İçeriğe Yönlendir

Sabine Schmitz vefat etti

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Emre Demir
(düzenlendi)

Emir Allah'ın rabbim  geride kalanlara sabır versin 

tarihinde Emre Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Nurburingin en hızlı bayan sürücüsü. Bmw M5 ile Ring Taxi yaparak turstlere heyecanına ortak ederdi. Kendisine Queen of the Nurburing lakabı verilmişti. 

Allah Rahmet Eylesin. 

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Ford Transitle tur atışını izlemiştim. Allah rahmet eylesin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Kendisiyle tanisma imkanim olmamisti. Bu vesile 🙃 ile tanismista olduk. Kederli ailesine metanet diliyorum.

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

BMW ile ringde taksi hizmeti yapıyordu. Bir kaç videosunu izlemiş ve arabada olmayı çok istemiştim. Işıklarda uyusun.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Bu sebeplede öğrenmiş olduk. çevremdeki kanserli sayısı bir hayli arttı. Dengeli beslenip, ata binip doğada kaliteli besinle beslenen bu hanım ablamızda kanserden ölüyorsa, bizim sonumuz nasıl olacak. Covit movit hikaye dostlar , istatistikler dünya üzerindeki ölümlerin %50 sinin kanser olduğunu ölçmüş. 

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Ali Darbaz yazdı:

Bu sebeplede öğrenmiş olduk. çevremdeki kanserli sayısı bir hayli arttı. Dengeli beslenip, ata binip doğada kaliteli besinle beslenen bu hanım ablamızda kanserden ölüyorsa, bizim sonumuz nasıl olacak. Covit movit hikaye dostlar , istatistikler dünya üzerindeki ölümlerin %50 sinin kanser olduğunu ölçmüş. 

Kaliteli besin dediğin ne ki? Var mı genetiği ile oynanmamış bir şey?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Murat Sahın yazdı:

Kaliteli besin dediğin ne ki? Var mı genetiği ile oynanmamış bir şey?

sigara içenler bıraksın önce sonra bu konuları konuşalım.

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
(düzenlendi)
Mehmet Göktürk yazdı:

sigara içenler bıraksın önce sonra bu konuları konuşalım.

Hocam biri bile bile lades. Diğerinde alternatif yok. Nasıl olacak?

Bu arada bireysel düşünmeyin, mesela eşim hayatında hiç sigara alkol vb. kullanmamış, ve yanında sigara içmiyorum. Ama yediğimiz besinler aynı.

tarihinde Murat Sahın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Furkan Sumer
(düzenlendi)
Ali Darbaz yazdı:

Dengeli beslenip, ata binip doğada kaliteli besinle beslenen bu hanım ablamız

Abdal ata binince bey oldum sanır. Şalgam aşa girince yağ oldum sanır, der atalarımız..

Mutluluk pamuk ipliğinin ucunda Ali bey.. Koltuk sallanıyor.

tarihinde Furkan Sumer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Murat Sahın yazdı:

Var mı genetiği ile oynanmamış bir şey?

Şehirde yaşayanlara bu sebeple çok üzülüyorum. Beslenmeleri sağlıklı değil doğal hiç bir şey kalmamış. Trafik, Stres, Kalabalık ne ararsan var. Stres sigaradan çok daha fazla kanser yapıyor insankarın hayatı mahvoluyor metropollerde. 

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Mehmet Göktürk yazdı:

sigara mı içiyorsun ki?

Evet abi, içiyorum. Maalesef bırakmak konusundaki çabalarım da sonuçsuz. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Çok isterdim canlı kanlı izlemeyi. Değerli bir sürücü ve yaşamı ile de sayılan birisiydi bildiğim. Toprağı bol olsun

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Murat Sahın yazdı:

hormon işini sonra konuşalım önce bırak. direk bırak şimdi.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Murat Sahın yazdı:

YEDAM a başvur üstad, bende bir Yeşilay gönüllüsü ve Yeşilay formatörüyüm.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Murat Sahın yazdı:

aldığın sigaranın markası ne sana bir hesap yapacam :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Darbaz yazdı:

işte budur.

