İçeriğe Yönlendir

Bu Fiş Soketine Ne Olmuş?

Tansu Kalafatoğlu

Recommended Posts

Servet Aydın
Makineye KAR yağmış resmen.
Bu teknik tabiri çok anlamadım ama aklımın bi köşesine yazayım..
Kaçak Akım Rölesi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Çalışmayan bulaşık makinası yangın çıkardı bizim ilçedeki evde. Ark yapmış prizden.

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Metin Akbal yazdı:

Çalışmayan bulaşık makinası yangın çıkardı bizim ilçedeki evde. Ark yapmış prizden.

Ark ne?

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Ark ne?
Temas sorunu ve ısınma kaynaklı yanma diye biliyorum.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Bence masraf etme. Letgodan temiz bir makine bul al geç. Ben geçen bahçedeki eve 450 liraya temiz bir arçelik aldım. Sorunsuz çalışıyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Erhan Doruk yazdı:

Bence masraf etme. Letgodan temiz bir makine bul al geç. Ben geçen bahçedeki eve 450 liraya temiz bir arçelik aldım. Sorunsuz çalışıyor. 

İyi bir şey olması lazım. Şu panel kartını da yaptırayım. İçinde başka şeyler de yanmışsa değiştireceğim ama sanki sorun yok gibi. Fişi takınca ilk etapta makine çalıştı. Su ısıttı 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)

Güç kontrol kartını sıfır almıştık. Ekran modül kartını hurdacılarda baktım ama bulamadım. Tesadüfen başka bir beyinci ben bulurum dedi. 300₺ fiyat çekti. 

sıfırını sipariş etmiştim ama bayramdan sonraya kalmış dedi servis. O kadar süre makinesiz olmaz. 

evdeki yeni güç beynini alıp götürdüm beyinciye. Gerçekten de kartı bulmuş. Ekran panel kartını taktı kontrol etti çalışıyor dedi. 

evde de ben taktım. Kısa program denedim. Şimdilik sorun yok gibi. Çalıştı şükür. 

bu iş bana 1000 tl’ye patladı. Yine şükür ki evde yangın çıkmadı. Prizleri de değiştim yeniledim

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...