İçeriğe Yönlendir

2.3 V5 Bora Nasıldır ?

Ebrar Tüfek

Recommended Posts

Ebrar Tüfek
Furkan Bakırel yazdı:

Golf GTI 1.8T diyorum ortalığı karıştırıp gidiyorum .

Golf 4 gti bi türlü sevemedim, arabada bi marjinallik yok, içine bakıyosun kadranları 1.6 golf ile aynı, direksiyon bora golf ile aynı, sadece bi kaç ilanda spor koltuk var onunda bitanesi bej deri. 99 model golf e 120 bin lira para vereceğim, arabanın şöför koltuğuna oturduğumda gti'a biniyorum diyebileceğim bi farklılık yok yeni modellerdeki gibi, dışı kadar içi de önemli benim için. 

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Cem Işık yazdı:

Sarı sitede 2.8 gördüm bir tane , güzelmiş:)

Hemde samsunda, ama yarı fiyatına verse yine almam çok pahalı, araba 300 bin km'de ve otomatik. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
(düzenlendi)

Hiç bulaşma Ebrar bilinen yoldan git. 
VR6 olana aks başı bile bulamadılar da başka modelden uydurdular. 
2.3’de de benzer şeyler yaşarsınz. Sanayici olman bile kar etmez. VW olması bile kurtarmaz seni :) 

Ya dediğin gibi düz 1.8 alıp 1.8T swap filan yap, yada doğrudan 1.8T alıp yüklemeye uğraş. İlle Golf Bora olması şart değil. A4 olur, A3 olur, Passat olur. 
1.8T veya 1.9 TDI alırsan FISGauges göstergen bende sana araba hediyesi olsun. Ama gidip 2.3 filan alma :) 

tarihinde Mustafa Arıkan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Mustafa Arıkan yazdı:

Hiç bulaşma Ebrar bilinen yoldan git. 
VR6 olana aks başı bile bulamadılar da başka modelden uydurdular. 
2.3’de de benzer şeyler yaşarsınz. Sanayici olman bile kar etmez. VW olması bile kurtarmaz seni :) 

Ya dediğin gibi düz 1.8 alıp 1.8T swap filan yap, yada doğrudan 1.8T alıp yüklemeye uğraş. İlle Golf Bora olması şart değil. A4 olur, A3 olur, Passat olur. 
1.8T veya 1.9 TDI alırsan FISGauges göstergen bende sana araba hediyesi olsun. Ama gidip 2.3 filan alma :) 

Abi en ufak bi parçası bile aylarca yurtdışı bekleyeceksek araba çok soğutur, ben sırf 5 silindir sesi için bu arabayı istiyordum, aslında 1.8TQ A4 bakıyordum, A4, A3 den daha yakışıklı, Passatı zaten koşturamayız büyük araba hemde 1.8T girmişken 4 çeker olması daha mantıklı, dizel'n artık dünyadan bittiğini düşünüyorum, polisin yanından geçsen 10 bin'lik oluyorsun :) Allah razı olsun abi, inşallah aldığımda hatırlatırım ama :D

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

1.8 4 Motion Golf e turbo ekleyen vardı. Sende onu yapabilirsin. Fatih Özbaş diye eski bir forumdaş.

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
1.8 4 Motion Golf e turbo ekleyen vardı. Sende onu yapabilirsin. Fatih Özbaş diye eski bir forumdaş.
Abi direk agu motor + tesisat var zaten. Alıp geçiriyorsun üstüne, Gtx3076 gen2 ile 500 üstü alınıyor ama bide şu var golf 4 ile aynı masraf ile a4 de çıkıyor. Golf mü yoksa bu mu desen tabiki bu derim, direk fabrikasyon 1.8t üzerinde geliyor hemde quattro. S bodykit ve güzel bi kaporta boya sonrası bu hale geliyor araba. eef969fcf92774300bb8d45f7fcb8688.jpg
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
Ebrar Tüfek yazdı:

Abi en ufak bi parçası bile aylarca yurtdışı bekleyeceksek araba çok soğutur, ben sırf 5 silindir sesi için bu arabayı istiyordum, aslında 1.8TQ A4 bakıyordum, A4, A3 den daha yakışıklı, Passatı zaten koşturamayız büyük araba hemde 1.8T girmişken 4 çeker olması daha mantıklı, dizel'n artık dünyadan bittiğini düşünüyorum, polisin yanından geçsen 10 bin'lik oluyorsun :) Allah razı olsun abi, inşallah aldığımda hatırlatırım ama :D

O VR6’da servisten parça alabilmek için ülkede VR6 Bora satılmış diye ispatlamaları gerekti. 1 hafta uğraştılar :) 

Allah’tan bir tane satılmış zamanında da o sayede parça siparişi geçebildiler. 
Tamam tadı başkadır, ben de görünce iç çekiyorum ama işin sanayiye düşünce olayın rengi değişiyor. Tek araç filan olmaz böyle araçlar. Elinin altındaki 3. veya 4. araç olacak. Keyfiyen bineceksin.

2.3 az da olsa var ama yaşayacağın olaylar hemen hemen aynıdır.

1.8TQ al keyfine bak. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...