İçeriğe Yönlendir

Scirocco Tavan Sarkması

Nihat Palolu
Çözüme git Nihat Palolu tarafından,

Recommended Posts

Erkan Işık

Eger kuması sıyırdıgınızda sünger dökülmüyor bozulmadıysa kumas  degişimi yeterli kendiniz yapamasınız ben transporterın tavanına cektirdim orjınalle aynı oldu tek dıkkat edılcek sekman vs sökerken kırmasınlar sagı solu orjınal kumaş bulamasanız düzcede bulursunuz bunun kumaşlarını 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

1.5 metrekare kumaş için 3500 TL vermek pek mantıklı değil. En güzeli kaplatmak.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
Sedat Ünsal yazdı:

siyah kaplattırın. ciks durur🙂

Siyah çok güzel olurda trimler işi bozuyor.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Nihat Palolu yazdı:

Siyah çok güzel olurda trimler işi bozuyor.

boyanır :)

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Çağlar Bayur yazdı:

2 günde uçuyor kokusu

en güzel 2 gün oluyor o :rofl:

Endüstri meslekte okurken oto boya bölümünün en çok yapılan şakası idi, maskenin ucundaki filtreye tiner damlatılır, atölye zaten tiner ve boya koktuğu için maskeyi takınca tinerli olduğu anlaşılmaz, 5 dakika sonra seyreyle cümbüşü. :D bitane arkadaşı o haliyle, ders bitimi kulağına çaktırmadan sigara koyup sınıf defterini müdür yardımcısına götür demiştik. Şamarı yiyince ayılmış olmalı, sağlam kovalamıştı bizi. :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
Çağlar Bayur yazdı:

boyanır :)

Döşemecide porşların antrasit tavan kumaşına benzeyen birşeyler varsa düşüneyim bunu

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Golf 5im varken kronik sorunundan dolayı sarkma başlamıştı. Kumaşı değiştirttim. Ancak burda döşemecinin kumaş stoğu önemli. Benim verdiğim döşemecide orjinal tonun aynısını yakalayabildik gözle hiçbir fark yoktur , ton haricinde kumaşın yapısında da yoktu.

Orjinal kumaş süngerli , sünger çürüyor zamanla kumaşı salıyor. Döşemecideki kumaşın altı elyaflı gibiydi tavana dokunulduğunda aynı esneklik vardı. Ancak zor kısmı söküp takması. Tavan lambasında çok fazla küçük tırnak var

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
  • Çözüm
Nihat Palolu

Tavan döşemesini bugün yaptırdım. Güzel oldu. 700,00 TL

cvugxvr.JPG

l0j6jm8.JPG

2e11t4k.JPG

g1pqacq.JPG

6g9cvzm.JPG

n6is1by.JPG

4snkihv.JPG

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...