İçeriğe Yönlendir

2021 VW Polo

Yurdaer Elay

Recommended Posts

Oktay Göktaş
oktay bey golf 7 de de iki parca o kısım.
stopun bir kismi bagada bir kismi kaportada  kalıyor..

Orda bir çıkıntı kalıyor o zaman. Hmm zaten bagajı dar bir aracın yükleme penceresini daraltan bir uygulama olmuş. Ben negatif haneye yazdım bunu[emoji28]

İlk mesajın sonunda video var. Fotolar gerçek. Bagaj tam çizdiğiniz yerden açılıyor. Stopun bir parçası bagaj kapağı üzerine entegre.

Bi izlemekte fayda var. Merak ettim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Oktay Göktaş yazdı:

Orda bir çıkıntı kalıyor o zaman. Hmm zaten bagajı dar bir aracın yükleme penceresini daraltan bir uygulama olmuş. Ben negatif haneye yazdım bunuemoji28.png

bak bu sekilde

IMG_20210427_220428.jpg

Yorum bağlantısı
Oktay Göktaş
bak bu sekilde

IMG_20210427_220428.thumb.jpg.d4cc545faa20d3887d537539e128807c.jpg

Evet, videoyu da izledim, öyle tasarlamışlar ilginç. Ben çok asimetrik şeyleri sevemiyorum, öyle bi takıntım var[emoji51]
Yalnız sizin golfteki tasarım güzel. Asimetrik de olsa cam çok genişten geldiği için, sırıtmamış. Golfte gözüme bile takılmamış daha önce, ki polodakini garipsedim.

Poloyla ilgili genel görüşüm olumlu ama. Ben yeni halini beğendim.
gizli bagaj vardır :mamba:

Abi zaten küçücük bagaj, gizleyelim tamamen demiş olabilirler[emoji28][emoji28]
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Servet Aydın yazdı:

Eyüp geçmiş olsun. Habersiz bırakma bizi

Sağolasın Servet abi çok şükür iyiyim şimdi. Test sonucu negatif çıktı. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sağolasın Servet abi çok şükür iyiyim şimdi. Test sonucu negatif çıktı. 

Çok şükür [emoji106]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Teşekkür ederim hocam. 

Çok şükür testim negatif çıktı ve doktorun verdiği ilaçları kullanınca şu anda kendimi daha iyi hissediyorum. Bir de şu forumdaki muhabbetten dolayı zaman nasıl aktı gitti anlayadım.

Geçmiş olsun. Yine de birkac gün dikkat et hanım filyasyonda bilirsin o pozitif olduktan sonra benim 5. gün pozitif çıkmıştı.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Oktay Göktaş yazdı:

Orda bir çıkıntı kalıyor o zaman. Hmm zaten bagajı dar bir aracın yükleme penceresini daraltan bir uygulama olmuş. Ben negatif haneye yazdım bunuemoji28.png
Bi izlemekte fayda var. Merak ettim.

bende far kısmını ve özellikle sahte egzostt furyasını sevmedim... bende böyle mesela, arka stoplar simetrik kesili vs. aslında sebebi belli, polo cliodan 5 cm kadar daha dar, o farları dengeli şekilde kesememişler, sanırım dışta kalan ana parçaya yer kalmamış, bagaj kapağına girmek zorunda kalmışlar...

aydınlatma şeklide ciloyla aynı gibi olmuş polonun... Renault-Clio-2020-1024-2e.jpg

Volkswagen-Polo-2022-1600-08.jpg

b15e70ee-50b9-4c9a-a68a-aaad22c8d616_ima

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Arkasını t-roc'tan esinlenmişler. Stoplar klasik VW tarzının dışına çıkmış, biraz büyük kalmış. Ama arka görüntü yine de kompakt ve şık. İçini canlı görmek lazım, pek bişey değişmemiş gibi.

