İçeriğe Yönlendir

Nokian İline dan Falken Ecorun a Zorunlu Geçiş

Tayfun Aydın

Recommended Posts

Metin Akbal
Metal dedektörü dene. Telefon uygulaması işe yarar mı bilmiyorum ama diğer türlüsünü bulursan kesin işe yarar. Ben askerdeyken kısa dönem çavuş olarak karakola bağlı cezaevinde nöbetçi ast. gibi nöbet tutuyorduk. Diğer kısa dönem arkadaş bahçede gezerken cezaevine giriş anahtarını kaybetmiş. Nöbetçi değişimine gidince bahçede yana yana anahtar arıyorlardı. Bulamamışlar tabi. Üst araması için kullanılan el dedektörünü kullanın dedim. En hassas ayarda anında bulmuştu. 
Telefon uygulaması mı varmış?
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Metin Akbal yazdı:
Mahmut Yıldız yazdı:
Metal dedektörü dene. Telefon uygulaması işe yarar mı bilmiyorum ama diğer türlüsünü bulursan kesin işe yarar. Ben askerdeyken kısa dönem çavuş olarak karakola bağlı cezaevinde nöbetçi ast. gibi nöbet tutuyorduk. Diğer kısa dönem arkadaş bahçede gezerken cezaevine giriş anahtarını kaybetmiş. Nöbetçi değişimine gidince bahçede yana yana anahtar arıyorlardı. Bulamamışlar tabi. Üst araması için kullanılan el dedektörünü kullanın dedim. En hassas ayarda anında bulmuştu. 

Telefon uygulaması mı varmış?

Android markette bir çok uygulama var. Metala yaklaşınca farkediyor. Hassasiyeti nedir tam bilmiyorum ama sadece demir buluyor olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf

Baktık bir şey göremedik iyi haber sanırım sibop. Bugün giderim lastikçime

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Çağrı Alaf yazdı:

Baktık bir şey göremedik iyi haber sanırım sibop. Bugün giderim lastikçime

Patlak o kadar kötü bir şey değil. Tamiri kolay ve sorunsuz.

Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Evren Erakçora yazdı:

Patlak o kadar kötü bir şey değil. Tamiri kolay ve sorunsuz.

Tekrar düzen tutmuyor diye duydum. Patlak tamiri lastik ile 160-180 e güvenle çıkabilir miyim

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Çağrı Alaf yazdı:

Tekrar düzen tutmuyor diye duydum. Patlak tamiri lastik ile 160-180 e güvenle çıkabilir miyim

Yanaktan olmadıktan sonra sorun yok.

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Çağrı Alaf yazdı:

Ciddi hasar yoksa kaliteli tamir yapılarak sorun kalmaz. Özellikle yanaklara birşey yapamıyorlar. 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Tamir ettirdiğim lastiğin haddi hesabı yok, sorun olmaz. Yeter ki yanak olmasın.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...