İçeriğe Yönlendir

İhlas Temizlik Robotu Fikirleriniz

Serkan Gülderen

Recommended Posts

Serkan Gülderen

İyi akşamlar arkadaşlar

İhlas temizlik robotu aura clean max hakkında fikirlerinize ihtiyacım var. Kullanan arkadaşlar alırsan pişman olmazsın mı der yoksa boş yere para vermişşinizmi der? Tşk

7b4731b356d9bbc0496cc031240f9689.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Yıllar önce aldım.
Yarı fiyata sattım.
Temizlik işi bana kalmıştı.
Çok zahmetli bir makine.
Güç isteyen bir cihaz.
[emoji4]
Alırsanız iş size kalır [emoji4]

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

güzel temizlediğini duydum ama alıpta sürekli kullananını duymadım gerçekten :) hep yatıyor bir yerlerde

Yorum bağlantısı
Serkan Gülderen
Yıllar önce aldım.
Yarı fiyata sattım.
Temizlik işi bana kalmıştı.
Çok zahmetli bir makine.
Güç isteyen bir cihaz.
[emoji4]
Alırsanız iş size kalır [emoji4]
İş bana kalacak o kesin [emoji1].
Koltuk vb eşyaların yıkanması için kullanılacak. Günlük süpürme işine girmeyecek yani. Senede 2 yada 3 defa olarak
güzel temizlediğini duydum ama alıpta sürekli kullananını duymadım gerçekten [emoji4] hep yatıyor bir yerlerde
Dediğim gibi senede en fazla 3 defa genel temizlik için kullanılacak kenarda yatmasını göze aldık yanı Mehmet bey
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
İş bana kalacak o kesin [emoji1].
Koltuk vb eşyaların yıkanması için kullanılacak. Günlük süpürme işine girmeyecek yani. Senede 2 yada 3 defa olarak
Şimdiden kolay gelsin.
Ben eve şirket çağırsam yılda 2 3 sefer o makine parasını amorti etmesi yıllar alır. 10 yıl önce 1000 tl sattım 2. El olarak 10 defa kullanılmadı [emoji4]
Yorum bağlantısı
Serkan Gülderen
Şimdiden kolay gelsin.
Ben eve şirket çağırsam yılda 2 3 sefer o makine parasını amorti etmesi yıllar alır. 10 yıl önce 1000 tl sattım 2. El olarak 10 defa kullanılmadı [emoji4]
Aynı benim kafadan düşünüyorsunuz Mehmet bey [emoji1] bir seferde 350 TL tutsa senede 750 her sene 250 zam gelse bu hesaba göre 5 senede amorti edecek sanırım [emoji854] (gerçi arada arabayıda temizlemek istesem iç detaya 500-750TL desek 3 yıla indirdik bile)

Bu makina altaenatifi olarak değerlendirebileceğim makina tavsiyeleriniz de alabilirim.

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Koltuk yıkamak icin ben ıslak süpürge kullaniyorum gayet iş göruyor. Koltuk yikamaya 150 tl istediler ben supurgeyi 2016 da 250 tlye almistim. 6 defa falan yikadim koltuklari. Arabadaki koltuklari da yikadim.

karcher wd3 galiba modeli 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Sahın

Arnica hydra rain plus aldım, koltuk kanepe temizliği için gayet yeterli. Halı yıkama kısmı da güzel. İşin en güzel yanı sert zemin yıkayabiliyor :) Fiyat olarak ihlas temizlik robotundan ucuza gelir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Metin Mankal yazdı:

İhlas hayattamı hala ya ?

Metin hocam kendilerine ait bir üretimleri var mı bilmiyorum ama pazarlama işini halen yapıyorlar. İki sene önce bana da şu arıtma cihazı kitlemişlerdi. 😊 İşin şakası bir yana memnunum cihazdan.

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

8~10 yıldır kullanılıyor, iç işleri bakanlığı isteğiyle alındı. Halıları güzel temizliyor, araç hava filtresine benzer bir filtre var. Kurulması ve toplanması biraz zahmetli ayrıca küçük bir torbasız süpürgemiz var günlük kullanım için.

İç işleri bakanının yetki alanında olduğu in muhtemelen alacaksınız, sonradan ön yargılarımı yıktı. 

Yorum bağlantısı
Serkan Gülderen
8~10 yıldır kullanılıyor, iç işleri bakanlığı isteğiyle alındı. Halıları güzel temizliyor, araç hava filtresine benzer bir filtre var. Kurulması ve toplanması biraz zahmetli ayrıca küçük bir torbasız süpürgemiz var günlük kullanım için.
İç işleri bakanının yetki alanında olduğu in muhtemelen alacaksınız, sonradan ön yargılarımı yıktı. 
İşte beklediğim cevap tşk metin bey. Aynen durum bu [emoji1]
Yorum bağlantısı
Serkan Gülderen
Su haznesi çok küçük ve çok çok ama çok çok pahalı bir meret
Aynen abi su haznesi dediğin gibi küçük ve çokkk palalı.
Bir ara arçelik in yıkama makinasını aldık ilk kullnımda su pompası bozuldu, firma üretimi durdurduğundan paramı iade etmişti. Birdahada FP ürünlerine yaklaşmasın.
Uzun süre kullanan arakaşlar var ve uzun vadede pahallığının hakkını veriyor sanırım.
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Buna vereceğim paraya dyson alırım. Yılda bir kez halıları da yıkamaya veririm ki dyson varken pek gerek olmayacak

