İçeriğe Yönlendir

Komik Resimler

Eyüp Çetin

Recommended Posts

İlkay Başaran

Lozan bitince kapandı farkında mısınız? Büyük resmi görün artık bir zahmet.

• Mutlu 5
Yorum bağlantısı
İnan Çınar
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

artık her şey ekranda. Kağıttan okuma bitti. Kaldı ki karikatür mizahının yeni nesilde de oluşması için yaygınlaşması çok önemliydi. Sağ olsunlar her mecrayı mahkemeye verdiler. Ekrandan haber takip eden yeni nesil karikatürü unuttu. 

kendi akıllarına baksınlar. Bunu o zamanlar söylemiştim. Böyle yaparlarsa herkesi mahkemeye verip karikatürü lisanslaştırırlarsa yakın zamanda kapatırlar dergiyi demiştim. Kapandı. Misvak nedir bilmem. O da aynısını yaparsa kapanır yakında

Sizin şahsınıza söylemedim,yanlış  anlaşıldıysa özür dilerim. Habere yorum yaptım. Karikatür  paylaşımını dava etmek yanlış  bence de... Konu hakkında yazılacaklar çok fazla ama yeri değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

O kadar insanı mahkeme vs uğraştırdılar, üzülmedim.

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Çağlar Bayur yazdı:

dağılan dergiden dağılanların kurduğu derginin dağılması... Hayat dergisi yeniden çıksın alalım, yerli kağıt fabrikaları yeniden açılırsa

Fırt çıksın bence 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
İnan Çınar yazdı:

Sizin şahsınıza söylemedim,yanlış  anlaşıldıysa özür dilerim. Habere yorum yaptım. Karikatür  paylaşımını dava etmek yanlış  bence de... Konu hakkında yazılacaklar çok fazla ama yeri değil.

Ben de size söylemedim yanlış anlaşılmasın. Genel anlamda konuştum. Karikatür yayıldığı zaman yaşıyordu. Yayılamayınca öldü. Keşke devam etseler. Ama bunu herkes söyledi zamanında. Onlar çok akıllı ya, lisans peşinde koştular. Bunu demek isterim kendilerine. Size değil yani :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Mehmet Ozyurek yazdı:

gırgır çıkıyor mu hala. 

2017'de kapandı.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Yurdaer Elay yazdı:

Fırt çıksın bence 

Arap Kadri'yi özledik. Kravisni toltol efsane idi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...