İçeriğe Yönlendir

Hoparlör Önerisi

İhsan BENDER

Recommended Posts

Selim Bilgin
Tamer Topaç yazdı:

Butik üretim yapan bir Japon firması. Subi' ye gittiğin anda, bir şeyler yaptırmadan dönmezsin. Bu arada evet, Bewith hakikaten çok çok iyi bir marka, Subi Garage ise parmakla gösterilir. 

Uzun süredir takip ediyorum da adam biraz kıl gibi, onun için uzak durmuştum, haftaya bir de gidip onunla görüşeyim o zaman.

Bewith'in fiyatları Focal vs.'den çok farklı mıdır?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Selim Bilgin yazdı:

Uzun süredir takip ediyorum da adam biraz kıl gibi, onun için uzak durmuştum, haftaya bir de gidip onunla görüşeyim o zaman.

Bewith'in fiyatları Focal vs.'den çok farklı mıdır?

Değil aslında. Sadece işinde biraz titiz ve piyasadaki kasaplara takmış durumda. Yakın zamanda çok iyi kampanya yapmıştı ancak, şu anki piyasada durum nedir bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Selim Bilgin yazdı:

Baskın ses dediğimiz nedir tam olarak?

Bu aslında biraz teknik bir konu. Anlaşılır olarak, bazı hoparlörlerin bası ve tizi çok serttir kulak tırmalar ve bir süre sonra yorar. Bazıları ise, daha bir yumuşak orta ses ağırlıklı ve daha orkestravari ses yapısı vardır. Dinlemekten bıktırmaz. 

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Tamer Topaç yazdı:

Değil aslında. Sadece işinde biraz titiz ve piyasadaki kasaplara takmış durumda. Yakın zamanda çok iyi kampanya yapmıştı ancak, şu anki piyasada durum nedir bilemiyorum.

Bi arayayım bakalım, pazartesi uğrarım eğer müsaitse, telefonda fiyat vermiyormuş.

Tamer Topaç yazdı:

Bu aslında biraz teknik bir konu. Anlaşılır olarak, bazı hoparlörlerin bası ve tizi çok serttir kulak tırmalar ve bir süre sonra yorar. Bazıları ise, daha bir yumuşak orta ses ağırlıklı ve daha orkestravari ses yapısı vardır. Dinlemekten bıktırmaz. 

Tam benim aradığım şey o zaman.

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
Tamer Topaç yazdı:

Bewith' e geçsene Abi :dribble:

İyi para bağlayacak olsam daha iyileri var

Selim Bilgin yazdı:

Tam benim aradığım şey o zaman.

Özelden numaranı at. Sana bu işin içinde biri olarak artıları eksileri yazayım.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...