İçeriğe Yönlendir

Mpv’ye Geçiş, Verso’m

Emre Şimşek

Recommended Posts

İnan Çınar

Hayırlı olsun. Güzel tercih olmuş. Caaanım sw ler mpv ler varken halkımızın neden  binek kullanım için ticari   araç seçtiğini anlayamıyorum zaten. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
Mehmet Ozyurek yazdı:

Kredi kartın mı çınladı.
Hemen gelmişsin konuya emoji23.pngIMG_4879.png

Emre Şimlek kim :D

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Emre kazasız belasız güzel günlerde kullanın, hayırlı olsun :nazar: :good1:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat

Hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin güle güle kullan 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

[emoji3478] Emre hayırlı olsun, kazasız cezasız kullan

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Nihat Palolu yazdı:

10 dakka ekrana baktım hata nerde diye.. Buldum Düzelttim.. :good1:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir
Önder Özcan yazdı:

S Classe? 7 kişilik?

Mercedes-Benz: The new Mercedes-Maybach S 650 Pullman.

Hayırlı olsun Özcan kardeşim, güzel günlerde kullanın.

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Nihat Palolu yazdı:

Mehmet Ozyurek yazdı:

10 dakka ekrana baktım hata nerde diye.. Buldum Düzelttim.. :good1:

muhtemelen burdaki hatayı da fark etmedin emmi 😬

016732B2-671B-424B-AD16-2A55DE045D26.png

• Beğen 2
  • Mutlu 8
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

hayırlı uğurlu olsun ,bir gün  herkes Toyotacı olacak 😀

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Nihat Palolu yazdı:

toyota alan kimliğini bile değiştirir o derece

• Beğen 2
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Hayırlı olsun Emre üstad. Versonun göstergeleri aklımda kalmıştı. Gece muhteşem oluyordu aydınlatması.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Emre Şimşek yazdı:

muhtemelen burdaki hatayı da fark etmedin emmi 😬

016732B2-671B-424B-AD16-2A55DE045D26.png

Biz de sen aldın zannetmiştik arabayı.

• Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan Emre, MPV sınıfına hoş geldin yerden kurtuldun 😃

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Hayırlı olsun Emre abi. Güle güle kullan 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

bu ne bee... Ben 3 sayfa bekletmistim.hemen yazmissin.. tadi yok 😒

Neyse tekrar hayirli olsun. Guzel aractir.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Çok teşekkür ederim hepinize:)

Araç iş arkadaşımdan. 6 yıldır gördüğüm bindiğim bir araçtı. Samimi olduğum bir insan kendisi. Bir gün beni aradı ve “benim arabayı sana satayım” dedi ben de tamam dedim. 
Söylediği fiyata hiç pazarlık etmedim. Ona da tamam dedim. Sonra girdim baktım fiyatı emsallerine kıyasla uygun. Ödemede bi kolaylık da sağladı. Onun arabasını almak için Hondayı hemen sattım. 1 gün sonra da buluştuk(bugün) ve satışı aldım. Arabayı hiç detaylı incelememiştim. Şimdi ne var ne yok diye içine bi girdim. Her yerden bi saklama-depolama yeri çıkıyor. Onların evinin önünde ne var ne yok boşaltmamıza rağmen arabadan yine de ona ait eşyalar çıktı. Çok garip geldi, arka yolcu ayak altında bile yer var. Ama kullanışlı gelmedi bana. Paspası çek eşyanı koy falan:)

2011 Comfort Extra donanım. 101.000 km. Sonradan hız sabitleyici takmıştı onu biliyordum. Ön arka park sensörü de sonradan ama kullanınca işlevsel olduğunu gördüm. 35 cm ise 35 cm orda yazanı tutturuyor.

Torpidoda iki bölüm var üstteki soğutmalı alttaki soğutmasız. Tabi biraz daha büyük olmasını isterdim. Kol dayamanın altı yeterli. Oraya submarine aydınlatma koymaları ise çok güzel. Bunun gibi güzel ayrıntılar var. Yalıtımı çok iyi mesela. Koltukların yanlarına bir şey kaçmasın kumaşı bile düşünülmüş çok hoş. Yan ayna altı karşılama ışığı. Orta seviye donanım ama çift bölgeli dijital klima, Bluetooth, sesli komut falan çok hoşuma gitti. Göstergeyi ilk gördüğümde sorduğum soru: “NEDENNN?” oldu. Ama sonra alışırım galiba:) Akşam sürme şansım hiç olmadı.

Araçta 3 noktada(biri bagajda) 12v çakmaklık çıkışı var. Şimdilik pek işlevsel gelmese de ileride bakarız.

Arabayla ilgili beni yıkan alaşım jant olmayışıydı. 3-4 parça da yüzeysel boyası var kazalar ufak, hatırlıyorum zaten.

Gelelim yüksek oturuşa. Alçak pozisyon Civic’ten sonra biz çok beğendik. Bizim oğlan şaft tüneli olmayan arabayı hemen sevdi. İçi çok ferah. Arabada oturduğun pozisyon biraz geride. Bu nedenle güneş rahatsız etmiyor. İlk gün içeride dolandı etti ama tabi koltuğuna bağlanacak yarından itibaren. Çok şükür bu kez isofixli bir araba buldum.

Arkadaş aküyü değiştirmiş saat tarih gitmiş. 6 aydır falan saati bakıp 6 saat ileri 10 dk geri hesaplayarak buluyordum dedi 😬

Saati tarihi ayarladım artık.

