İçeriğe Yönlendir

Renault Kangoo

Hayrettin Bahadır

Recommended Posts

Hayrettin Bahadır

Arkadaşlar herkese selamlar Ben Hayrettin Bahadır.  Oğlum Metehan kullandığı şirken aracının anahtarını kaybetmiş 2012 model Kangoo
İstanbul Bağcılarda kilitli durumda şu anda, bize uygun fiyatlı yeni anahtar yaptırabileceğimiz bir yer var mı?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hayrettin adını düzeltiyorum.. 

Şayet tekrar Hayrettine dönüşürsen adını yine Tayfun Yaman yaparım bilgin olsun.. 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Patates ile pardon konu o değildi. Şayet içeride kaldı ise kelebek cam feda edilecek veya oto kilit işi yapan birsi açacak kapıyı. Anahtar yoksa göbek değişecek depo kapağı kilidi ile beraber. İmmo çipi klonlama yapılıyor. Oto anahtar işi yapanlar halleder.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Çoğu aracın kelebek camı, yan camdan pahalı.. 

Bence kırmadan önce camcıya sorulmalı, hangi cam ucuz ise o kırılmalı.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

250 liraya avrupa yakasında bir anahtarcıya yaptırmıştık aynı durumda. gelip kapıyı tel ile açmıştı daha sonra kontağı söküp götürmüştü 1 saat içerisinde yeni anahtar ile geldi arabaya bağlanarak arabaya tanıttı bitti. 

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Kapıyı tansiyon aletine benzer bir aletle açabiliyorlar. 

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Servet Aydın yazdı:

Patates ile pardon konu o değildi. Şayet içeride kaldı ise kelebek cam feda edilecek veya oto kilit işi yapan birsi açacak kapıyı. Anahtar yoksa göbek değişecek depo kapağı kilidi ile beraber. İmmo çipi klonlama yapılıyor. Oto anahtar işi yapanlar halleder.

Anahtarı da yapıyorlar abi :) Kontağı söküp kilide göre anahtar yapıyorlar. Ama uğraştırıyor. 

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Birisi ben yaparım demiş  500TL'ye anlaşmışlar, du bakalım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...