volant degistirecegim. Valeo veya luk marka dusunuyorum. Sanirim reno da bu iki markayi kullanıyor. İki marka arasinda takim olarak 1000 - 1500 tl fiyat farki var. Valeoyu takim halinde 2000 lira fiyat aldim. Luk ise sadece volant 2500 lira. Hangi markayi tercih etmeliyim bilemedim.??

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Aracın içerisinde hangi marka varsa onu almanız daha iyi olur. Orjinal kutulu ürün ile fiyatları karşılaştırın, o da fark eder, ciddi fark yoksa seçenek olabilir. 

Yorum bağlantısı
Murat_Durmaz
Aracın içerisinde hangi marka varsa onu almanız daha iyi olur. Orjinal kutulu ürün ile fiyatları karşılaştırın, o da fark eder, ciddi fark yoksa seçenek olabilir. 
Aracin icindeki markayi sanirim sökülmeden tespit edemeyiz.bende ayni markayi takmak istiyorum. Parcaci baska yerde usta baska yerde. Parcayi alip gidiyorum ustama genelde. Hangi marka oldugunu nasil tespit edebilirim?
volan bozukmu ki?
Hocam flu da volani da degismek gerekiyirmus. Parcaci da aynisini soyledi ustam da. Serviste bubsekilde yapiyormus. Aslinda volanin durumuna bakilmasi gerek degilmi.
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Oynar voland var. Yayları bozuluyor, o yüzden riske atmamak için baskı balata değişiminde onu da değişiyorlar. 

Yorum bağlantısı
Murat_Durmaz
Oynar voland var. Yayları bozuluyor, o yüzden riske atmamak için baskı balata değişiminde onu da değişiyorlar. 
Aynen oyle soylendi banada. Degisim yapacagimda markada karar veremedik
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Markaya ustanizla karar verin de asıl dikkat etmeniz gereken orjinal olanı bulabilmek. Sahtesi çok deniliyor piyasada

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

çift kütleli volan bozuksa ses yapar. youtube de bir sürü bozuk yaylı volan videosu var. şikayet yoksa neden değiştiresinizki? bozulursa değiştirirsiniz. sonuçta ucuz değil. eskiden oynar başlıklı volan yoktu ki? 200 hp üzeri birsürü araba sabit kütleli volanlıydı.

Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin2

Focusumdaki çift kütleli volant kalkışlarda titreme yapığı için orjinal sachs çift kütleli ile değiştim titreme kalmadı

Yorum bağlantısı
Mustafa Gökmen

Laguna 1.5dci 6 ileri aracım var debriyaj balatam bitmek üzere, söktürdüğümde oynar volant yerine sabit volant taktıracağım. Laguna için sorduğum tüm parçacılar mais marka baskı seti almamın en iyisi olacağını söylediler. 

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Mustafa Gökmen yazdı:

oynar volant yerine sabit volant taktıracağım

Oynar yerine sabit volan takılması durumunda krank kesen araçlar var demişlerdi tdci için, iyi araştırın derim.

Yorum bağlantısı
Murat_Durmaz
Laguna 1.5dci 6 ileri aracım var debriyaj balatam bitmek üzere, söktürdüğümde oynar volant yerine sabit volant taktıracağım. Laguna için sorduğum tüm parçacılar mais marka baskı seti almamın en iyisi olacağını söylediler. 
Hocam mais diye bbir baski balata yokki. Mais ya luk a yada valeoya yaptiriyor
Markaya ustanizla karar verin de asıl dikkat etmeniz gereken orjinal olanı bulabilmek. Sahtesi çok deniliyor piyasada
Evet duydum orj kutuda gelen sahte urunu nasil anlariz. Uzerinde markanin adi yazmasi yeterli mi peki
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...