@Ali Darbaz çok şükür masrafı yok. Periyodik bakımı yaklaşıyor sadece. Triger zincirli. Araç lpg uyumlu 132 bg 6 ileri. Üstünde BRC var. Bir iki sene binip borcunu ödesek yeter:)

Rabbim iyi dileklerinizi kabul etsin sizlere daha iyilerini nasip etsin. Her şeyden önce böyle dostlar nasip etsin.

Bir de bu yeşil düğme ne işe yarıyor hala bilmiyorum.

3DB23E05-B0B7-4BA7-BDF8-8DA1C18BE382.jpeg

D11746D2-C650-450F-8AE5-CD512574087D.jpeg

F34D534D-BEBD-465F-B185-307EF93CEBD4.jpeg

DF3C9406-04F6-416B-A74E-F3E8E828C17F.jpeg

FE01D747-0760-438E-9350-F3F531379097.jpeg

• Beğen 19
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Emre Şimşek yazdı:

Çok teşekkür ederim hepinize:)

Araç iş arkadaşımdan. 6 yıldır gördüğüm bindiğim bir araçtı. Samimi olduğum bir insan kendisi. Bir gün beni aradı ve “benim arabayı sana satayım” dedi ben de tamam dedim. 
Söylediği fiyata hiç pazarlık etmedim. Ona da tamam dedim. Sonra girdim baktım fiyatı emsallerine kıyasla uygun. Ödemede bi kolaylık da sağladı. Onun arabasını almak için Hondayı hemen sattım. 1 gün sonra da buluştuk(bugün) ve satışı aldım. Arabayı hiç detaylı incelememiştim. Şimdi ne var ne yok diye içine bi girdim. Her yerden bi saklama-depolama yeri çıkıyor. Onların evinin önünde ne var ne yok boşaltmamıza rağmen arabadan yine de ona ait eşyalar çıktı. Çok garip geldi, arka yolcu ayak altında bile yer var. Ama kullanışlı gelmedi bana. Paspası çek eşyanı koy falan:)

2011 Comfort Extra donanım. 101.000 km. Sonradan hız sabitleyici takmıştı onu biliyordum. Ön arka park sensörü de sonradan ama kullanınca işlevsel olduğunu gördüm. 35 cm ise 35 cm orda yazanı tutturuyor.

Torpidoda iki bölüm var üstteki soğutmalı alttaki soğutmasız. Tabi biraz daha büyük olmasını isterdim. Kol dayamanın altı yeterli. Oraya submarine aydınlatma koymaları ise çok güzel. Bunun gibi güzel ayrıntılar var. Yalıtımı çok iyi mesela. Koltukların yanlarına bir şey kaçmasın kumaşı bile düşünülmüş çok hoş. Yan ayna altı karşılama ışığı. Orta seviye donanım ama çift bölgeli dijital klima, Bluetooth, sesli komut falan çok hoşuma gitti. Göstergeyi ilk gördüğümde sorduğum soru: “NEDENNN?” oldu. Ama sonra alışırım galiba:) Akşam sürme şansım hiç olmadı.

Araçta 3 noktada(biri bagajda) 12v çakmaklık çıkışı var. Şimdilik pek işlevsel gelmese de ileride bakarız.

Arabayla ilgili beni yıkan alaşım jant olmayışıydı. 3-4 parça da yüzeysel boyası var kazalar ufak, hatırlıyorum zaten.

Gelelim yüksek oturuşa. Alçak pozisyon Civic’ten sonra biz çok beğendik. Bizim oğlan şaft tüneli olmayan arabayı hemen sevdi. İçi çok ferah. Arabada oturduğun pozisyon biraz geride. Bu nedenle güneş rahatsız etmiyor. İlk gün içeride dolandı etti ama tabi koltuğuna bağlanacak yarından itibaren. Çok şükür bu kez isofixli bir araba buldum.

Arkadaş aküyü değiştirmiş saat tarih gitmiş. 6 aydır falan saati bakıp 6 saat ileri 10 dk geri hesaplayarak buluyordum dedi 😬

Saati tarihi hesapladım.

@Ali Darbaz çok şükür masrafı yok. Periyodik bakımı yaklaşıyor sadece. Triger zincirli. Araç lpg uyumlu 132 bg 6 ileri. Üstünde BRC var. Bir iki sene binip borcunu ödesek yeter:)

Rabbim iyi dileklerinizi kabul etsin sizlere daha iyilerini nasip etsin. Her şeyden önce böyle dostlar nasip etsin.

Fotoğraflar nerede fotoğraflar :) 

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Emre Şimşek yazdı:

Bir de bu yeşil düğme ne işe yarıyor hala bilmiyorum.

F34D534D-BEBD-465F-B185-307EF93CEBD4.jpeg

Sonradan koyulmuş gibi. Önceki sahibi bilmiyor mu? Manuel fan olabilir mi?

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Havuzun altından 2 koltuk çıkarsa şaşırma 😃

Gayet güzel maşallah, yüksek oturmayı seveceksin 😊

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

@Ali Darbaz kasko sadece bana ve eşime tanımlı. Rahat ol sen. 

Selçuk Bakış yazdı:

Havuzun altından 2 koltuk çıkarsa şaşırma 😃

Gayet güzel maşallah, yüksek oturmayı seveceksin 😊

Bu beş kişilik. 7 kişilik olmaması güzel kullanmayacağım koltuk yer kaplayacaktı. Hoş, kaplamayacaktı ama olsun ekstra ağırlık 😬

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yeşil düğmeye havalı korna bağlanabilir daridariririi diye

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Furkan Sumer

uçaklarla haşır neşir olan sensin yeşil düğmeyi de bize sormak nedir? 😂

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...