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Buna vereceğim paraya dyson alırım. Yılda bir kez halıları da yıkamaya veririm ki dyson varken pek gerek olmayacak
Forumda benim adım Nokian Metin, senin adında Dyson Servet e çıkacak abi.
  • Beğen 3
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Serkan Gülderen

Harbi abi dik süpürge soruluyor Dyson
Akıllı robot soruluyor Dyson
Yıkama sorduk Dyson
Hep kafa karıştırıyor şu dyson [emoji854]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz
Serkan Gülderen yazdı:

İyi akşamlar arkadaşlar

İhlas temizlik robotu aura clean max hakkında fikirlerinize ihtiyacım var. Kullanan arkadaşlar alırsan pişman olmazsın mı der yoksa boş yere para vermişşinizmi der? Tşk7b4731b356d9bbc0496cc031240f9689.jpg

Temizliği guzeldir.  Ayrica malzeme kalitesi de iyidir. 

Onceki modelini (yikama dahil)  10 yıl civari kullandim.  Daha sonra onu verip yeni modeli aldim. Yaklasik 3 yildir da yenisini kullaniyorum. 

Kullanımı zor degil,  sadece susuz çalıştırmayın.  Her temizlik öncesi hazneye su koymaniz gerek. 

Haftada 1 kez dövücü ile temizlemeniz,  diger zamanlarda normal baslikla kullanmaniz kafidir. 

Sormak istediginiz seyler varsa elimden geldigince yardımcı olurum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Serkan Gülderen yazdı:

İşte beklediğim cevap tşk metin bey. Aynen durum bu emoji1.png

10 yıldan fazladır kullanıyoruz. Temizlemesi çok güzel sulu olması büyük avantaj ama çok yer kaplıyor. Günlük temizlik için çok zahmetli. Kendisi pahalı ama yedek parçası ucuz.

Şimdiden kolay gelsin size.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erol Güven
Metin Mankal yazdı:

İhlas hayattamı hala ya ?

Metin Bey merhabalar, 

24 Senedir ihlas Ev Aletleri Fabrikasında çalışıyorum O makine süper ötesi bir cihaz bizden her gün tırlar dolusu sevkiyat olmakta.

Bu demek oluyor ihlas halen ayakta ve ayakta kalmaya devam ediyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz
Servet Aydın yazdı:

Servet Bey, bu ürünü normal bir elektrik süpürgesi olarak düşünmeyin.

Açıkçası bu ürünle hiç halı yıkamadım, ama koltukları yıkıyorum.

Yıkama başlıklarında hem halı hem koltuk yıkamak için birer adet mevcut ama köy yerinde yaşadığım ve balkonum büyük olduğu için halıyı balkonda fırça ile yıkama daha kolay geliyor.

Süpürme konusunda sadece 1100 watt olmasına karşı olayın "emiş gücü ile sınırlı" olmadığının güzel bir göstergesi.

2100watt emiş gücü olan süpürgeden daha iyi temizliyor.

Dövücü başlığı halıdaki kiri resmen söküp çıkarıyor.

Birkaç mesaj yukarıda su haznesinin küçük olduğundan bahsedilmiş ama ben 150 metre kare evi temizliyorum ve gayet yeterli.

makinenin bir tarafı hava çekme diğer tarafı hava üfleme görevi görüyor.

Spiral hortumu oldukça dayanıklı, öyle hemen deforme olacak bir malzeme değil. Araba bağlasam eminim onu da çeker :)

Şu anki fiyatı nedir bilmiyorum ama sadece linkteki dyson cihaza 4250 tl vermek yerine bu cihaza 5000 tl vermek bana mantıklı geldi.

https://www.dyson.com.tr/dyson-cinetictm-big-ball-animal-pro

Yorum bağlantısı
Yasin Demircioğlu

3 yildir kullaniyoruz cok memnunuz her supurmede onu kullaniyoruz. Basta bayagi bi karsiydim o paraya toros aliriz diye ama gelin ihlasci olunca bi kismini o hediye etti o sekilde almistik. Beli biraz agritiyor ham iseniz 😂 . Evde toz namina birsey kalmadi . Dovucu ile kullaniyoruz hanim ayda bir bile silmiyor vileda ile o kadar temizliyor gercekten. Koltuk vs yilda iki fln temizliyor gayet basarili . 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tolgahan Doğru

Kayınvalide de var.

Malzeme kalitesi mükemmel.

Çok güçlü emisi ve temizliği var.

Kullanımı çok zor. Bir odadan bir odaya taşımak bile zor.

Çoook ağır ve çok pahalı.

Kendi evime almam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...