İçeriğe Yönlendir

Neden Bu Kadar Çok Kaza Oluyor?

Kadir Kaya29

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Mehmet Göktürk yazdı:

bizde silah satışı gayet var. yivli yok.. gerçi ona gerek de yok. 

Bu arada bedava otel gibi bedava kaleş de dağıtılıyor diye konuşulmaya başlandı.

pompalı kesmez, yiv şart :D

sonuçta dediğin gibi bizde hep vardı bu işler ama  benim dediğim resmi uzun namlulu tam otomatik yivli silah satışı tabii...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Cihangiroğlu yazdı:

pompalı kesmez, yiv şart :D

sonuçta dediğin gibi bizde hep vardı bu işler ama  benim dediğim resmi uzun namlulu tam otomatik yivli silah satışı tabii...

Aslında serbest olurdu da biz de çünkü silah sever ülkeyiz. Gerek 12 eylül öncesi sağ sol olayları gerek pkk olayı bunu sıkıntılı yapıyor. Şimdi bir de "liste yaptık" diyenler var. Bu sorunlar aşılırsa olabilir ancak.

Öte yandan silah tehlikeli. Her halukarda tamamen yasaklanması gerekir. Sadece kolluk gücünde olmalıdır. 

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Genelde belli eziklikleri, eksiklikleri olan insanlar bu eksikliklerini ben şöyle acaip şoförüm, böyle alkol içerim bişey olmaz şeklinde kapattıklarını düşünüyorlar. Vay ne sert erkek nasıl araba kullanıyor ama.. Aşırı kıskançlık yapanlar da böyle. Kendine güveni olmayan adamın eşine güveni olur mu?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
İlkay BAŞARAN yazdı:

Genelde belli eziklikleri, eksiklikleri olan insanlar bu eksikliklerini ben şöyle acaip şoförüm, böyle alkol içerim bişey olmaz şeklinde kapattıklarını düşünüyorlar. Vay ne sert erkek nasıl araba kullanıyor ama.. Aşırı kıskançlık yapanlar da böyle. Kendine güveni olmayan adamın eşine güveni olur mu?

cinsel sorunlar

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Mehmet Göktürk yazdı:

Telefon etsen ne olacak? Kaç kez ettik. Kaç kez ekibin yanında durup rica ettik. Hepsinde de baştansavıldık. Hatta bir memur arkadaş bana hocam boşver Allahından bulur o bi gün dedi.

Dolayısı ile Transit o çarpan aracı kovalamak zorunda...

Peki kovalarken başkasına zarar verirse nasıl olacak? Haklıyken haksız hatta belki suçlu duruma düşecek. 

Ben de gerektiği şekilde uygulama yapılmadığını biliyorum fakat bu şekilde bizler vatandaş olarak öncelikle yapmamız gerekeni yapmakla ve sonrasında başkasını riske etmeyecek şekilde hakkımızı aramakla yükümlüyüz. 

Makas atarken çarpıp kaçan birini makas ata ata kovalamak aynı kabahatin oyuncularını değiştirmek olur sadece. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ü.Emre Kartal yazdı:

Peki kovalarken başkasına zarar verirse nasıl olacak? Haklıyken haksız hatta belki suçlu duruma düşecek. 

Ben de gerektiği şekilde uygulama yapılmadığını biliyorum fakat bu şekilde bizler vatandaş olarak öncelikle yapmamız gerekeni yapmakla ve sonrasında başkasını riske etmeyecek şekilde hakkımızı aramakla yükümlüyüz. 

Makas atarken çarpıp kaçan birini makas ata ata kovalamak aynı kabahatin oyuncularını değiştirmek olur sadece. 

doğru. ama o sinirle insan başka şey düşünemiyor demek ki. rasyonel davranılmıyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...