İçeriğe Yönlendir

Şarjlı Süpürge ( Ev tipi)

Gencay Bengli

Recommended Posts

Hayrettin Gücin

1 yıl black&decker ın süpürgesini kullandık süper bir alet idi, ama 1 yıl sonunda motoru yandı ve para iadesi çıktı. yerini ürün istedik yenisi gelmediği için para iadesine razı olduk. Araştırdım, yorumlara baktım ve izmir merkezli diye linkte ki üründe karar kıldım. 8 aydır sorunsuz kullanıyorum bir black decker değil ama memnuniyet veriyor. Tavsiye edermisiniz derseniz, evet ederim. Ayrıca kutusundan çok parça çıkıyor. Ücretsiz dyson ücretle veriyor ve dysoon un pili geçenyıl 750 tl iken black decker in pili 200 tl idi. Quen F20 nin ki ise 250 tl.
https://www.hepsiburada.com/queen-f20-digital-pro-animal-sarjli-dikey-supurge-p-HBV00000QK2CM?magaza=Hesapl%c4%b1+Al%c4%b1%c5%9fveri%c5%9f

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Gencay Bengli yazdı:

Halı süpürge başlığının altinda yer alan silikon zig zag şeklindeki parçalar halida ilerlemesini zorluyor diyorlar. sizdeki modelde böyle bir şey varmı?

İlk başta o konuda zorlandım.. ee şey yani hanım zorlanmış. Sonra halının yönüne doğru süpürünce sorun olmamış. Öyle diyor

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Gencay Bengli
Emre Şimşek yazdı:

İlk başta o konuda zorlandım.. ee şey yani hanım zorlanmış. Sonra halının yönüne doğru süpürünce sorun olmamış. Öyle diyor

Halının suyuna gitmemiz gerek yani :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
(düzenlendi)
Emre Şimşek yazdı:

Süpürge konusuna bu kadar erkeğin yorum yapmasından her şey belli oluyor zaten. 😊

tarihinde Eyüp Çetin tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen
(düzenlendi)

Bir öğretmen arkadaş vardı öğretmenler odasında bir gün dedi ki hanım hiç süpürge süpürür cam siler mi o benim işim bendeki güç onda ne arar dedi ortam bir anda sessizleşti. Konu bu kadar 👍:)

Süpürge konusuna gelince en iyi süpürge hafif ve iyi çeken süpürgedir deneme sürüşü yapmadan almayın

tarihinde Çiğdem Kaya Bilgiç tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

xiaomi var bizde el için. daysona alternatif olan. güzel ve fakat boşaltması sıkıntılı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
Fatih Evcin yazdı:

mop pro olanın notu daha yüksek sanırm

peki şöyle sorsam ; dyson fizik gücü gerekiyor xaiomi mop pro kendi süpürüyor, fiyatlarda yakın. Hangisi?

Ben de Xaomi mop pro düşünüyorum. 

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
Mehmet Göktürk yazdı:

xiaomi var bizde el için. daysona alternatif olan. güzel ve fakat boşaltması sıkıntılı.

Hangi modeli hocam. 

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Fatih Evcin yazdı:

2.600 Liraya değer mi? :) 

5000 deseler yine verrim bu saatten sonra 😂

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Ayhan Asil yazdı:

Ben de Xaomi mop pro düşünüyorum. 

ona birebir aynı başka bir marka daha var ; Viomi V2 Pro . bunu da inceleyin derim.

Ali Gök yazdı:

5000 deseler yine verrim bu saatten sonra 😂

eyvah eyvahhh.. pro muydu sizdeki model?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Barış AÇIL

Kablolu süpürge çok sıkıntı olur mu?

Batarya derdi yok, şarj derdi yok, güçten dusme yok, sadece kablo var.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ayhan Asil yazdı:

Hangi modeli hocam. 

Roidmi F8 Absolute Şarjlı Kablosuz Süpürge

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen
(düzenlendi)
Gencay Bengli yazdı:

Bu sebeple şarjlı süpürgeyi daha uygun fiyata bakıyorum. İyi temizleme fişli süpürgelerle oluyor. 

Ana makina olmayacaksa uygun fiyatlı performanslı şöyle bir model var benim kullandığım. Kablosu 6m tek fişle baya bir yeri dolaşabiliyorsunuz ucu çıkıyor elde pratik kullanım için, toz torbası yok haznesi 1lt hemen dolmuyor, güç ayar düğmesi var ben en düşükte kullanıyorum en yüksekte halıya yapışıyor bırakmıyor. Tekerlekleri ile yormadan süpürebiliyorsunuz. Bunun yüzünden büyük süpürgeyi çoğu zaman kullanmıyorum. Tek olumsuz yanı koltuk altlarına ince yerlere giremiyor şişman biraz.🥺

1600W Elektronik ayarlanabilir vakum gücü

https://www.hepsiburada.com/fakir-starky-oko-800-w-2-si-1-arada-dikey-supurge-pm-evfakstarky?wt_gl=cpc.6807.dsa.elk.ev-elektronigi-sda-supurge&isFashion=true&gclid=EAIaIQobChMI0paGptCt8AIVgud3Ch0PWwp9EAAYASAAEgJUsfD_BwE

tarihinde Çiğdem Kaya Bilgiç tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Erdal Aydın
peki şöyle sorsam ; dyson fizik gücü gerekiyor xaiomi mop pro kendi süpürüyor, fiyatlarda yakın. Hangisi?
Bu soru elmayla armutu karşılaştırmak gibi olmuş. Çünkü, ikisinin kullanım amacı farklı. Robot günlük temizlik için kullanılabilir, robot aldım elektrikli süpürgeyi depoya kaldırdım diye birşey olamaz. Ancak şu şekilde olur, 3 günde genel temizlik yapılıyorsa haftaya çıkar, haftalık yapılıyorsa 10 15 güne çıkar gibi.
Robotun asıl güzelliği şu, bir yere gidilecek eşim diyor ki evi supureyim çıkalım. Robottan sonra sonra bu diyalog bitiyor, yerine "oyuncakları toplayıp çıkalım" geliyor. Ya da tatil dönüşü genel temizlikten önce, önden robotun 1 tur geçmesi, sonrası için daha kolay oluyor. Ya da dün genel temizlik yapılmış, bugün dışarı çıkılacak, temiz evi tekrardan süpürüyor.
Faydası çok ama beklentiyi de arşa çıkarmayın. Robottan sonra dysonla tekrar geçin dediğimi anlarsınız.

