İçeriğe Yönlendir

2012 F30 BMW 3.20D?

Arman Taş

Recommended Posts

Selim Bilgin
Arman Taş yazdı:

Ağır bakımları için 10bin TL ayıracağım. Sonrasında ufak tefek sorunlar olsa da üzmez sanırım.

Ağır bakım yapıldığında da 50-100 bin sorunsuz götürür sanırımç

.

Ağır bakım teknik bir tabir değil, ama şöyle komple bi elden geçirmekten bahsediyorsak 40-50 liraları bulur o.

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi
Harun Kocaçalışkan yazdı:

Tanıdıkta 2011 E90 320d var 184 lük. Zincir değişmesi gerekiyor.

Alınan teklifler;

BO... yetkili servisi : 40.000 TL

Farklı bir yetkili servis: 16.000 TL

Bu sadece zincir için istenen fiyat ise yuh diyorum.Antalya'da Turgut oto bosch servisi en son yetkili servisin yarı fiyatına değiştiriyordu.

Gerçekten işini hakkıyla yapan yerlerden.Özel servisler arasında en beğendiğim servis diyebilirim.Zaten Antalya tarafında  genelde Bmw Landrover sahipleri burayı tercih ediyor.

Bende bmw aracımı oraya götürüyordum .Bu tarz işini iyi yapan servis bulup yetkililere ütülmemek lazım.

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
Ahmet Türedi yazdı:

Bu sadece zincir için istenen fiyat ise yuh diyorum.Antalya'da Turgut oto bosch servisi en son yetkili servisin yarı fiyatına değiştiriyordu.

Gerçekten işini hakkıyla yapan yerlerden.Özel servisler arasında en beğendiğim servis diyebilirim.Zaten Antalya tarafında  genelde Bmw Landrover sahipleri burayı tercih ediyor.

Bende bmw aracımı oraya götürüyordum .Bu tarz işini iyi yapan servis bulup yetkililere ütülmemek lazım.

Zincir değişimi ama bir sürü parça da değiştiriyorlar. Contalar, bilmemneler vs 3 sayfa malzeme var. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...