İçeriğe Yönlendir

Audi Q7 50 Quattro 286HP S Line Tiptronic PI Türkiye Fiyatlandırması

Çağrı Alaf

Recommended Posts

Çağrı Alaf

Net Fiyat : 477.100 ₺

ÖTV  : 1.049.620₺

KDV : 274.810₺

MTV : 6.393₺

SR8mI2.png

• Mutlu 1
  • Şaşkın 2
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Çağlar Bayur yazdı:

yalnız o 5.0 değil, 50.. vesile rakam oldukça makul

Düzenlendi. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Çağrı Alaf yazdı:

Net Fiyat : 477.100 ₺

ÖTV  : 1.049.620₺

KDV : 274.810₺

MTV : 6.393₺

SR8mI2.png

Sanki ötvyi kaldırsalar alabilecez Çağrı. Harbiden, ötv yokken bile 750 bin lira imiş :p Takılma böyle şeylere. 400 bin liraya focus satılıyorken q7 için gayet normal fiyat. Ülkemiz insanı kısa zamanda sıfır araç alamaz hale gelecek. İkinci eli zaten alamıyoruz. Hayırlı işler :) Vectra'ya iyi bak yani.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Asgari ücretli 53 sene yemeden içmeden para biriktirirse  alabiliyor. 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Murat Sahın yazdı:

Vectra'ya iyi bak yani.

Nazara gelmezse bu gidişle Vectra'nın ömrü uzun daha

Murat Sahın yazdı:

Sanki ötvyi kaldırsalar alabilecez Çağrı. Harbiden, ötv yokken bile 750 bin lira imiş

Q7  sadece ölçüt abi Belki 400 Binlik Focus bu hesaba göre ÖTV'siz 200 olur onunda ikinci elleri 100 olur. Sonra Hayat bayram bile olabilir. Anlatırken ben bile olacağına inanmadım. Önce sanırım ÖTV'yi kaldıracak ekonomi gerek galiba.

Yine de İyi tarafından bakacak olursam. Sonsuz Paralel evrenlerin birinde Q7'ye biniyom.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Çağrı Alaf yazdı:

Nazara gelmezse bu gidişle Vectra'nın ömrü uzun daha

Q7  sadece ölçüt abi Belki 400 Binlik Focus bu hesaba göre ÖTV'siz 200 olur onunda ikinci elleri 100 olur. Sonra Hayat bayram bile olabilir. Anlatırken ben bile olacağına inanmadım. Önce sanırım ÖTV'yi kaldıracak ekonomi gerek galiba.

Yine de İyi tarafından bakacak olursam. Sonsuz Paralel evrenlerin birinde Q7'ye biniyom.

lüks arabalarda vergi yüksek, clio , egea falan öyle değil, avrupa fiyatlarına yakın. 

Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Evren Erakçora yazdı:

lüks arabalarda vergi yüksek, clio , egea falan öyle değil, avrupa fiyatlarına yakın. 

Hesapladığıma göre 3 aşağı 5 yukarı 2021 İnsignia'da durum bu şekilde Evren Hocam, Çok lüks sayılmayan bir D Segment. Güzel araba En azından VAG Grubundan veya 3 büyüklerden değil.

NFcWnq.png

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
Evren Erakçora yazdı:

Aynen. Mesela benzin ülkemizde avrupaya gore cok ucuz. Sorun su ki maas avrupanin üçte dörtte biri kadar. Para degersiz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Evren Erakçora yazdı:

Lüks araba? Mesela focus lüks mü oluyor bu durumda? Bence standart bir c segmenti araç işte. Ama 400 bin lira dolusu. 

Hep beraber sembol'e mi bineceğiz ya da egea'ya. Bizi bu ikisine yönlendiren, mecbur bırakan sistemi yöneten ve kuranlar önce kendi makam arabalarını seçsin bu ikisinden. Sorun etmem o zaman, binerim. Siz Audi'den aşağı makam arabası gördünüz mü? İlçede ilçe milli eğitim müdürünün makam arabası megane2 ve adam demediğini bırakmıyor makam arabası röno diye. 