Ekleme yapayım, robotu 1 sene kadar kullanıyoruz. Mop özelliğini 5 kere kullanmamisizdir, süpürme performansının çok gerisinde çünkü. 2 su bardağı suyla koca bir ev paspaslanir mı? Bir de halı kilim ne varsa onları kaldırmak gerekiyor.
Bu yüzden mop özelliğine tav olmayın.
1 bataryası gücü
2 çekiş gücü
3 haritalama olsun kâfi.
Bununla birlikte vacuum mop pro özelinde söylüyorum, 10.5 cm den alçak yerlere giremez.
  • Beğen 2
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın
(düzenlendi)

Geçenlerde konusunu açmıştık ve uzun uzun robot süpürgelerden konuşmuştum ben xiaomi ye de robot süpürge üreten dreame d9 aldım ve memnunum şahsen.

Xiaomi Mop Pro - Roborock S6 Pure mi? - Sayfa 5 - Teknolojik Ürünler - Oto Club Türkiye (otoclubturkiye.com)

dik süpürge konusuna gelirsek dyson tabii bu işin piri ancak bence philips de iyidir. zira maraton serisi gerçekten çok iyi. kaynana da var hemen hemen 7-8 senedir kullanıyor ve performansta en ufak düşüklük olmadı ki filtre değiştirmeyi yıkamayı falan da bilmez ben değiştirdim bu sene. ancak dreame nin dik süpürgesi de var bakmanızı tavsiye ederim zira şahsen kullanmıyorum ancak kullananlar memnun ...

tarihinde Tayfun Aydın tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Biz Miele kullanırken oğlumun alerjisinden dolayı Thomas Sulu süpürge de almıştık. Uzun araştırmalar sonucunda karar vermiştim. Çok kaliteli bir ürün. O yüzden linkteki ürünü de tavsiye edebilirim marka olarak. Fakat şarjlı süpürge konusunda nasıldır araştırma yapmadım. 

https://m.n11.com/urun/thomas-quick-stick-family-18-v-dikey-sarjli-supurge-1336552?magaza=indirim-yeri

Çiğdem Kaya Bilgiç yazdı:

Bir öğretmen arkadaş vardı öğretmenler odasında bir gün dedi ki hanım hiç süpürge süpürür cam siler mi o benim işim bendeki güç onda ne arar dedi ortam bir anda sessizleşti. Konu bu kadar 👍:)

Yapabilir ama anlatmaya gerek yok tabi. 😊

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Gencay Bengli yazdı:

Yav bu cihazlara hala onyargiliyim... Hayırlı olsun.Zeminde paralansın :)

4 ncü defa evi turluyor. İyice akıllanmaya başladı. Güzel alet. Hanım beğendi. 

Yorum bağlantısı
Oktay Göktaş

https://www.hepsiburada.com/bosch-bcs61113-sarjli-supurge-p-hbv00000s9w0d

Biz de bundan aldık. Bataryasının dışarda olması beni cezbetti. Bosch servis ağı ve kalitesi belli. Toz haznesi biraz ufak ama öyle sürekli de boşaltma gereği olmuyor. Normal çalışma gücü zayıf gibi ama turbo moda alınca iyi çekiyor. Ayakta led ışık yok, bu eksi bence. Ayaktaki ışığın faydası oluyor bence. Fiyatı da fena değil. Fiyat performans olarak olumlu bence. Aklınızda olsun, bunu da bir düşünün.

Dyson ülke şartlarında oldukça pahalı bir ürün. Bir süpürgeye o kadar para verilir mi? diye sormadan edemiyor insan. Bu yukardakinden 4 tane falan alınıyor o paraya. Tabii ki kullanan ya da tavsiye edenlere saygım var.

Tercih sizin, bu da alternatiflerden biri olsun..

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Uzun araştırmalardan sonra amerikan malı Anker eufy hibrit L70 aldım. Şuan kargoda yarın gelir sanırım. Deneyimlerimi sizlerle paylaşırım.

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Ben de bu ürünle aranıza katıldım. İlk izlenimlerim olumlu. Parçaları falan sağlam görünüyor. Çekim gücü turboya alırsanız iyi, normal modda idare eder. Tüm ev bununla temizlenmez ama hızlı temizlik için iyi. Araba falan temizlenebilir. Yanında 3 tane başlık geliyor. 1 tanesi motorlu fırçalı, 1 tane döşeme için, 1 tane de ince uçlu.

Duvara askı aparatı geliyor ama ben kullanmadım ayakta durabiliyor zaten. 

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07W6GNB45/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ayhan Asil
Uzun araştırmalardan sonra amerikan malı Anker eufy hibrit L70 aldım. Şuan kargoda yarın gelir sanırım. Deneyimlerimi sizlerle paylaşırım.
Herşeyiyle mükemmel arkadaşlar. Şiddetle tavsiye ediyorum.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...