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Ali Darbaz yazdı:

Ben o hesabı biliyorum merak etme :D Bir tiguan parası gömmüşümdür sigaraya. Ama işte tasarlayan şeytan, bırakılmıyor meret kolay kolay. Nikotin bandı, nikotin sakızı gibi farklı yöntemlerle nikotin alımından elektronik sigara gibi yerine koyma yöntemine kadar denedim. Sırtımda 5 tane nikotin bandı, ağzımda nikotin sakızı, elimde elektronik sigara varken halen normal sigara içerken buluyorum kendimi. Elektrorezonans diye bir şey duydum, onu deneyecektim pandemi patladı...

Mehmet Göktürk yazdı:

işte budur.

Metin Akbal yazdı:

YEDAM a başvur üstad, bende bir Yeşilay gönüllüsü ve Yeşilay formatörüyüm.

Üstad bunu özelden bir detaylı görüşsek ya hangi metodları uyguladıklarını biliyorsan? Ben en son elektrorezonansa karar vermiştim. Bir de champix var ama o kafa yapıyormuş, ben havalimanında "yüksek riskli çalışan" statüsündeyim. Apronun ortasında kafam güzel uçakların arasında drift falan yaparım :D O yüzden tercih etmedim onu. Ama elektrorezonans işini pandemi biterse araştıracağım...

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

parmağınıza çapıt bağlamayı dener misiniz? Şimdi bağlayın yarın hiç çıkarmayın. yarın akşam sonucu bildirin. Aktif olan elinize (sağlak ya da solak neyse) işaret parmağına bağlanacak ince kurdela şeklinde. çok sıkmayın. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

aldığın sigaranın markası ne sana bir hesap yapacam [emoji3]
Camel White. Rahatsızlık öncesi günde 2 paket. Kabaca 1 paket de. 1987 2021. hesapla. Çıktı sana 186bin tl. Sonra?

Kimse kalkıp dur la 1987 yılındayım ve sigaraya başlayayım ya da içmeyip her gün kenara para atayım demez. İçmeden de birikim yapar içerek te6. Veya içmez yer içer yemez parayı. Öyle hesap olamaz yani onu geç

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Üstad bunu özelden bir detaylı görüşsek ya hangi metodları uyguladıklarını biliyorsan? Ben en son elektrorezonansa karar vermiştim. Bir de champix var ama o kafa yapıyormuş, ben havalimanında "yüksek riskli çalışan" statüsündeyim. Apronun ortasında kafam güzel uçakların arasında drift falan yaparım [emoji3] O yüzden tercih etmedim onu. Ama elektrorezonans işini pandemi biterse araştıracağım...
Metod yok bam bam bam [emoji16]

Yeşilay Danışma Merkezine başvuran arkadaşım şu an bıraktı.

Aslında insanın içinde olan iradeyi kendinde görmesini sağlayarak sigaranın degil beyninin vücudunu kontrol etmeye çalışmasını sağlıyoruz diyebilirim.

Sigaradaki nikotin anlık atıyorum beynin 100 birim dopamin salgılamasını sağlıyor. Buna aşırı doz diyelim. Bu keyfi sağlayan durum o. 2 saatten önce de bu etki kaybolmuyor.

Nikotin bandı sakızı ise atıyorum saatte 10 birim sabit bir dopamin salgıladığı için ise sigaradaki etkiyi yaratmıyor ama iş görüyor. Yani sigara turbo iken bant ise atmosferik [emoji23] Kullanıcıların bu noktada karar ve irade mekanizması önemli. Fayda sağlamıyor dersen kaybettin demektir.

O yüzden kullanıcılara risk grubu hesaplaması yapılır ve uygun metodlarla (bam bam bam [emoji16]) sonuca ulaşılır. Danışan bağımlı kişi iradesini kaybetmezse bize karşı köşeye sıkışır azaltarak, bantla vs netice alamayacağını anladığında ise direk bırakmaya karar verir veya karar vermesi sağlanır özetle :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...