Not: İlçe milli eğitim müdürünün niye makam arabası olur o ayrı bir tartışma konusu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi
(düzenlendi)

Bu lüks tutkusu nereden geliyor, gerekirse at arabasına bineriz biz. Yeterki Avrupa kazanmasın tek gayemiz o . Paramız yurt dışına çıkmasın.

Tabi bunu bize dayatan siyaset ve buna rağmen en lüks araçlar ile gezen siyaset yöneticileri. 

Ve tabi bunlara inanan ve oy veren şükürcü halkımız. Hepsi bizlerin eseri.Şikayete gerek yok böyle devam :) 

tarihinde Ahmet Türedi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Eniştelere özel doblolarımız var, mütayitler için isuzu dmaxler

Apaçiler içinde Civiclerimiz var. 

Eşine araba alacaklara i10, beyaz yaka kocayada i20lerimiz var. 

Büyük ailesi olanlar içinde 1.6 egeamız var. 

Q7 bize göre değil

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Murat Sahın yazdı:

Lüks araba? Mesela focus lüks mü oluyor bu durumda? Bence standart bir c segmenti araç işte. Ama 400 bin lira dolusu. 

Hep beraber sembol'e mi bineceğiz ya da egea'ya. Bizi bu ikisine yönlendiren, mecbur bırakan sistemi yöneten ve kuranlar önce kendi makam arabalarını seçsin bu ikisinden. Sorun etmem o zaman, binerim. Siz Audi'den aşağı makam arabası gördünüz mü? İlçede ilçe milli eğitim müdürünün makam arabası megane2 ve adam demediğini bırakmıyor makam arabası röno diye. 

Not: İlçe milli eğitim müdürünün niye makam arabası olur o ayrı bir tartışma konusu.

q7 dünyanın her yerinde lükstür, premium üst sınıf bir otomobil, suv. Bizim için fiyatlardan da anlaşılacağı gibi hayal, rüya, ne dersen ...

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Evren Erakçora yazdı:

q7 dünyanın her yerinde lükstür, premium üst sınıf bir otomobil, suv. Bizim için fiyatlardan da anlaşılacağı gibi hayal, rüya, ne dersen ...

Abi mesele q7 değil ki. O uç örnek o konuda hemfikiriz. Ama 400 bin liraya C segmenti araba mı olur Allah aşkına. 

Ahmet Türedi yazdı:

Bu lüks tutkusu nereden geliyor, gerekirse at arabasına bineriz biz. Yeterki Avrupa kazanmasın tek gayemiz o . Paramız yurt dışına çıkmasın.

Tabi bunu bize dayatan siyaset ve buna rağmen en lüks araçlar ile gezen siyaset yöneticileri. 

Ve tabi bunlara inanan ve oy veren şükürcü halkımız. Hepsi bizlerin eseri.Şikayete gerek yok böyle devam :) 

Ben varım, kendi makam arabalarını da yerli otoya çevirsinler, insinler audilerden mercedeslerden, vallahi eski kasa şahine de binerim. Ama yok öyle bir dünya. 80 bin nüfuslu ilçenin belediye başkanı mercedes makam arabasına binecek, bize gelince C segmenti lüks :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Murat Sahın yazdı:

Abi mesele q7 değil ki. O uç örnek o konuda hemfikiriz. Ama 400 bin liraya C segmenti araba mı olur Allah aşkına. 

Olmaz tabii, maişler az bizim 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

ülkemizdeki vergi konusunda söyleyecek tek şey MORAL BOZUCU...Audiye başarılarının devamını dilerim....

Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

Q7 S-line paket 1.800 doğruysa çok makul rakam...

ama tahminen bu rakamda hiç bir paket eklenmemiştir.

2021 model full paket Q7 2,5 milyonun üstündedir bence...

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Emre Şimşek yazdı:

Çok yakar bu 😒

Niye ?

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi
Evren Erakçora yazdı:

Almanyada 63.000 euro yani ülkemizde o fiyattan satılsa hayal değil malum neredeyse passat parasına tekabul ediyor :) 

Ama biz millet olarak bu gibi araçları zaten kendimize yakıştıramadığımız için bize fazla gelir .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...