İçeriğe Yönlendir

Acemi Sürücülere Tavsiyeler

Kadir Kaya29

Recommended Posts

M. Asım Kahraman

Arkadaşlar söylenecek her şeyi söylemişler, önünde sonunda acemiliği atıp araca ve trafiğe adapte olacaksınız zaten. Ben de acemilik sonrası gelişen aşırı özgüvenin getireceği gaza gelme refleksine karşı dirençli olun derim. En büyük problemimiz trafiği kişisel macera alanı görmek, makas drift vs atmak gibi. (Yanlış anlamayın, sizi tanımadığım için yine de tenzih ederek yazıyorum...) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ersin Gökdemir

Yola kaçan topun peşinden, önünüze aniden bir çocuğun atlayabileceğini aklınızdan çıkarmayın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kadir Kaya29

Herkese güzel tavsiyeleri için teşekkür ederim.

Tecrübe denen durum ne güzel şey.sağolun varolun.

İstanbul çekmeköy civari oturan varsa çay ısmarlayayım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Kadir Kaya29 yazdı:

İstanbul çekmeköy

He he he :D Ben sana hipermil yap diyen kişiyim, kimsenin sana tavsiye etmediği. 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ercüment Yıldırım

He he he [emoji3] Ben sana hipermil yap diyen kişiyim, kimsenin sana tavsiye etmediği. 
Zaten senden başkası da tavsiye etmez [emoji23]
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Az önce e-5 yan yolda sağdan 40 ile giden amcayı geçmek için önüme otobüs kırdı. Otobüsün sollaması gereken hızlarda gitmeyin, yazık günah.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ercüment Yıldırım
Az önce e-5 yan yolda sağdan 40 ile giden amcayı geçmek için önüme otobüs kırdı. Otobüsün sollaması gereken hızlarda gitmeyin, yazık günah.
Belli bir yaştan sonra karar verme yetisi zayıflayan, refleksleri ve görüşü azalan insanlardan ehliyetin alınması taraftarıyım.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Sürüşünüze güvenin ama arabanız ne olursa olsun arabanıza asla güvenmeyin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel
Sürüşünüze güvenin ama arabanız ne olursa olsun arabanıza asla güvenmeyin.
Bu yoruma üzüldüm [emoji846][emoji846]. Arabanın limitlerini bilin ve bu limitlerde asla kullanmayın , her zaman araçta olumsuz bir durum olabilecek gibi düşünün diyelim.
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Bu yoruma üzüldüm [emoji846][emoji846]. Arabanın limitlerini bilin ve bu limitlerde asla kullanmayın , her zaman araçta olumsuz bir durum olabilecek gibi düşünün diyelim.
Niye üzülüyorsun yahu [emoji16] Cuz-i irademiz var. Külli irade ayrı o yüzden arabaya güvenme dedim.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...