İçeriğe Yönlendir

Her İl İçin Güvenilir Usta Tavsiyeleri !

Onur Kutluğ

Recommended Posts

Onur Kutluğ
(düzenlendi)

Merhaba, 
Hepimizin büyük sıkıntı yaşadığı güvenilir usta sorununu çözmek için sizlere yardımcı olmak için bu konuyu açıyorum.

Ben uzun süre arayışlardan sonra İstanbul - Güngörende yıllarca yetkili serviste çalışıp kendi dükkanını açan sadece Ford marka arabalara bakan Osman ve Ali ustayı buldum. İşcilikleri  temiz ve fiyatları oldukça uygun. iletişim bilgileri fotoğrafta mevcut. 

https://www.hizliresim.com/582ux1s

Herkes kendi oturduğu il, ilçede işini düzgün yapan ustayı buraya yazabilirse hepimize faydası dokunur diye düşünüyorum.

İyi günler.

tarihinde Onur Kutluğ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz

Adapazarinda modern oto ford servisi Engin usta var. Ben yaklasik 6 yildir oraya gidiyorum,  iscilik ve fiyatlarindan memnunum.  3 servis denedikten sonra bulmustum burayi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hamit inan

Samsun gulsan sanayi sitesi damla otomotiv. Adem usta. Efendi dürüst bir arkadaştır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gencay Bengli

Citroen için istanbul avrupa yakası Beylikdüzü'nde Önöz otomotiv, Önder Dülger usta var. isteyenlere iletişim bilgilerini verebilirim. Son yaptırdığım ağır işlemlerden birisi olan baski balata volan değişimini yaptırdım. Sorunsuz bir şekilde tamamladık ve kullanıyorum. Kendisi özel servis. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Ankara ili Ford araçlar için Öner Oto Tuncay ustayı öneririm.

Yorum bağlantısı
Serhat Işık

faydalı bir konu başlığı olmuş. iller başlık altında olup ona göre ustalar ve servisler belirtilirse ileri ki zamanlarda bulup irtibata geçmek daha kolaylaşır. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Kutluay Selçuk
(düzenlendi)

Ankara

Peugeot-citroen için,saygınlar özel servis,şaşmaz

Bmw için,Dedeoğlu(Gazi usta),şaşmaz sanayi

Renault için,DR.Renault,ivedik 

klima bakımı,Uzun oto elektrik,şaşmaz

elektronik beyin tamiri vs,oto emek elektronik,şaşmaz

bunlar benim işim düşüpte memnun ayrılıdığım yerler

tarihinde Kutluay Selçuk tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

İzmir için ve çevre iller için ford USTAELLER fiyat kaliteli işçilik dürüstlük ve en önemlisi nokta atışı onarım hoş sohpet için tek adres diyebilirim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Ankara Kaygusuz Oto Necati Kaygusuz VAG Duayeni.

Çorum Hedef Oto Ertan abi. Opel Yetkili servis danışmanı idi firma el değiştirince kendi yerlerini açtılar. Yağ soğutucu sorunu için gitmiştim triger de sokulecek yeni triger lazım dedi. Ben ilk kafam karıştı triger yeni dedim. Başka yerden de fiyat aldım diğer başka yer parçaları az gösterip kendine çekmeye çalışınca bu işte bir iş var dedim. Teknik olarak sokulen triger ger takılmaz diye öğrendim ve tekrar kendisine gittim. Aynı işçiliği alarak birsürü iş yaptı.

Yorum bağlantısı
Ali Gök

jeep için istanbul bostancı sanayide jeep garage davut ve osman usta. çok uzmanlar

vw için maslak ta akif usta . Arb mekatronik

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Ali Gök yazdı:

jeep için istanbul bostancı sanayide jeep garage davut ve osman usta. çok uzmanlar

vw için maslak ta akif usta . Arb mekatronik

Davut ve Uğur değil miydi onlar? :)

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Cem Işık yazdı:

Davut ve Uğur değil miydi onlar? :)

davut osmanoğlu dicekken kafa eror vermiş :D davut ve uğur abi aynen

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Güzel veritabanı ama gerçekten uzun süredir tanınan bilinen yerleri yazmak lazım. Buradan güvenip gidecekse insanlar. 

VW Audi grubu için İstanbul’da tek adres Mekatronik servis. Akif Recep Benal ustalar. Maslak AOS 2. kısım 8.sokakta.

Alfa Romeo grubu için de Bostancı sanayide Sportivo servis Yılmaz usta. İşinin ehlidir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat Işık

İstanbul Florya da Yazganlar Bayram usta var. Uzun süredir tanırım. tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Onur Doğan

İzmir ili genelde 4x4 üzerine çalışan Balçova Sanayi Serhat Oto Serhat/Soner usta. İşlerinin ehlidir gidip memnun kalmadığım yoktur. Tavsiye ederim 

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Mustafa Yanar

Ara tatilde İzmir e gitmiştim, gitmişken Ustaellere de uğrayayım direksiyondaki titremeyi göstereyim dedim, Sabri Abi yeni servisin kurulumuyla uğraşıyormuş, sağolsunlar hemen çay ikramı ve aracı yol testine çıkardılar, ben aks dan mı diye korkarken sorunun inatçı bir balans olduğu ortaya çıktı, Salih Usta rot balans lastiklerin taban bozuk depişecek dedi balans yapmadı, hankook bayi Şen Oto rot balansa gittim, çok uğraştı ama 120 deki balans bir türlü gitmedi, en son memlekette Hankook bayi ve hunter balans makinesi olduğu için  Antalya da Karayol lastik servisine gittik ve 2.kontrolde sorunu çözdük. Sabri Usta ve tüm Ustaeller çalışanlarına tekrar teşekkür ederim, yeni yerlerinde bol kazançlar dilerim, Ustaeller ford üzerine İzmir de tavsiye ederim. 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Ara tatilde İzmir e gitmiştim, gitmişken Ustaellere de uğrayayım direksiyondaki titremeyi göstereyim dedim, Sabri Abi yeni servisin kurulumuyla uğraşıyormuş, sağolsunlar hemen çay ikramı ve aracı yol testine çıkardılar, ben aks dan mı diye korkarken sorunun inatçı bir balans olduğu ortaya çıktı, Salih Usta rot balans lastiklerin taban bozuk depişecek dedi balans yapmadı, hankook bayi Şen Oto rot balansa gittim, çok uğraştı ama 120 deki balans bir türlü gitmedi, en son memlekette Hankook bayi ve hunter balans makinesi olduğu için  Antalya da Karayol lastik servisine gittik ve 2.kontrolde sorunu çözdük. Sabri Usta ve tüm Ustaeller çalışanlarına tekrar teşekkür ederim, yeni yerlerinde bol kazançlar dilerim, Ustaeller ford üzerine İzmir de tavsiye ederim. 
Öncelikle geçmiş olsun. Hankook marka lastiklerde tabanda bozukluk topallık olabileceği konusunda yorumlar okumuştum.
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Hasan Çil

Eskişehir de tavsiye edeceğiniz yer var mı acaba arkadaş audi a1 için bakım ve akü için

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...