İçeriğe Yönlendir

Türkiyede Yolların Yayalara, Kaldırımların Araçlara Ait Olması

Kadir Kaya29

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
Fedai Özoğlu yazdı:
Nihat Palolu yazdı:
Aklı başında insanların ülkemizde yaşaması her geçen gün zorlaşıyor.

Oturduğum binanın bir tarafı eğimli boş arsa apartman sakinlerinin bazıları orayı çöplük olarak kullanıyor , kolayına geliyor balkondan aşağıya atıyorlar.

Pis insanlarla yaşamak zordur.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen

Mehmet Ozyurek yazdı:

Pis insanlarla yaşamak zordur.. 

Dört tarafı çimenlik hepi topu 12 dairelik bir blok düşünün sürekli çimlerden azmarit topluyoruz. 4 toplantı 100 kere uyarıya rağmen bir türlü izmarit adan kişiyi bulamadık ve davranışından da vazgeçiremedik. Gerçekten zor çok zor

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Çiğdem Kaya Bilgiç yazdı:

Dört tarafı çimenlik hepi topu 12 dairelik bir blok düşünün sürekli çimlerden azmarit topluyoruz. 4 toplantı 100 kere uyarıya rağmen bir türlü izmarit adan kişiyi bulamadık ve davranışından da vazgeçiremedik. Gerçekten zor çok zor

Bulamazsınız, camdan fırlatıyordur.. Hedef saptırıyordur :)

Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Çiğdem Kaya Bilgiç yazdı:

Apartman toplantısında içilen sigara markasına göre kıskaç daraltılabilir. 

Örn. - Çıkarın sigara paketlerini sözlü yapacağız. Kimler Camel içiyor ? 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Fedai Özoğlu

Gerçekten zor çok zor

İzmarit meselesi her yerde genel geçer olmuş halk iyice kanıksamış çok normal geliyor. Sadece sigara kullanmayanlar rahatsız oluyor ,oluyoruz.

Birgün akşam misafirlikten geliyorum apartmana park girişinden araçla giriyorum baktım yabancı biri binanın arkasından geliyor ,hayırdır deli kanlı dedim ne derse beğenirsiniz " abi ufak bir su döktüm" dedi. Benim kafa gitti ,hayatımda böyle birşey görmedim güler misin? Ağlar mısın? Ne demek şehrin içinde hemde en lüks semtlerden birinde adam çıkarmış binanın duvarına .... hakikaken ne bu ya. Neyi yaşıyoruz.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...