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Arabanın kalıbıyla oynamadan yeni marka imajını mümkün olduğunca yansıtmaya çalışmışlar. Sağa sola biraz eklenti, biraz ışık oyunu, iç mekanda yenilemeler, al sana makyajlı model. Köklü değişiklik(!) isteyenler Mk7'yi bekleyecekler :)

Mr8QXZnK.jpg

volkswagen-polo-2021.jpg

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Cihangiroğlu yazdı:

aydınlatma şeklide ciloyla aynı gibi olmuş polonun

yeni maserati de kılyodan esinlenecekmiş, tesla fransızlara yalvarıyormuş, nolur çizim verin diye... röno menü çıkacamış iskendircilerde

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

yeni maserati de kılyodan esinlenecekmiş, tesla fransızlara yalvarıyormuş, nolur çizim verin diye... röno menü çıkacamış iskendircilerde

şu fransızları hiç sevmem ama düştüğümüz hale bak, renoğğğ övüyoruz burada :D  renoğ döner menüyü tuttum yalnız, iş yapar haaa :)

sen  bırak renoğu masertiyi, bugün reno yarın başkası, satarım gider, esas bizim TOGG var duman edicez ortalığı, gerçi tasarım koremiydi bizim tank gibi ama olsun, sonuçta bizim diyorlar ona bakalım, yapsınlarda alayını şutlayıp kendi aracımıza binelim...

tabii öncesi ağır sanayi hamlesi, enerji kaynak hamlesi, topluma hard reset sonrası sıfırdan kurucu yazılımı yüklemek lazımki bunun içinde 2. bir Atatürk lazım, işimiz zor ama imkansız değil klonlasak olurmu acep, hafızayı ne yapıcaz ama, neyse...., bilirsinki bizde zor iş diye birşey yoktur hallederiz, imkansız denen şeyde bizde biraz zaman alır o kadar :)

5f12c1f5b57f1508487312e3.jpg

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Cihangiroğlu yazdı:

sonuçta bizim diyorlar ona bakalım, yapsınlarda alayını şutlayıp kendi aracımıza binelim...

aklıma bir yazı geldi, yazayım...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Cihangiroğlu yazdı:

şu fransızları hiç sevmem ama düştüğümüz hale bak, renoğğğ övüyoruz burada :D  renoğ döner menüyü tuttum yalnız, iş yapar haaa :)

sen  bırak renoğu masertiyi, bugün reno yarın başkası, satarım gider, esas bizim TOGG var duman edicez ortalığı, gerçi tasarım koremiydi bizim tank gibi ama olsun, sonuçta bizim diyorlar ona bakalım, yapsınlarda alayını şutlayıp kendi aracımıza binelim...

tabii öncesi ağır sanayi hamlesi, enerji kaynak hamlesi, topluma hard reset sonrası sıfırdan kurucu yazılımı yüklemek lazımki bunun içinde 2. bir Atatürk lazım, işimiz zor ama imkansız değil klonlasak olurmu acep, hafızayı ne yapıcaz ama, neyse...., bilirsinki bizde zor iş diye birşey yoktur hallederiz, imkansız denen şeyde bizde biraz zaman alır o kadar :)

5f12c1f5b57f1508487312e3.jpg

Ali ön ızgara sence balina ağzına benzemiyor mu? amblem yok bi ızgara..çok fazla. bak aşağıdaki orana

image.png.7d8993085c37fa8e5e15e0d395c366ff.png

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)

ızgarada yeni modayı bmw tayin eder :rofl: balina falan hikaye, megalodon oldu ızgaralar

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Mehmet Göktürk yazdı:

Ali ön ızgara sence balina ağzına benzemiyor mu? amblem yok bi ızgara..çok fazla. bak aşağıdaki orana

image.png.7d8993085c37fa8e5e15e0d395c366ff.png

en güzel Golf tipi bu bence :)

ve evet benziyor sanki...

Balina-Baligi-27.jpg

Çağlar Bayur yazdı:

ızgarada yeni modayı bmw tayin eder :rofl: balina falan hikaye, megalodon oldu ızgaralar

ızgaramı, mangal mı ..... Serveeeetttt :)

61B5C1+41sL._AC_SL1200_.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...