İçeriğe Yönlendir

Courier Hız Sabitleme

Halit Gümüş

Recommended Posts

Halit Gümüş

merhabalar ben aracımı birkaç ay oldu alalı courier 2016 trend paket olduğundan x plus direksiyon alıp taktırdım biriyle anlaştım kodlama için ama o yapamadı aktif bile edemedi bende forscan aldım aşina olduğumdan cc yi ekranda gözüküyor aktifleştirdim ama çalışmıyor tuşları aktifleşmedi soldaki radyo ses tuşlar çalışıyor  bu konuda bilgi verebilirseniz şimdiden çok teşekkür ederim

örnek direksiyon resmi

Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Cc si olan bir başka coruier un altyapısı ile karşılıklı kontrol edin. Belkide aracınızda alt yapı hazır değildir. Boşa zaman kaybetmemiş olursunuz.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın

Facebookta courier gruplarına bakın, ben bir kaç kez fordlara da garantili cc yapan bir kaç usta görmüştüm. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Hız sabitleyicinin aktif olması için bazılarında bcm den kablo çekiliyordu. Sizin araçta nasıl bilmiyorum bakmak lazım fakat eksik tesisat olduğu kesin.

Direksiyon içindeki kablolar ortak oluyordu 1-2 tanesi, bunların bağlantısı doğru mu? 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Halit Gümüş

cevap veren Arkadaşların hepsine teşekkürler 

İkinci bir seçenek daha varmış asl geçiyor (automatic speed limitor) onu seçince aktif oldu 

Onun videosunda çektim 

Şimdi çalışıyor

Çektiğim video

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Halit Gümüş

tekrar merhabalar bu tuşları aktif edince kurban bayramında kullanma fırsatım oldu uzun yolda çok ama çok rahatlattı değer yani 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Halit Gümüş

tekrar merhabalar yalnız ford corier lerde standart alarm sistemi var bunu aktif ettiğimde göstergede  kapı açık işareti sönmüyor buna dair bilgisi olan varmı varsa şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...