İçeriğe Yönlendir

Mahmutbey Gişeler Trafik Cezası

Aydın Sert

Recommended Posts

Aydın Sert

Arkadaşlar, Mahmutbey Gişelerinden 23/05/2020 tarihli 51/2-A (Hız sınırını %10 dan %30 a kadar aşmak) maddesinden 288,00 TL ceza geldi.

Günlerden Cumartesi ve saat 22:57 civarı. Muhtemelen yol açıktı ben de farkında olmadan 141 ile geçmişim.

İşin kötü tarafı ceza yazılalı neredeyse 1 yıl olacak. Belki de bir kaç kere daha geçtim:(

Burayı kullananlar dikkat etsinler.

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın

Bununla geçmiş olsun. Maalesef eds ile yazılan cezalarda gecikmeler oluyor tebliğde.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Ali Darbaz yazdı:

Tam olarak anlayamadım. Ortalama hız cezasımı yediniz. 

Evet hız cezası

Yorum bağlantısı
Aydın Sert
Ali Darbaz yazdı:

Tam olarak anlayamadım. Ortalama hız cezasımı yediniz. 

Hız cezası fakat ortalama değil.

Hız sınırı aşım cezası.

Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

1 sene önce de yeseniz tebliğ tarihi önemli  sanırım indirimli ödemelerde..

Yorum bağlantısı
Aydın Sert
Tayfun Aydın yazdı:

1 sene önce de yeseniz tebliğ tarihi önemli  sanırım indirimli ödemelerde..

Evet. İndirimli 216,00 TL ödedim.

Yorum bağlantısı
Baha Kanberoğlu

e-devlet sistemi üzerinden gördüğüm bir ceza vardı. Sistemde görünce beyan yöntemiyle hemen ödedim. İşin ilginci sistemde görülen ceza ödedikten 4 ay sonra tebliğ edilmişti.  Sistemimiz bile bazen hızlı çalışmıyor :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erol Güven

Bu yolu sabah akşam kullanıyoruz başka çaremiz yok işin ilginç tarafı yol her daim tampon tampon giden yol sözde otoban ama kamyonlar 7/24 kullanıldığı için çekilmez bir hali var bir yetkilide çıkıp şu yolu daha akıcı bir hale getirelim demiyor. İnsanlara araçlara yazık valla yazık. Akşamları 24 km yolu 1 saat  25 Dak zor gidiliyor gerisini siz düşünün. Siz nasıl 141 km hızla geçtiniz merak ettim açıkçası.

Yorum bağlantısı
Aydın Sert
Erol Güven yazdı:

Bu yolu sabah akşam kullanıyoruz başka çaremiz yok işin ilginç tarafı yol her daim tampon tampon giden yol sözde otoban ama kamyonlar 7/24 kullanıldığı için çekilmez bir hali var bir yetkilide çıkıp şu yolu daha akıcı bir hale getirelim demiyor. İnsanlara araçlara yazık valla yazık. Akşamları 24 km yolu 1 saat  25 Dak zor gidiliyor gerisini siz düşünün. Siz nasıl 141 km hızla geçtiniz merak ettim açıkçası.

Her akşam aynı çileyi çekiyoruz. İş çıkış saatim 18:30, eve genelde 20:00 gibi varabiliyorum. Net 33 km.

141 ile geçtiğim gün Cumartesi gece 22:57, olay anını hatırladım. Arefe günü şirkette iftar vardı. Çıktım eve gidiyordum. Yol açıktı zaten. Gişelere yaklaşmadan bizim ufaklık aradı. Baba neredesin gel özledim. Baba yüreği dayanır mı? O ara basmışım işte :D Neyse sağlık olsun. Hata benim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...