İçeriğe Yönlendir

En Beğenilen 2020-2021 C Segment Kokpit

Tansu Kalafatoğlu

En Beğendiğiniz C Segment Kokpit  

74 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Metin Uzunoğlu
Ali Gök yazdı:

Kadranın içindeki ekran kapanıyorda teyp sonradan takma onun ekranı tam kapanmıyor ışık tonu düşük olsada beni etkiliyor ona bir çare bulmam lazım

Teyp ekranına film çekin.

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Renöööyü niye iş eldiveni ile sürüyor acaba 🤪:D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Emin Önal yazdı:

Renöööyü niye iş eldiveni ile sürüyor acaba 🤪:D

Reno’da İş eldivenlerini donanımda veriyorlar hocam 😁😁

Yorum bağlantısı
Emin Önal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Reno’da İş eldivenlerini donanımda veriyorlar hocam 😁😁

Opsiyon mu standart mı 😝

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Emin Önal yazdı:

Opsiyon mu standart mı 😝

Standart. Özellikle baz pakette kapı içinde hazırdır eldivenler 😁 ama kalite artmış tabi naylondan kauçuğa yükseltmişler 😁😁

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Mercedesin o ekranı içler acısı. Boydan boya yapsaymış...

Alfa güzel, Mazda güzel. İkisi arasında kalıp Alfaya yapıştırdım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Direksiyon çok çok kötü bence. 

Önüne oturunca o kadar çirkin değil, ayrıca hassasiyeti ve hissi çok çok iyi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Corollayı beğenip oy veren çıkar mı acaba iç tasarım çok kötü duruyor.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Koray Demir yazdı:

Corollayı beğenip oy veren çıkar mı acaba iç tasarım çok kötü duruyor.

Ben vermedim 😁 ama kamera geniş açı ile olduğundan kötü göstermiş. Ekran hariç o kadar da kötü değil. Ama iyi de değil

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Ben vermedim 😁 ama kamera geniş açı ile olduğundan kötü göstermiş. Ekran hariç o kadar da kötü değil. Ama iyi de değil

Rakiplerine kıyasen demode duruyor. Bir Casio saati eksik 😊

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Koray Demir yazdı:

Demode değil aslında. Ortada klima düğmelerinin harici düğme yok. Vitesin önü derin konsol içine giriyor. Modayı görmüşler ama yapamamışlar. Kalas gibi duruyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Kalas gibi duruyor

Benzer şekilde yazacaktım ki nobran olmasın dedim farklı bir ifade koymak durumunda kaldım 😀

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Koray Demir yazdı:

Casio saat güzel olurdu, 90 lara gönderme yapardı, efsane kasaya saygı duruşu

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Evren Erakçora yazdı:

Casio saat güzel olurdu, 90 lara gönderme yapardı, efsane kasaya saygı duruşu

Koray Demir yazdı:

Biri saat mi dedi. Ne olursa olsun saat gözümüzün önünde 😁

WP92sF.jpg

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
(düzenlendi)
Mert Gulkokan yazdı:

Kesinlikle a3
80a5b2605ca3f110d9443c7b5cf4da3d.jpg

Aydınlatma tasarımları çok güzel. Üreticiler artık aracın yeni olduğu belli olsun diye Şerit Led gibi farlar çıkarmaya başladılar. Özellikle Toyota, Tamam en Capon sizsiniz En Çekik gözler sizde en Hiprit sizde nolur farın içini görelim Toyota abi. Bu Audi gibi Kavvali ve Şık farlara hasrettik. Başarılı 

------------

Japonlar kokpit konusunda Almanlara göre epey gerideler. Kullanışlılar ama göze hitap etmiyorlar. En güzel iki tanesi A3 ve A Klasse. A3 daha interaktif bir deneyim sürücüye dönük olması bazı kritik noktalar eski usül pratiklik ön planda. Her şey elin altında. Ama Kozmetik ve Yenilikçi tasarım konusunda Yıldızlının önüne geçebilen seri üretim binek araç var mı bilmiyorum.

tarihinde Çağrı Alaf tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağrı Alaf yazdı:

Aydınlatma tasarımları çok güzel. Üreticiler artık aracın yeni olduğu belli olsun diye Şerit Led gibi farlar çıkarmaya başladılar. Özellikle Toyota, Tamam en Capon sizsiniz En Çekik gözler sizde en Hiprit sizde nolur farın içini görelim Toyota abi. Bu Audi gibi Kavvali ve Şık farlara hasrettik. Başarılı 

------------

Japonlar kokpit konusunda Almanlara göre epey gerideler. Kullanışlılar ama göze hitap etmiyorlar. En güzel iki tanesi A3 ve A Klasse. A3 daha interaktif bir deneyim sürücüye dönük olması bazı kritik noktalar eski usül pratiklik ön planda. Her şey elin altında. Ama Kozmetik ve Yenilikçi tasarım konusunda Yıldızlının önüne geçebilen seri üretim binek araç var mı bilmiyorum.

Bunlara mı hasrettik?

https://youtu.be/ZWvYudk5JVU

yav bunu eskiden yapanlara apaçi diyorlardı :) 

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Bunlardan hangisine binince arabaya binmiş hissedersin diye sorsalar Honda derdim.

Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
(düzenlendi)
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Bunlara mı hasrettik?

Hocam ben önlerden far tasarımından bahsediyorum Stop farları için bahsetmedim. Ayrıca bu da fena durmuyor 😅

Ön far için şu olayı sevmiyorum ben

day-exterior-4_587.png 

Far mı Sis Farı mı Hava filtresi girişi mi ne nerede belli değil her yer çizgi dolu 3 boyutlu bir algı yaratmıyor 2 boyutlu dümdüz. Z ekseni vermiyor Japonlar, şimdi daha iyi anlattım sanırım tam anlamı ile derinlik yok.

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

yav bunu eskiden yapanlara apaçi diyorlardı

Led gündüz farı ve Sinyaller şurada kaç yıldır kozmetik olarak kullanılıyor ki apaçilere düşsün 🤔

tarihinde Çağrı Alaf tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağrı Alaf yazdı:

Hocam ben önlerden far tasarımından bahsediyorum Stop farları için bahsetmedim. Ayrıca bu da fena durmuyor 😅

Ön far için şu olayı sevmiyorum ben

day-exterior-4_587.png 

Far mı Sis Farı mı Hava filtresi girişi mi ne nerede belli değil her yer çizgi dolu 3 boyutlu bir algı yaratmıyor 2 boyutlu dümdüz. Z ekseni vermiyor Japonlar, şimdi daha iyi anlattım sanırım tam anlamı ile derinlik yok.

Led gündüz farı ve Sinyaller şurada kaç yıldır kozmetik olarak kullanılıyor ki apaçilere düşsün 🤔

Ben o kadar detaylı bakmıyorum. Göze güzel geliyorsa güzeldir bence. Far derinlik çizgi falan ince detaylar. O kadar inersek çıkamayız içinden. Almanlar tasarım olarak biraz daha iyidir tabi. Yine mazda’yı ayırıyorum bu noktada :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:

Mazda sadece namazda aklıma geliyor emoji23.png

ölmüş diolar. Ondandır :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

@Metin Akbal abinin yazısını gördüm direkt birde ne varsa kendi arabanda var diyerek Astra seçtim resimleri görmeden 😂😂😂 bence Mazda 3

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Geçenlerde markete giderken A sedan gördüm. Gece iç aydınlatmalar gerçekten çok şık duruyor. Kokpit tasarımı da güzel bence ama o ana ekran biraz daha göğüse entegre olsa daha güzel dururdu bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...