İçeriğe Yönlendir

Bu Gün Yaşadığım Ufak Kaza

Murat Sahın

Recommended Posts

Ercüment Yıldırım

Büyük geçmiş olsun Murat hocam
Cana geleceğine mala gelsin
Çocuğu Allah korumuş birşey olsa bu sefer vicdan azabından kendini yiyecektin. Hiç sıkma canını Allah bir daha ne sana ne bize göstersin

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

geçmiş olsun kaza üzücü olsa da çocuğa bir şey olmaması çok sevindirici. 

sadaka vermeye devam edelim 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk

Çok geçmiş olsun Murat hocam.

Hem sevindim hem üzüldüm. 

Ama çocuğa birşey olmadı ya çok şükür. 

Allah beterinden saklasın. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Uğur Barbaros Özdemir

Geçmiş olsun. Cana geleceğine mala gelsin. Panik halinde iken verdiğiniz karar o an için hem sizi hemde çocuğu kurtarmış. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Geçmiş olsun Allah beterinden korusun. Bununla atlatmanız sevindirici.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Büyük geçmiş olsun. Çocuğu kurtarmanız büyük lutuf gerçekten Allah korumuş her iki tarafı da. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Çok geçmiş olsun Murat. O an neler hissettiğini çok iyi anlayabiliyorum. Yıllar önce karlı bir İstanbul günü Bahçelievler'de sokak arasında park yeri arıyorum. Hızım 20 ya var ya yok. Sağa sola bakınırken iki arabanın arasından bir çocuğun yola fırlamasıyla frene bir bastım, katur kutur ABS sesleriyle belki bir araba boyu mesafede ancak durabildim. Öyle sağa sola kaçacak yer de yok. Hemen indim çocuk yerde feryat ediyor. Dedim herhalde tekerlek ayağının üstünden geçti. Çocuğun sesine annesi geldi. Ayağına falan baktık bir şey yok. Dedim ne olur ne olmaz hemen hastaneye gidelim. Velet ağlamayı kesti, kalktı aynı enerjiyle koşturmaya başladı. Öyle ya da böyle badireler atlatıyoruz, Allah beterinden saklasın.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

Geçmiş olsun 

Hastaneye randevu almak sikinti olmuş eskiden sira beklerdik der benim kaynana simdi hastaneye 1ay bile sira alamiyoruz diyorum. 182 düşmüyor.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...