İçeriğe Yönlendir

Parça Boya Fiyatları

Yakup Kocaağa

Recommended Posts

Yakup Kocaağa

Merhaba arkadaşlar İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum ön tamponum kırıktı tamiri mümkün değil değiştirmek istedim kaportacı herşey dahil 850₺ dedi 250₺ tamponun yan sanayisi bana fiyat çok fazla geldi sizce fiyat nasıl ? Bir de aklımda zor ama aynı renk çıkma bulabilirsem kendim söküp takabilirim veya renk tutmazsa daha uygun bir yerde boyatıp taktırırım diye düşündüm aracım 2006 clio

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

3 sene önce, yetkili servis 4 parçayı (ön arka kapı, çamurluk, arka tampon) 800 TL ye boyamaştı (opak blazer mavi), fazla geldi bana.

Yorum bağlantısı
Yakup Kocaağa
3 sene önce, yetkili servis 4 parçayı (ön arka kapı, çamurluk, arka tampon) 800 TL ye boyamaştı (opak blazer mavi), fazla geldi bana.

Sizin ki 3 sene olmasına rağmen üstelikte yetkili servis bence gayet makul
İçinde tampon fiyatı da var 850 nin ama 500₺ parça boyamak bana fazla geldi kaportacı 350₺ dedi tampona birkaç yeri aradı ama ben sanayi de 250₺ aynı markayı buldum
Yorum bağlantısı
Ahmet Kurmuş

Ben geçen hafta arka tampon tırnak kırığını ve tamponun tamamını boyattım, 300 boyaya dedi 200e onu saydık, 100 tl tırnak tamiri 100 de sök tak verdim 400e mal oldu. Renk aytozu grisi, focus 1

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Yakup Kocaağa yazdı:

Merhaba arkadaşlar İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum ön tamponum kırıktı tamiri mümkün değil değiştirmek istedim kaportacı herşey dahil 850₺ dedi 250₺ tamponun yan sanayisi bana fiyat çok fazla geldi sizce fiyat nasıl ? Bir de aklımda zor ama aynı renk çıkma bulabilirsem kendim söküp takabilirim veya renk tutmazsa daha uygun bir yerde boyatıp taktırırım diye düşündüm aracım 2006 clio

aynı renk çıkma denk gelse en kötü kaportacıya sökme takma parası ödersiniz.

Yorum bağlantısı
Coşku Mert

hazir tampona astar atip boya vernik yapacak. eskisini sokup yerine yenisini takacak. isi kucumsemek niyetinde degilim ama bu yapilanlar 600 lira eder mi el insaf :)

Yorum bağlantısı
Behlül Baş

Parçanın boyutu önemli değil adamlar parça başı 400 lira istiyorlardı Kayseri’de bir yerde geçen sene.

Şuan ne kadar isterler Allah bilir 🤣

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Çağlar Bayur yazdı:

yumurta bile %100 artarken boya artmasın mı?

Artmasın abi, yumurta da artmasın, boya da artmasın. Enflasyona bak ya, ne zaman alışveriş yapsam, aldığım şeyler standart olmasına rağmen (hep aynı ürünlerden aynı miktarda alıyorum, market alışverişini tek seferde yapıyorum) her alışverişte daha fazla ödüyorum... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yakup Kocaağa

Letgo dan aynı renk ve orjinalini 175₺ ye buldum Pazartesi nasip olursa gidip bakacağım fotoğraflar da boyası güzel duruyor neden söküldüğünü bilmiyorum satıcı da araba al-satcı nereden geldiğini o da bilmiyor dışunda kırık vesaire yokmuş montajından anlamadığı için diğer yerlerinde kırık var mı bilmiyorum dedi

Letgo dan aynı renk ve orjinalini 175₺ ye buldum Pazartesi nasip olursa gidip bakacağım fotoğraflar da boyası güzel duruyor neden söküldüğünü bilmiyorum satıcı da araba al-satcı nereden geldiğini o da bilmiyor dışunda kırık vesaire yokmuş montajından anlamadığı için diğer yerlerinde kırık var mı bilmiyorum dedi

Daha önce kazada sigorta dan ön tampon değişmişti yan sanayi taktılar o da kağıt kadar ince elinle yırtarsın o kadar yağmurlu bir günde plastik dubalara doğru araç kızaklayıp yarım metre kadar kayıp dokununca hemen kırıldı kopan parça yok ama çatlaklar vb çirkin duruyor
Yorum bağlantısı
Yakup Kocaağa

Hazır sökülüp takılması gerekiyor sis de taktırayım dedim sadece montaj için 300₺ istediler farlar bana ait 1-2 saatte 300₺ kazanmak 🤌

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Yakup Kocaağa yazdı:

Hazır sökülüp takılması gerekiyor sis de taktırayım dedim sadece montaj için 300₺ istediler farlar bana ait 1-2 saatte 300₺ kazanmak 🤌

an itibarı ile (her ay değişir)

sanayide başlangıç seviyesi tek çalışanlı bir dükkanın alet yatırımı /kar/kenara para ayırma (arge ve ileri dönüke yatırım) hariç açık tutmak için günlük maliyeti 370TL. Haftanın 6 günü çalışırsa (kısıtlama hariç)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Hesap algımızın değişmesi lazım artık. Karın tokluğuna düzgün işçilik çıkmıyor. 

Hep yazıyorum aynısını, işi düzgün yapanı bulduktan sonra 3'üne 5'ine çok bakmamak lazım sanayide, esas sıkıntı kalifiye işçilikte. Sis lambası tesisatı çekeceğim diye tüm tesisatın içine edebilir mesela biri 50 TL'ye çözerim dese de.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Besyolda bir usta edindim, Hundayi nin on arka tampon boyanacak ve marspiyel boyanacak 2.000₺ verdi. 

750₺ tamponun tanesini hesap ediyor sok tak alistir boya diye. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...