İçeriğe Yönlendir

Clio 2 Servis Lambası Hakkında (Airbag)

Coşku Mert

Recommended Posts

Coşku Mert

clio 2 1.2 16v otomatik aracimizda resimdeki şekilde airbag ikaziyla birlikte servis ikaz lambası yanıyor. yaptığım işlemleri asagida siraliyorum:

* surucu havayastigini söküp soketini kontrol ettim. sorun yok

* koltuk altlarindaki soketleri söküp temizledim. sorun yok.

* sürücü emniyet kemer tokasindaki kablo kopup şase yapmış. onu duzettim. bu islemden sonra uyari lambalari kaybolur diye oldukça umutluydum fakat değişen birsey olmadi.

soruma gelecek olursak; emniyet kemer hatasi ecu da ariza kaydi birakti da o nedenle mi uyarı ışığı sönmüyor? sayet öyle ise bu hatayi silmek için hangi tip bluetooth ariza tespit cihazi almaliyim?

03c95e826733c7de5fb4c568892744ae.jpg

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

CLIP ile bakmak lazım. Nokta atışı söyleyecektir size.

Yorum bağlantısı
Coşku Mert

merak edip fiyatina bakayim dedim 2bin liraya yakinmis :) bluetooth ile baglanti kurabilen basit uygun fiyatli cihazlarla halledemez miyiz

CLIP ile bakmak lazım. Nokta atışı söyleyecektir size.
Yorum bağlantısı
Coşku Mert

clip isimli cihazin fiyati

neyin fiyatı 2000?
51298bd0492670eb41f24b39043ce8ae.jpg
Yorum bağlantısı
Coşkun Basan

Pic18F25K80 çip li obd cihazı ve Android telefon için indirdiğim pyclip uygulaması ile Renault aracımda arıza tespiti yapabiliyorum. Obd cihazı uygun fiyata var uygulama da internetten indirip telefonunuza kurabilirsiniz

Yorum bağlantısı
Coşku Mert

sagolun, bahsi geçen cihazin fiyati uygunmus. almaya deger. umarim clio 2 ile uyum sorunu olmaz

Pic18F25K80 çip li obd cihazı ve Android telefon için indirdiğim pyclip uygulaması ile Renault aracımda arıza tespiti yapabiliyorum. Obd cihazı uygun fiyata var uygulama da internetten indirip telefonunuza kurabilirsiniz
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Coşkun Basan
sagolun, bahsi geçen cihazin fiyati uygunmus. almaya deger. umarim clio 2 ile uyum sorunu olmaz

Ben PyClip 180+ uygulamasını kullanıyorum Türkçe dil desteği de var onlarca Renault modeli var içinde sorun yaşamazsınız diye düşünüyorum Pic18F25K80 çip olsun yeter
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Coşku Mert yazdı:

merak edip fiyatina bakayim dedim 2bin liraya yakinmis :) bluetooth ile baglanti kurabilen basit uygun fiyatli cihazlarla halledemez miyiz

Yanlış anlaşılma olmuş. CLIP'i kendinizin temin etmesine gerek yok. Yetkili servislerde mevcut :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...